Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Prada l'homme

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Bleue de Chanel EDP.

Yorum

• Dior Fahrenheit EDT

Yorum

• Christian Dior Fahrenheit 89 üretim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Guerlain Lidg Edt

Yorum

• Xerjoff Nio

Yorum

• Creed VIW

Yorum

• Pdm - Percival, yaz günleri için çok iyi bir koku, performans canavarı değil ama iyi idare ediyor

Yorum

• Amouage Beach Hut

Yorum

• Acqua di Parma Colonia Oud

Yorum

• Bugün birkaç alışveriş için bir mağazaya uğradım. Makyaj reyonundan geçerken güzel, kremsi bir koku burnuma çarptı. "Normalde böyle kuvvetli makyaj kokusu olmaz bu reyonda" diyerek parfüm reyonuna yöneldim. "Hangisi olabilir" diye bakınırken Rebul'un "Violet Bloom" adında bir parfümünü gördüm ve hemen denedim tabii, yanılmamışım 🙂

Çok güzel bir nemlendirici losyon kokusu. Serin serin. Eski moda acıbadem kremleri gibi kokuyor. Trussadi My Name ile benzer lezzette diyebilirim. Yağlı bir yapısı var. Kalıcılığı fena olmayacak sanırım, yıkamama rağmen hala kokusunu alabiliyorum.

Makyajkokusumeraklıları mutlaka denesinler 🙂 Fiyatı oldukça makul.
                        Son Düzenleme Rayiha; 20-06-19, 22:02. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Libra
                          Libra Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Ben de geçen gün denedim onu😊Menekşeli parfümlere zaafım var zaten.Gayet hoş kokuyor👍🏻

• Rayiha
                          Rayiha Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Çok mütevazı bir şey ama son zamanlarda beni en heyecanlandıran parfüm oldu 😉

• Bentley Azure.

Yorum

• Lm Ambre Muscadin..Tozlu, pudralı, birazcık tatlı, amberin yardımcı hayvansal miskin başrolde olduğu yarı gurman oryantal.

Yorum

• La Vie Est Belle kullandım.Hem arkadaşlarımdan,hem de eşimden iltifat aldım.Eşim normalde tatlı koku sevmez ama bunu beğeniyor.Krem gibi kokuyormuş☺️

Yorum

• Hava şu an 11 derece bizim buralarda.. İki fıs Kemi Hayat. Enfes bir deneyim.

Yorum

İşleniyor...
                              X