Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo.

Yorum

• Akşam serin Ankara havasında Xerjoff - Zefiro.

Yorum

• evde kahve keyfi yaparken birden aklıma geliverdi ...cuir de russie

Yorum

• Davidoff Cool Water

Yorum

• Atkinsons Love in Idleness. Hafif, ilk anda oldukça parlak ve meyveli, biraz da kokulu asetonlara benzer bir parfüm olsa da, kısa sürede pudralı bir hal alıyor. Şişeyi ilk açtığımda performansı çok zayıftı, iade etmeyi bile düşünmüş ama uğraşmaktan vazgeçmiştim. Birkaç haftalık eskime iyi geldi, farkedilirliği ve kalıcılığı şu an daha iyi. Pudraseverler için iyi bir yaz seçeneği olabilirmiş.

Yorum

• Sabah solo loewe platinum. Solo loewe serisi 5-6 parfüm oldu galiba ama platinum başka bence.

Akşam dior fahrenheit cologne. Kör atışa aldım. Klasik fahrenheiti sevememiştim yıllarca ama bu hoş geldi. Başta turunçgiller ve menekşe yoğun bvlgari aqua tarzı bir turunçgil kullanımı var sonrasında ise fahrenheit dna sına yaklaşıyor. Performans ve koku olarak ilk günde geçer not aldı

Yorum

• Amouage Opus V - sabah kalktıgımda nedense temiz ve sade kokmak istedum. Evden çıkana kadar unutmamak için kendime hatırlatıp durdum ve fısır fısır üzerime fazla da sikarak kendimi temizliklerin arasına attım

Yorum

• Mefisto Gentiluomo

Yorum

• Fragrantica yorumlarına bazen katılamıyorsunuz. Guerlain vetiver kullandım. Market parfümlerinden hallice. Hiçbir karakteri yok bence. Belki klasik sürümleri daha çekici olabilir.

Yorum

• Nishane Boszporusz

Yorum

• Nishane Wulong Cha, gerçekten mütiş bir performansı var, çay temalı parfümlerde en büyük referans bence

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• Xerjoff - Nio

Yorum

• TT-Casanova

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Amouage Honour

Yorum

• Nishane - Hacivat

Yorum

İşleniyor...
                                X