Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Merak Ettiğiniz ve Hakkında Bilgi Edinmek İstediğiniz Parfümler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Homeofscents'de satılan ve indirime giren Evody ve Min New York markalarının parfumlerini denimleyen arkadaşlar varmıdır?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: RİYAFES View Post
      Homeofscents'de satılan ve indirime giren Evody ve Min New York markalarının parfumlerini denimleyen arkadaşlar varmıdır?
      Bir tane de benden gelsin Sefayir hocam
      Teo Cabanel

Yorum

• min new york'un 2 kokusunu 1 hafta kadar deneyimledim, özgün ama devamlı kullanılacak parfümler degil maalesef. şişe ve isimleri cok cekici fakat denemeden kesinlikle alınmamasi gerekir fikrim bu şekilde. Moon Dust yavan bir toprak kokusu, ben pek begenmedim isin acigi. Shaman ise begendigim fakat cevremden pek begenenin cikmadigi bir parfüm. Tuscan leather yogunlugunda fakat tabi ki onunla alakasi olmayan yanilmiyorsam osmantus agirlikli, ferah ile yagli arasi bir algi yaratan kokuydu.

Evody Ambre intens'i denedim, gayet guzel fakat silik bir parfüm. alinip sürekli kullanilabilir o fiyata. aydınlık bir amber degil ama rahatsız edici hic bir yanı yoktu. nedense tum parfümlerinin silaj ve performans sorunu oldugu algisi yaratti bende okuduklarimla birlikte. ama bahsedilen indirimle kor alis yapilmayacak ürünler degil diye dusunuyorum. genel begeniye uygun işler bana kalirsa (denemesem de cogunu)

Ben indirimde mi goremedim ama jusbox parfümlerini oneriyorum. ozellikle beat cafe ve black powder sevilecek butik kokular.

Orjinal yazı sahibi: RİYAFES View Post
        Homeofscents'de satılan ve indirime giren Evody ve Min New York markalarının parfumlerini denimleyen arkadaşlar varmıdır?
        Son Düzenleme Optuna; 21-02-18, 17:29. Tarafından yapıldı.

Yorum

• RİYAFES
          RİYAFES Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Teşekkürler Üstad muhakkak deneyeceğim.

• Miller Haris scherzo ???

Yorum

• Guerlain LUI

Yorum

• Click image for larger version

Name:	ckBkoiv.jpg
Views:	335
Size:	209.3 KB
ID:	65031

L'air de Panache The Grand Budapest Hotel )

Yorum

• O'driu markasının Peety ve Kiss my ass Base notes dışında denediğiniz parfümleri varmı varsa nasıl tavsiyelerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.

Yorum

• ArteOlfatto parfumevinin kokularını denimleyen arkadaş varmıdır?

Yorum

• Andy Tauer Lonestar Memories. Beklentim yüksek. Sağolsun Cantona hocam sample yolluyor yoksa bulunması zor bir parfüm

Yorum

• Youtubeda takip ettiğim youtubelerin 2018 yaz favori listelerinde bulunan Tiziana Terenzi Foconeronayı kullanan arkadaşlardan birazcık yorum alabilirmiyiz.

Yorum

• matrai
                      matrai Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Bende oldukça merak ediyorum kısa zaman içerisinde muhtemelen alacağım.

• RİYAFES
                      RİYAFES Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Yorumlarını bekliyorum Altuğ Hocam...

• MİN NEW YORK SHAMAN

Markayı incelediğimde ilk gözüme çarpan özelliği kokularının rafine ve kalıcılığı oldu.En sert en yoğun kokusu bile rafine üretilmiş diyebilirim.
                    Eğer sizde benim gibi sentetik yada yapay parfümleri sevmiyorsanız Min New York'unparfümlerini seveceksiniz demektir.

Gelelim kalıcılık konusuna. Min New York yüksek esans oranı ve konsantreye sahip. En fresh kokularından The Botanist bile ertesi güne göz kırpıyor diyebilirim.
                    Performansı ile sizi ciddi şekilde etkileyecek markalardan bir tanesi Min New York. 2000 yılında New York'da butik bir niş parfüm mağazası açarak doğmuş.

