Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En Beğendiğiniz Kolonya

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• En Beğendiğiniz Kolonya

Malum bir kaç gün sonra bayram. Bu süre zarfında bayram ziyaretleri olacak şekerler, tatlılar ikram edilecek kolonyalar dökülecek. Hele ki o kolonya buzdolabından çıkıpta dökülüyorsa bu sıcak havalarda müthiş bir buz etkisi yaratıyor. Bu geleneğimizden gelen bir parça olan kolonyalar çok çeşitli tarzlarda oluyor. Sizin en sevdiğiniz kolonya hangisi?

Orjinal yazı sahibi: matrai
    Malum bir kaç gün sonra bayram. Bu süre zarfında bayram ziyaretleri olacak şekerler, tatlılar ikram edilecek kolonyalar dökülecek. Hele ki o kolonya buzdolabından çıkıpta dökülüyorsa bu sıcak havalarda müthiş bir buz etkisi yaratıyor. Bu geleneğimizden gelen bir parça olan kolonyalar çok çeşitli tarzlarda oluyor. Sizin en sevdiğiniz kolonya hangisi?
    Rebulun dark spice, ice ve aqua cok hoş esintili
    Herhangi bir markanım ardıç kolanyasıda ferahlık etkisi var ama malum kültürler olarak limon kolonyasınıa talibiz 😊

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

Bu arada tütün kolonyası ve limon kolonyasını karıştırınca cok güzel bir koku ortaya çıkıyor 🙏

Ayrıteyen bulabilirseniz çam kolonyası çok güzel ankaranınn kızılcahamam ilçesinde oldukça meşhur

Son Düzenleme mmtmtlu1903; 31-05-19, 19:02. Tarafından yapıldı.

Yorum

Benim favorim açık ara zeytin çiçeği kolonyası. Hatta sür üstüne parfüm diye dolaş o kadar güzel kokusu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai
          Benim favorim açık ara zeytin çiçeği kolonyası. Hatta sür üstüne parfüm diye dolaş o kadar güzel kokusu
          Bunu deneyim altuğ abi kertil çam diye bir marka var cok güzel kokuları oldugunu duydm denemeı lazım.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Click image for larger version

Name:	rebul-50ml-300dpi-mandarine.jpg
Views:	504
Size:	48.4 KB
ID:	127300
            En sevdiğimmm
            estefanyen

Yorum

Benim favorilerim bu ikisi

Name:	Ekran Resmi 2019-05-31 20.57.10.png
Views:	566
Size:	591.4 KB
ID:	127307Click image for larger version

Name:	Ekran Resmi 2019-05-31 20.56.04.png
Views:	581
Size:	531.2 KB
ID:	127308

Yorum

Ateiler Rebul Neroli Intense. Çok başarılı baya da iyi performansı var kolonya için. BİM'de satılan Karayel kolonyaları da fena değil doğrusu. Özellikle incirli olan hoş olmuş.

Yorum

Name:	8D2C71E1-4AE8-4E76-A2DE-B351AC47148B.jpeg
Views:	634
Size:	41.5 KB
ID:	127322

Yorum

Selinin özel seri lavanta adında bir kolonyası vardı, şahaneydi bir ara indirimde 2-3 şişe almıştım bir daha denk gelmedim marketlerde. Yeni şişesi var belki aynıdır, onu deneyeceğim..

Duru'nun limon çiçeği oldukça keyifli bir kolonya, selinin ardıç kolonyası da oldukça güzeldir .

Farklı yöresel markalardan kekik kolonyası, zeytin çiçeği kolonyası deneyip çok da beğenmiştim.. Hijyen anlamında biraz takıntılı oldugum için ofisimde, masamda, evde bir tane limon kolonyası bulundururum mutlaka gelenlere de ikram ederim.. Bi mikrobu kırsın

Yorum

selin yasemin bergamut tahta kapaklı ... bir ara üretilmedi şimdi tekrar çıktı ama kötü halde.

Yorum

Paşabahçe Mimoza.Çok seviyorum kokusunu.

Yorum

Click image for larger version  Name:	9523142066226[2].jpg Views:	1 Size:	15.3 KB ID:	127341

Vintage şişe

Yorum

Rebul Green Tea. Hastasıyız...

Yorum

Eyüp Sabri Tuncer tabiki 😅

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                              X