Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Click image for larger version

Name:	8555_d9f834fc5f82c86b2b17fb7f0d867532.jpg
Views:	178
Size:	308.2 KB
ID:	129057

Yorum

• Francesca Bianchi - The Lover's Tale. Çok zengin çok derin ve kompleks bir parfüm. Hayvansallık, çiçeksilik, yeşilin tonları ve devamlı bir değişim halinde olması ile kalbimi kazandı şişeli alacaklara ekledim.

Yorum

• Le Labo - Santal 33

Yorum

• Roger&Gallet Vetyver

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Frederic Malle Carnal Flower biraz feminen ama çok güzel vicdansız

Yorum

• Cartier Declaration Parfum

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	1.90 MB
ID:	129070
                فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• Creed Aventus

Yorum

• Dior Homme Intense (2T01) ile Dior Homme Intense (8D01) birer fıs sıkarak kıyaslama yaptım. Ufak ufak fikir ediniyorum. Reformülasyonların abartıldığı kadar trajik olup olmadığını zamanla göreceğim. İlk izlenimlerim 2012 batch irisi daha baskın gibi geldi. Performanslarını ilerleyen günlerde daha net söyleyeceğim.

Yorum

• Uzun bir aradan sonra Grand Soir keyfi

Yorum

• RL polo double black

Yorum

• Gündüz Azzaro wanted freeride, akşam serinliğinde Van cleef arpels Ambre İmperiale..

Yorum

• Dior Homme Intense (2W01) ile Dior Homme Intense (8D01) birer fıs sıkarak 2. kıyaslamayı yaptım. Dün ki 2012 batch ile bu 2012 batch arasında fark yok. İki 2012 batchi de 2018 batchinden kalıcılık anlamında üstün geldi. Tabi bu ağıtlar yakıp dövünecek kadar mı hala emin değilim. Yayılımı daha çözemedim ev içinde test ettiğim için. Sadece kendi odamda sıktığım parfümü test ederken aile fertlerinin kadın olanları diğer odadan gelip "Bu ruj kokusu senin odandan mı geliyor, çok güzel kokuyor" diye söylediler.

Yorum

• Aqua di Parma kolonya in villa kullandım kolonyanın bir tık daha sıcağı sevdim mi kolonya kadar değil ama yine de kullanılabilir ferah kalicilik Parfum

Yorum

• Prada l'homme

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                                X