Creed, Kilian, Penhaligon's, Memo Paris, Tiziana Terenzi, The Different Company, Robert Piquet ve Xerjoff gibi sektörün en önde gelen markalarını bünyesinde barındıran lüks bir niş parfüm evi olarak doğan Min New York 2014 yılında kendi parfümlerini piyasaya sürer. Mağazacılıktan parfümörlüğe.. Sıradışı bir hikayesi var Min New York'un. Sektöre mağazacılıkla başlayan Min New York'un parfüm üretmesinin yegâne sebebi ise nadide ve farklı esanslar üreterek niş parfüm sektörüne yeni bir soluk kazandırmak istemeleri. Bunu da başarmışlar bence zira markanın en beğenilen iki kokusu bizlere Min New York'un felsefesini anlatıyor.

Şimdi gelinde bu iki sıradışı esansa biraz daha yakından bakalım.

Min New York Shaman şüphesiz ki markanın tüm esansları içinde ilk göze çarpan parfüm konumunda.Mistik, keskin ve farklı kokusu Shaman'ı ilk bakışta diğerlerinden ayırıyor. Yoğun esans konsantresi ile birleşen keskin, derin ve köklü bir başyapıt diyebilirim. Eski ve egzantirik buhur ile birleşen tatlı ve topraksı laden reçinesi ile güçlü ve keskin paçuli özünün etrafında kurgulanmış sihirli bir esans Shaman. Dip notalardan yükselen ince ve tiz bal ile acı hindistan cevizi dokunuşları sayesinde sıcak, derin ve sihirli ambiansıyla teninizden ayrılıyor.Farklı ve birbirine zıt özlerden oluşan mistik bir esans diyebilirim.

Yorum

• Jusbox’un Black Powder ve Beat Cafe parfümlerini merak ediyorum. Optuna hocam ısrarla deneyin diyor ama fırsat olmadı hiç. Özellikle Black Powder’ın parfümörü Julien Rasquinet bizim forumda baya sevilen bir abi. Bois d Acsese,Russin Tea,Cuir Velours,Hdp Fidelis çok ses getirdi forumda. Gidip denemek lazım

Yorum

• Arkadaşlar MAC markasının Roby Woo adlı kokusunu deneyimleyen varsa bi' kaç cümle rica ediyorum. Shadescents adındaki koleksiyona dahil ve TF - Tuscan Leather dupesi. Anormal performanslı olduğundan bahsediliyor ve birebir Tuscan Leather deniliyor.

Buradaki mağazasında tester kalmamıştı o yüzden ben yine meraklar, çatlamalar...

Edit: Mete üstadın yorumunu buldum biraz fikir edindim. Teşekkürler kendisine
                        Son Düzenleme Lagerfeld; 21-05-18, 19:06. Tarafından yapıldı.
                        - Stop the car...
                        - What ?!
                        - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Lagerfeld
                          Lagerfeld Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Aynı seride bi' de " My Heroine " var ki ağır dumanlı bi' Tuscan Leather yine. matrai

• murrjm
                          murrjm Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Çok benzer bulmuştum ben de.Fiyatına göre edinilesi bir ürün bence.Tobacco Vanille'e benzeyen ürün de öyle

• Medea
                          Medea Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Bu markayı Burakkk da denemişti hatırladığım kadarıyla. Ben denedim ama hangisi hangi parfüme benziyordu unuttum valla. Aklımda kalan, aynı çatı altındaki TF parfümleri içinde çok erkeksi olanları biraz daha kadın kullanımına da uygun hale getirmiş oldukları.

• Selamlar Jean Paul Gaultier Le Male Eau Fraiche serisinden Popeye veya Supermani deneyen arkadaşlardan bir kaç yorum alabilirmiyiz.

Yorum

• Superman’i ilk çıktığında deneyip kör alış yapmadığıma şükretmiştim. Çok derinlemesine yorum yapamayacağım çok süre geçtiğinden, ama pek kaliteli kokmadığını söyleyebilirim. Bir çok kişinin alıp koleksiyona katmak isteyeceği değil de sıkıp bitirip unutmak istediği bir parfüm olur kanımca.

Yorum

• RİYAFES
                            RİYAFES Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Teşekkürler hocam
                        İşleniyor...
                        X