Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En Beğendiğiniz Kolonya

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Kolonyaya bayılırım, yanımdan eksik etmem Yurtdışına ilk çıkışımda çantamda tabii ki minik bir şişe vardı, trende ferahlamak için çıkarıp sürmüş ve yabancı arkadaşlara da ikram etmiştim. Ne yapacaklarını pek bilememişlerdi, o zaman anladım ki bu bize has birşeymiş. Fragrantica"da fırsat oldukça propogandasını yapıyorum

Çocukluğumda otobüsle şehirlerarası yolculuklarımızda Adana civarı bir mola yerinde dururduk; oradan minicik paketlerle aldığımız çimen kolonyasını çok severdim, keşke yine rastlasam...

Onun dışında limon kolonyası favorim. Selin, Duru, EST, Tariş, hepsini ayrı seviyorum. Rebul Neroli, Mandalin ve Misket limonu da çok güzel. Selin Sığla erkek parfümü olarak rahatlıkla kullanılabilir. Bir de eski klasiklerden lavanta kolonyası. Tariş alırdık en çok...
    Son Düzenleme Rayiha; 02-06-19, 02:05. Tarafından yapıldı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Rayiha View Post
      Kolonyaya bayılırım, yanımdan eksik etmem Yurtdışına ilk çıkışımda çantamda tabii ki minik bir şişe vardı, trende ferahlamak için çıkarıp sürmüş ve yabancı arkadaşlara da ikram etmiştim. Ne yapacaklarını pek bilememişlerdi, o zaman anladım ki bu bize has birşeymiş. Fragrantica"da fırsat oldukça propogandasını yapıyorum
      ...
      Okuması eğlenceliydi teşekkürler
      estefanyen

Yorum

Click image for larger version

Name:	Kolonya.jpg
Views:	390
Size:	83.4 KB
ID:	127509

Oud ve Paçuli kolonya konusunda favorilerim

Yorum

• ali
          ali Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          İsmet hocam merak ettim

• Kosovic
          Kosovic Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Haftaya yapacağımız buluşma gecesine getiririm inşallah. Paçuli baya tozlu bir yapıda

• ali
          ali Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Tamam süper olur

Mardin kolonyası da güzeldir o yöreye gidildiğinde mutlaka denenmesi gerekli

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

bolu çam kolonyası bazen gece yatarken mest eder beni.vakko nun yeni çıkan kolonya serisi fena değil gibi..kutuları dior privee dan esinlenilmiş.çok belli.
          Son Düzenleme ssselçuk; 03-06-19, 22:44. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Rayiha
            Rayiha Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Ben de bugün denedim, Gardenya'yı beğendim en çok.

Perfume Atelier Turquoise Green,Rebul Ice’ıda es geçemem tabi

Yorum

Atelier rebul çok başarılı bu konuda. Kolonya icin fiyatlar biraz yüksek olsa da bu markadan kolonya alip parfüm niyetine de kullanilabilir

Yorum

altın yaprak çay kolonyası hafiften nikolai new york intense hissi veriyor

Yorum

Click image for larger version

Name:	image_9654.jpg
Views:	227
Size:	2.05 MB
ID:	191132 Bunların üzerine tanımam.

Yorum

bu ara bol bol kolanya kullandık. designerlardan duru limon çiçeği favorim. nişlerden ise paşabahçe misket limonu paşabahçenin kolonyaları çok güzel ama çok pahalı

Yorum

Normal kolonyada Selin bana çok keskin geliyor aroması, Tarişin Yeşil Çay kolonyası da efsane

Yorum

İşleniyor...
                    X