Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfümleri nasıl kullanıyorsunuz tenemi? kıyafetemi?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Parfümleri nasıl kullanıyorsunuz tenemi? kıyafetemi?

Arkadaşlar arama kısmına yazdım ama çıkmadı belki daha önce konu açılmış olabilir bilemiyorum...bildiğiniz üzere parfümler envai çeşit kimyasal içeriyorlar,ben hastalanmadan önce kolleksiyonumdaki parfümlerin atomizerlerini hep yanımda taşırdım..yani o gün hangi parfümü sıktıysam yanıma atomizerinide alır gün içinde 3-4 kez tazelerdim...tabi tenime sıkardım ağırlıklı olarak...(boyun bilek kulak arkası vs..) şimdiyse elbiseye sıkıyorum...siz nasıl yapıyorsunuz??

Ten ve saça uyguluyorum.. Performansı iyi olmayan parfümleri ayrıca kıyafete de uyguluyorum
    estefanyen

Yorum

Birkaç fıs tene ve birkaç fıs kıyafete bir fıs saça

Yorum

Ben kıyafete sıkıyorum en nihayetinde kimyasal bunlar zararları ortaya çıkabilir,,
        Demeyi çok isterdim, ne kadar dikkat etsemde tenede sıkıyorum özellikle bilek ve boyna.

Yorum

ben çogunlukla boynuma ve saçıma sıkıyorum

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Birer fıs kulak arkalarına (hafif mesafeden, saça ve boyuna gelecek şekilde), eğer çok ağır bir parfüm değilse bir fıs ense bir fıs ön boyun (uzaktan kıyafete de gelecek şekilde), eğer yeterince hafifse bir de tepeden hafif uzaktan saçıma.

Yorum

İnsan gibi kullanmaya çalışıyorum şaka bir yana parfüme ve duruma göre değişebiliyor. Genelde ofiste kullanırken boynuma ve leke bırakmayacak bir parfümse pantalonumun diz arkalarına sıkıyorum. Aslında genel olarak parfüm uygunsa hem tene 3 fıs gibi hemde kıyafete 1,2 fıs gibi olabiliyor. leke bırakma riski varsa direk tene. Yazlıklarda ise kısa kollu giyince bilek dirsekiçi konuya dahil oluyor.

Yorum

• ali
                ali Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Algan hocam pantolon diz arkası iyimiş

Sıkarken önceliğim burnumu tıkamaması, o nedenle boynumun yanlarına-köprücük kemiklerime, enseme, bileklerime sıkıyorum. Güçsüz olduğunu düşünüyorsam da göğsüme, omuzlarıma(kıyafet üstüne) ya da saçıma ekleme yapabiliyorum.

Göbek, diz arkası, dirsek içi diyenler de var ama hiç denemedim.

Yorum

Misafirlige giderken huy edindim galiba sadece saclarimin arkasina . Onun disinda günlük kullanimda elbise üstüne yani gögüs tarafina sadece . Cok nadirde olsa elbise gögüs ve boynuma tene karisik sekilde . Hic yapmadigim ise monta parfüm sikmak . En haz aldigim sekli ise dökmeli olarak kullanip elimle elbiselerime ve sakal kismina yanaklarima sürerek kullanmak .

Yorum

Standart alışkanlık haline geldi, 2 fıs boynuma 1 fıs ense... Saçlara da uygulandığını ilk defa okudum özel zamanlarda deneyeceğim

Yorum

Allah ne verdiyse artık,açılışı 30 fıstan başlattığım için.Nereye denk gelirse ten,saç,kıyafet.Her daim atom bombası gibi dolaşırım

Yorum

2 fıs boyun ve 1 fıs bileklere uyguluyorum, şaç ve kulak arkasını hiç denemedim

Yorum

Ben çok güçlü değilse parfümle yıkanırım Güçlü kokularda ense saç omuzlar dirsek içi

Yorum

Hem ten,hem kıyafet.Genelde 6-7 fıs.

Yorum

Ben sadece boyun çevreme parfüm sıkanlardanım. Güçlü kokuları sadece 2, orta güçlükte olanları 3 ve fresh yazlık kokuları da 4 fıs sıkıyorum. Gün içinde de pek parfüm tazeleme huyum yoktur

Yorum

İşleniyor...
                            X