Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Merak Ettiğiniz ve Hakkında Bilgi Edinmek İstediğiniz Parfümler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Merak Ettiğiniz ve Hakkında Bilgi Edinmek İstediğiniz Parfümler

Evet, meraktan çatladığımız parfümlerle ilgili, o parfüm/parfümleri deneyimlemiş burunlardan bilgi alabileceğimiz noktamız.
    - Stop the car...
    - What ?!
    - Stop the fuckin' car!

Creed Vintage Tabarome ve Royal English Leather denemiş bir babayiğit aranıyor.

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bulursan banada haber ver

louis vuitton parfümleri çok merak ediyorum aslında

Yorum

Bende son zamanlarda Maison Martin Margiela'dan Jazz Club'ı merak ediyorum. Bu marka Sephora'da satışa başlanmıştı fakat yaşadığım şehirde ki Sephora'ya malesef uğramadı.
      Denemiş, kıyısından köşesinden geçmiş dostlar var ise bi' iki bi' şeyler karalarsa sevinirim.
      - Stop the car...
      - What ?!
      - Stop the fuckin' car!

Yorum

Unidentified Fragrance Object Kenzo

Bu kokuyu gerek şişe tasarımıyla gerekse okuduğum yorumlar sebebiyle çok merak ediyorum.2009 yılında çıkmıs ama ben daha önce hiç görmedim ve fragrantica.'dada baya güzel yorumlar var

Yorum

joboy private label çok merak ediyorum. Çok yorum okudum ama deneyimlemek başka olur tabi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• fragranstein
            fragranstein Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Ben Ambre Premier ile Gardez Moi kokularını sevdim, eğer İstanbul'da ikamet ediyorsanız Uzay Exclusive'da hem kokuları deneyebilir hem de satın alabilirsiniz.

• Leto
            Leto Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Ben Kilian Cruel Intentions'a oldukca benzettim

Kenzo la ilgili biraz araştırma yaptım;Anladığım kadarıyla 2009 da şişe tasarımıyla öne çıkmaya çalışmışlar.Galiba fiyatıda 40 ml/ 180 dolar'mış.Sınırlı sayıda üretmişler...

Yorum

Hocam deneme şansını yakalarsanız aman dozajlamaya dikkat edin yoksa bütün gününüz zehir olur. 2 fısı geçirmeyin

Orjinal yazı sahibi: caliban View Post
            joboy private label çok merak ediyorum. Çok yorum okudum ama deneyimlemek başka olur tabi

Yorum

• harunozkan89
              harunozkan89 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              kesinlikle katılıyorum

Orjinal yazı sahibi: RİYAFES
            Hocam deneme şansını yakalarsanız aman dozajlamaya dikkat edin yoksa bütün gününüz zehir olur. 2 fısı geçirmeyin

hocam herkes öyle diyor ama çok ağır bi kokuya benzemiyor dışardan

Yorum

Orjinal yazı sahibi: caliban

hocam herkes öyle diyor ama çok ağır bi kokuya benzemiyor dışardan

Şişede durduğu gibi durmaz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fuatkaynak View Post
                louis vuitton parfümleri çok merak ediyorum aslında
                Turbulences'ı denedim. Oldukça kaliteli bir sümbülteber kokusu. Kokunun geneline sümbülteber hakim olmakla birlikte Isparta gül sularını andıran gül ve kirli, indolik yasemin geçişleri de var. Kapanışı da sümbülteberle beyaz misk ve silik bir deri yapıyor. Farkedilirliği ve kalıcılığı çok yüksek. Feminen tarafa kaymakla birlikte erkeklerin de kullanabileceğini düşünüyorum. Pek umudum yoktu bu seriden ama bunu deneyince fikrim değişti.

Yorum

Camorr New Sibet mi, Salome mi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Makedon View Post
                    Camorr New Sibet mi, Salome mi?
                    İnsan içine çıkacaksam New Sibet, kendim evde takılacaksam Salome.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: camorr View Post

Turbulences'ı denedim. Oldukça kaliteli bir sümbülteber kokusu. Kokunun geneline sümbülteber hakim olmakla birlikte Isparta gül sularını andıran gül ve kirli, indolik yasemin geçişleri de var. Kapanışı da sümbülteberle beyaz misk ve silik bir deri yapıyor. Farkedilirliği ve kalıcılığı çok yüksek. Feminen tarafa kaymakla birlikte erkeklerin de kullanabileceğini düşünüyorum. Pek umudum yoktu bu seriden ama bunu deneyince fikrim değişti.

Bende contre moi'yi çok merak ediyorum aslında ama nerede deneyebiliriz onu bilmiyorum

Yorum

• Fergus
                        Fergus Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Ben birkaç hafta önce Nişantaşı mağazasına uğradım eşim ile birlikte ve 4 parfümünü denedik. mağazanın tam ortasına bir stand kurmuşlar ve gayet iyi bir sunumları var . Parfümlerde genel bir kalite algısı var , çıkarken her birimize ayrı ayrı küçük LV paketlerinin içine koyarak 2ml lik sample lar hediye ettiler. Contre Moi hoş bir feminen koku , açılışı etkileyici gayet fresh şekilde portakal alınıyor , biraz yeşil tonlarla birlikte zengin floral tonlar var. 15 dakika sonrasında parfüm biraz gourmand bir havaya bürünüyor , tatlılaşıyor , sanıyorum vanilya etkisi ile o açılıştaki sivriliğini kaybedip gayet yumuşuyor. performansının yüksek olduğunu düşünmüyorum. fiyatlar sanıyorum 100 ml için 770 tl gibiydi , 200 ml ise 1080 , ayrıca şöyle bir güzellik var , şişeyi aldıktan sonra bittiğinde refill doldurtabiliyorsunuz mağazalardan .

• Guest's Avatar
                        Misafir Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Hocam güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim.Yazdıklarınız sonra iyice ilgimi çekti contre moi acil denemem lazım

Orjinal yazı sahibi: camorr View Post

İnsan içine çıkacaksam New Sibet, kendim evde takılacaksam Salome.
                      Eyvallah yiğidim.

Yorum

İşleniyor...
                      X