Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Merak Ettiğiniz ve Hakkında Bilgi Edinmek İstediğiniz Parfümler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Davidoff leather blendi deneyen bir kardeşimiz var mı?

Yorum

• Guest's Avatar
      Misafir Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      10 gün önce tunalı sephoraya gittim yoktu.Merak etmiyor değilim

Fan your flames şu anda deli gibi merak ettiğim bir koku

Yorum

Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Soir
      Parfums De Nıcolaı New York Intense merak ettiklerim

Yorum

zoologist panda.
        Sadece garçons.

Yorum

Lush Breath Of God ile Exhale'i çok merak ediyorum..Bir türlü denk gelemedim kullanana.. Düsseldorf'da varmış Lush mağazası muhakkak almak istiyorum. Merak eden varsa Cantona'ya gönderirim o gönderir tadımlık.

Yorum

• camorr
            camorr Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Başıma bir şey gelmeyecekse ben de merak ediyorum.

• Umut Kurtoğlu
            Umut Kurtoğlu Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Ayıpsın.

• Leto
            Leto Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            inhale/exhale piyasadan cekilip sadece breathe kaldi diye biliyorum.
            Breathe of God alip almamak arasinda cok gidip geldigim bir koku. Bir kere Lush parfumleri bence birazcik gereksiz pahali
            Ikincisi BoG guzelligini birkac saat sonar gostermeye basliyor, baslari benim icin biraz fazla kuflu/eski/agir. Ama vetiverseverim diyenin bunu almasi zorunlu gibi bisey

Abi ona gönderince haber ederim. Sana göndersin hemen

Yorum

GİT , Noir de Noir ,Jubi ,İnterlude ,Derby
            Rojaları merak bile edemiyorum .
            فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Umut Kurtoğlu View Post
              Lush Breath Of God ile Exhale'i çok merak ediyorum..Bir türlü denk gelemedim kullanana.. Düsseldorf'da varmış Lush mağazası muhakkak almak istiyorum. Merak eden varsa Cantona'ya gönderirim o gönderir tadımlık.
              Lush bi zamanlar Türkiye'de faaliyetteydi. Birkaç sene önce mağazalarını kapatıp gittiler maalesef.

Yorum

Bel Ami Vetiver bir nebze olsa da Equipage Geranium ile birlikte pek fazla konuşulduklarını düşünmüyorum. Ellena'nın gider ayak yaptığı bu iki kıyak hakkında detaylı yorum hatta başlık açabilecek olan var mıdır acaba?

Yorum

• Guest's Avatar
                  Misafir Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Bel Ami Vetiver'e açabilirim bir ara Equipage vintage'ı biliyorum da Geranium'u denemedim ben de. Umut'da vardı sanki.

• Guest's Avatar
                  Misafir Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Bu ikisine el atalım bir zahmet, ayıp oluyor

• Umut Kurtoğlu
                  Umut Kurtoğlu Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Ben bir ara yorumlamıştım Equipage Geraniumu.. Oldukça beğenmiştim maskülen ama sardunyadandı sanırım bir ferahlık da vardı başından sonuna. Zor bir koku değildi. Maskülenliğini sanırım vintage Equipage'den almış çünkü ona benzetenler fazlacaydı. Öyle bağıran bir koku değildi. Ben çok dengeli sağlam bir iş bulmuştum. Alıp almamak arasında geldim (şaka şaka alacaktım direk hanım yeter artık dedi )

Bel Ami Vetiver. Yorumluyorum bir saniye:

Yerim.

Equipage geranium a gelene kadar alacaklarım var yoksa Şubat başı gideceğim duty free'den almayı çok isterdim.

Bel ami vetiver'den bulamazsan bende var bir ara gönderirim Reis..

Sen Breath of God'a odaklan

hep bu meraktan...

Providence Perfume Co. Provanilla
                Hiram Green Arbolé Arbolé ve Voyage
                Xerjoff Richwood
                Amouage Homage ve Tribute
                Francesca Bianchi Angel's Dust

Yorum

3-5 parfümü karıştırsak güzel bir koku elde eder miyiz şu an bunu merak ediyorum.
                  Sadece garçons.

Yorum

Bel ami güncel versiyon vintage'a oranla nasıldır? Beni bilgilendirir misiniz arkadaşlar?

Yorum

Güncel Shalimar'ları bayağıdır denemiyorum, onların başında da koyu dumansı ve karanlık nüanslar var mıydı, ilk saatlerinde ?

Yorum

• Frozenwings
                        Frozenwings Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Yeni edindiğim Shalimar'ın açılışında yoğun bir citrus etkisi dışında başka nota sezmedim. Alt notalara doğru deri eklendikçe koyulaşıyor, ama başlangıcı oldukça keskin. EDP versiyonu bu arada.

• Guest's Avatar
                        Misafir Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Teşekkür ederim, bir yerde denemek lazım güncel edt ve edp yi.

Orjinal yazı sahibi: Umut Kurtoğlu View Post
                      Bel ami güncel versiyon vintage'a oranla nasıldır? Beni bilgilendirir misiniz arkadaşlar?
                      Vintage Bel Ami'nin yerine geçebilecek nitelikte değil maalesef. Bu anlamda Roja Fetish daha başarılı bir reformülasyon. Ben Bel Ami Vetiver'de bile vintage Bel Ami'nin ruhunu daha çok bulabiliyorum (güncel Bel Ami'ye kıyasla). Özellikle açılışta Elléna'nın turunçgilleri biraz abarttığını düşünüyorum.

Eğer Lush'a uğrayacaksan, bi de şu Sikkim Girls denen parfümü bi dener misin? Adı gibi hint baharatlı feminen bi parfüm mü yoksa erkeğe de uyar mı falan...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hattab. View Post
                        3-5 parfümü karıştırsak güzel bir koku elde eder miyiz şu an bunu merak ediyorum.
                        Deneme hocam. Ziyan oluyor.

Yorum

İşleniyor...
                        X