Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Nisan 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Sakin bir hafta sonu için aynı sakinlikte Pdm Herod.

Yorum

• Dünden kalan kazagimdan gelen private label..hadi devam.edelim dedi elim yine ona gitti soğuk havaya da yakisti

Yorum

• Tauer phı une rose de Kandahar serin havada efil efil

Yorum

• Xerjoff Cruz del Sur II. Tropical meyveli tatlı bisküvi kıvamında bir gourmand. Dior Feve Delicieuse tarzına benzer birşeyler yapılmaya çalışılmış gibi geldi. O tatlı sıcak haylayf kokusunun yanına tropical meyveler eklenmiş. Başarılı olmuş mu derseniz bence olmuş.

Yorum

• The merchant of venice Pure Leather. Yumuşak deri kullanımı ismi ile uyumlu pek değişmeyen bir koku. Nishane Suede et safran sevenler için iyi bir alternatif

Yorum

• Parfums de Nicolaï - Cuir Cuba Intense.... Reddedilen Guerlain kız torununun maço Fransız parfüm dünyasına okkalı rakı-tütün-sabun çümbüşlü tokadı :-)

Yorum

• Nicolai - New York İntense
                Eski kafa, oturaklı, tam bir adam kokusu. Kalıcılık başarılı. Severek kullanıyorum😊

Yorum

• Black orchid edp...
                  soğuk ve tipi var İstanbul da çivi çiviyi söker dedik...
                  İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• dior homme parfüm

Yorum

• MDCI invasion barbare
                      Enfes bir koku..

Yorum

• Armani Prive - Bois d'Encens
                        Giorgio Armani'nin kendisinin ve benim seride en sevdigim parfum.
                        Misirlilarin 4000 yil once bilinen en eski parfum ya da dini / medikal amaclarla kullanilan bir tur tutsu olan Kyphi'nin gunumuzdeki yansimasi...
                        Tutsu deyince aklima ilk gelenlerden...

Yorum

• Bugün kızımın isteğiyle Kenzo Amour kullandım.Kızımın yeni favorisi.Bayılıyor kokusuna.Odasında aynasının önüne koydu,açıp açıp kokluyor.Ona göre en güzel parfümüm buymuş.Bence de çook güzel bir parfüm.Yumuşacık,insanı kadife gibi sarmalayan bir kokusu var.

Yorum

• Creed bois du portugal, ferah sabunsu güzel ama yokluğu hissedilecek bir koku değil benim için

Yorum

• Black Afgano!

Yorum

• Bugün Armaf - Club De Nuit İntense

Yorum

İşleniyor...
                                X