Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tatil havasında bir gün olduğu icin Hartford’un palmiye desenli gömleğimi giydim, üstüne de Creed- Green Irish Tweed sıktım. 😎

Yorum

• Medea
      Medea Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      O gömleği ben çok sevmiştim.

• Geçen günlere göre daha rüzgarlı bir havada Guerlain Bois Mysterieux çok çok güzel oturdu tenime

Yorum

• BeauFort London Rake & Ruin ve Marlou 50 ml d'ambiguite kullanarak kendimi eve kapattım. Zaten bunları kullanıp şimdi dışarı çıksam büyük ihtimal eve dönemem diye düşünüyorum.
      Rake & Ruin’deki cin kokusunu kapaktan kokladığımda çok net alıyorum ama tende biraz daha arkada kalıyor. Dumansılık ise sanki mangalda közlenen biberden çıkan duman gibi. Net olarak hatırlamasam da buna benzer yorumlar yapılmıştı sanırım. Parfümün yeşil bir tarafı var ama bu da köz dumanı ve kunduz yağı ile kirletilmiş. Fazla deneme şansım olmadığı için bu kadar yorum yapabildim.
      50 ml d’ambiguite ise her denememde farklı şeyler hissettiriyor. Artık idrar kokusunu al(a)mıyorum. Oldukça dumansı bir atmosfere sahip. En çok seçebildiklerim ise tütsü ile birlikte kunduz yağı ve kimyon oldu. Diğerleri kadar hissedilmese de alttan gelen ve kirlilik katan çiçeklerden ylang ylang de mevcut. Her içerik birbirinden daha da kirli kullanılmış. Resmen içinde temiz bir şey yok. Türkçe’ye çevrildiğinde ise “50 ml Belirsizlik” ya da “Belirsizliğin 50 ml’i” gibi anlamlar çıkıyor. Cidden ismini yaşatan parfümlerden birisi. Sonuç olarak kullanırken keyif almaya başladım. Şişeli olarak almayı bile düşünüyorum.

Yorum

• Nishane Safran Colognise..

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Chanel Allure EDP kullandım.Kalite hissi veren,harika bir parfüm.Chance veya Mademoiselle gibi sivri gelmiyor kokusu bana.Daha yumuşak,sakin,krem gibi sarıp sarmalayan bir koku.Çiçekler,meyveler,turunçgiller ve vanilya öyle harmanlanmış ki,hiçbiri ön plana çıkmıyor.Çok dengeli,uyum içinde kokuyorlar.Sanki parfüm sıkmış gibi değil,çok kaliteli,güzel kokulu bir krem sürmüşüm gibi hissediyorum.

Yorum

• Sospiro ~ Erba Pura

Yorum

• Tiziana Terenzi Orion. Kokusu ara ara burnuma o kadar tatlı geliyor ki her an bi çılgınlık yapıp şişe alabilirim.

Yorum

• Yoğun ofis ortamımda Nishane Bosphorus tercihim ve asistanımın da kullanmış olduğu, ismini de Dior Addict olarak bana telaffuz ettiği yumuşak narenciyeler, daha yumuşak ağaçlar ve vanilyalı yasemin ile kadife gibi havadar bir uyum yakalayıp Marmara manzarası ve rüzgarıyla da bunu taçlandırdık sanki...
                Zor dosyaların altından hiç kalkasım yok bu keyifle 🙂

Yorum

• Ormonde Jayne - Man. Yeşil temasını en güzel yansıtan parfümlerden bana göre...

Yorum

• Dior Homme Intense. Havalar biraz soğusa mı artık..
                    estefanyen

Yorum

• xPixa
                      xPixa Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Kesinlikle katılıyorum hocam Sonbaharlıklar biraz gün yüzüne çıkmalı artık yavaş yavaş

• Amouage Reflection- bugün şirket dışına çıkamadığım için daha sakin olan ve genel beyeniye hitap eden bu kokuyu tercih ettim. Favori kokularimdan kalıcılığı güzel olan(umman üretim olduğu için diye tahmib ediyorum) hem yaz hem kış kullanılabilen bu kokuyu şirkette de çoğu kişinin sorduğu koku diyebilirim.

Yorum

• Acqua Del Garda İtinerarrio Olfattivo II

Yorum

• Olympic orchids blackbird, koku cok dogal lakin. Şurup gibi ortada geziyorsunuz 😂

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• Guerlain LPRN Legere. Açık ve rüzgarlı havlarda daha çok seviyorum. Terasta çaylı vişne reçelli, neşeli bir masada kahvaltı yapıyormuşum hissi yaşatıyor. Tatilin ikinci yarısında iyi ki yanıma almışım. Taze ve parlak vişne kokusu, çay ve odunsu notalarla yumuşayıp zaman içinde biraz derinlik kazanıyor. Kış günlerinde moral veren parfümlerimden biri olacak gibi. Kahvaltı gibi bu parfümün de mutlulukla bir ilgisi olmalı
                          Son Düzenleme Rayiha; 29-08-19, 19:32. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Dünden kalan rahatsızlık sonrası Ysl M7 Oud Absolu..

Yorum

• Abbathdoom
                              Abbathdoom Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Geçmiş olsun hocam.

• F.essence oud
                              F.essence oud Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Teşekkür ederim hocam iyileşmeye çalışıyorum..
                          İşleniyor...
                          X