Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Nisan 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Pdm Pegasus, başlarda çok beğendiğim ama dekantı bitirmeden o etkisini kaybeden bir parfüm oldu.

Yorum

• Tom ForTobacco Oud... sanıyorum içki notasını ilk defa hissettim

Yorum

• Guerlain - Habit Rouge EDP.
        Bu kışı da Habit Rouge, LIDG kullana kullana geçiriyoruz ya hadi bakalım. Bazı kokular var ki ayrı bir kişiliği var, sıktığında o kendi hayatını yaşıyor gibi oluyor (DHP, oud satin mood, ursa vs), kimi kokular var ki hayatında sana eşlik ediyor. Habit Rouge da ikinci türden bir koku bence, kullanması kolay, sıktıktan sonra " ben bugün parfüm sıktım" diye düşündürmüyor.

Yorum

• Lagerfeld
          Lagerfeld Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Frozenwings Bugün sana özelden detaylı olarak Habit Rouge'u sorma niyetindeydim Frozenwings. Almayı düşündüğüm bi' klasik idi şu aralar. Arama yapıp önceki yorumlarını da okudum ve bugün kararımı verdim. Teşekkürler.

• Frozenwings
          Frozenwings Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Rica ederim, her zaman danışabilirsiniz.

• Royal Oud

Yorum

• PDM Carlisle
          En beğenilen PDM leri bir araya toplamışlar gibi.. Beğendim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• MFK Grand Soir. Sıkar sıkmaz o muhteşem tatlılığın tadı damakta kalıyor. Lezzetli parfümün tanımı adeta.

Yorum

• TM Pure Havane

Sanki artık sıkıcı gelmeye başladı 🤔

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Click image for larger version

Name:	127E46D8-5A78-4C89-9741-5722A97E1E36.jpeg
Views:	193
Size:	911.1 KB
ID:	113903
                Slava Zaitsev Maroussia ve HdP Moulin Rouge

Maroussia, hayvansal pudra. Civet, karanfil çiçeği ve pudra o kadar güzel işlenmiş ki.. Rus Çariçe II. Katerina da giyebilir, Dostoyevski’nin Liza’sı da.. Kısa ömürlü olmasına aldırış edilmezse nefis bir iş.

Moulin Rouge, annemin yeni favorisi, buram buram eski ruj, kırmızı Moulin Rouge kabare gecelerini net çağrıştırıyor ve kelime oyunuyla da tam anlamıyla ismi ile müsemma.
                https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Rosemary royal oriental

Yorum

• Robert Piguet Oud Divin..
                    Daha önceki kullanımımdaki yorumuma baktığımda şimdi, hala aynı şeyleri hissediyorum:

Espresso kahve çekirdeklerinden gelen muhteşem aromanın altına gizlenmiş bir öd.. Sanki kahvenin dumanı dağılarak yayılırken paçulinin merak uyandıran tozlu hissiyatı ile hem sıcak hem de fresh baharatların tınısı her fırsatta burnunuza vuruyor. Ağacımsılık içermeyen öd ile bu harmanın uyumu ise vetiver ve tonkayla süslenmiş...
                    estefanyen

Yorum

• Gucci oud intense
                      Elimin sürekli gittiği sıkılmadan kullandığım nadir designer parfümlerden biri. 4 mevsim kullanabilecek olsaydım dolaba stok amaçlı kim bilir kaç şişesini koyardım bilemiyorum. Muazzam.

Yorum

• Tauer - Lddm
                        Bugün nihayet Lddm deneyebildim. Başlangıcı, parfümörün kimyager olmasından mı nedir, hafif kimyevi, ilacımsı gibi geldi. Rahatsız edici mi, bana göre hayır. Sonrasında ise daha dingin, Lutensvari mistik bir hale evriliyor. Çok hoş, özgün bir eser. Kesinlikle beğendim.

Yorum

• Serge Lutens Chergui

Yorum

• Nishane - Hacivat

Yorum

• YSL Caftan
                              Sabah 8:30'dan beri akıp gidiyor resmen. Günümü gün etti bu koku muazzam cidden.

Yorum

İşleniyor...
                              X