Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Merak Ettiğiniz ve Hakkında Bilgi Edinmek İstediğiniz Parfümler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• the merchant of venice asian inspirations...merak ettiklerim arasında ..

Yorum

• Altuğ abi bizi yakmaya devam ediyor. Olympic orchids dev 2 notaları çok güzel görünüyor. Geçenlerde de adında bengal geçen bir parfüm kullanmıştı. Abi rica ediyorum ulaşması kolay parfümler kullan ya da dekant listene koy nasiplenelim ) İnternette bile çok az bilgi var o parfümler hakkında Şu an hangi ülkede bulunuyor onu bile öğrenemedim

Yorum

• Umut Kurtoğlu
        Umut Kurtoğlu Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Amerika hocam

• RİYAFES
        RİYAFES Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Yakın zamanda Polonyada lulua.pl sitesinde satışına başlandı

• Sonoma Scent Fireside. Bir de intensi varmış o daha da ilgimi çekti. Birch denen notayı saf halinde koklamayı çok istiyorum. Teşekkürler bu arada Umut hocam

Yorum

• Şu ara LM black oud’la ilgileniyorum yorumları alalım forum ailesi.
        Sadece garçons.

Yorum

• Hattab.
          Hattab. Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          MeaCulpa Azbuçuk tarzımı biliyorsun fikret başkan sever miyim ben bu kokuyu?

• MeaCulpa
          MeaCulpa Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Hattab. Seversin karanlık bir koku sevecegini tahmin ediyorum sanki biraz güçsüz gibi geldi bana ilk sıktığında patliyor sonra sönük en azindan beni tatmin etmedi denemeden almani onermem 900 tl verip kullanmamak saçma olacaktır

• Hattab.
          Hattab. Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          MeaCulpa 3ml dekant buldum alıp deneyeceğim aksine yorumlarda güçlü deniyordu deneyip göreceğiz teşekkür ettim yorumun için elime ulaşınca üzerine konuşuruz tekrardan.

• acqua di parma colonia club...frag da bir kaç kişi orjinal faberge brüt'e benzetmiş baya meraklandım doğrusu varmıdır koklayan..

Yorum

• matrai
          matrai Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Hocam bende var da ben pek fazla bağlantı kuramadım. Daha çok nane ön planda olan ferah bir parfüm

• Henüz deneme imkanı bulamadığım şu parfümleri merak ediyorum : Chergui, Fumerie Turque, Lumiere Noir, Oud satin mood, Duro, Baraonda, Enigma pour homme, Fetish pour homme.

Yorum

• yapma altuğ hocam ...her türlü parfümün vintagesi var bi brüt yok ..

Yorum

• matrai
            matrai Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Selçuk Hocam Penhaligons Sartorial seni tatmin eder bu konuda

• ssselçuk
            ssselçuk Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            aldım altuğ hocam kör alışla şişe olarak. ilk başlarda severek kullandım şimdi pek elim gitmiyor..

• sormak isteğim bir soru var fakat doğru yer bu konumu bilmiyorum eğer yanlış yer ise kusura bakmayın.Beni parfüm dünyasına çeken koku oriflame midsummer man dir kokusunu az buçuk hatırlıyorum çünki yaklaşık 15-16 sene geçti üstünden şişesi bile değişmiş.Sorunum şu ki kokunun kalıcılığı çok vasat ama kokusu çok güzeldi.Aramızda bu kokuyu bilen koklayan varmıdır ona çok yakın kokan benzeyen ama daha kaliteli bir koku arıyorum bulunursa sadece burda bulunur heralde

Yorum

• Trendyol Molinard markasını getirmiş, özellikle Les Elements Collection seriisnden Cuir ve Vanille Patchouli kokularını denimleyen varmıdır?

Yorum

• Sevil'in sitesinde Stark adında bir markaya rastladım.90 ml edt parfümleri 563 TL'den satışta.
              Daha önce hiç görmediğim bir marka ve ortalama üstü fiyata sahip. Nedir ne değildir merak ettim doğrusu.
              Peau de Soie isimli kokularının burnu Dominique Ropion
              Fragrantica linki :
              https://www.fragrantica.com/designers/Starck.html
              Son Düzenleme murrjm; 06-02-18, 23:01. Tarafından yapıldı.

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
                KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Aynı parfümler Tuna Parfümeri'de de vardı hatta fiyatları daha uygundu

• Rayiha
                Rayiha Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Daha çok sanat, mekan ve obje çalışmaları olan bir tasarımcıdır Philippe Starck. Ben de bir süre önce parfümlerine rastlamıştım. Üç şişe biraraya geldiğinde cam bir kütlenin içinde oluşan boşluk (ve içinde parfüm) fikrini çok beğenmiştim. Üçlemenin ardındaki isimler Dominique Ropion, Annick Menardo ve Daphne Bugey. Notalarına bakınca en çok ilgimi çeken Soie olmuştu, aslında üçünü yanyana dizmek güzel olurdu...

• Orjinal yazı sahibi: murrjm View Post
              Sevil'in sitesinde Stark adında bir markaya rastladım.90 ml edt parfümleri 563 TL'den satışta.
              Daha önce hiç görmediğim bir marka ve ortalama üstü fiyata sahip. Nedir ne değildir merak ettim doğrusu.
              Peau de Soie isimli kokularının burnu Dominique Ropion
              Fragrantica linki :
              https://www.fragrantica.com/designers/Starck.html
              Starck markası ünlü tasarımcı Philippe Starck'ın adını parfüm işine de bulaştırmasından geliyor. Tasarım işinde el atmadığı bir sektör yok bu abinin. Kendi adını taşıdığı için de markasını ve ürünlerin fiyatını bu şekilde konumlandırmış olması muhtemel.

Yorum

• Ramon Monegal leri merak ediyorum, çok geniş yelpazesi var kokunun. For example ----) Ramon Monegal Kiss My Name
                https://www.fragrantica.com/perfume/...ame-15499.html
                https://www.fragrantica.com/perfume/...lle-15495.html
                https://www.fragrantica.com/perfume/...-Me-39607.html
                Son Düzenleme KARALARIN_CEMAL; 06-02-18, 23:12. Tarafından yapıldı.

Yorum

• matrai
                  matrai Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Yanlış hatırlamıyorsam brandroom da vardı ama sonra indirimle filan elden çıkarttılar ve bir daha gelmedi

• KARALARIN_CEMAL
                  KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Brandroomda var demekle olmuyor Altuğ hocam. Splitini isteriz :-))) Spliterlerimize ilanen duyurulur.

• jul et mad amour de palazzo. Hem Altuğ abi övmüş hem gurme kokular hem de fragranticada roja dove tarzı olduğu söylenmiş.

Yorum

• Rica ediyorum şu SL - Jeux de Peau'ü yü kullanan varsa özet geçebilir mi biraz. Uzun süredir peşindeyim, yoruldum.
                  - Stop the car...
                  - What ?!
                  - Stop the fuckin' car!

Yorum

• matrai
                    matrai Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Tereyağlı şekersiz bisküvi

• Lagerfeld
                    Lagerfeld Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Aa tamam annem yapar o zaman. matrai

• Orjinal yazı sahibi: Lagerfeld View Post
                  Rica ediyorum şu SL - Jeux de Peau'ü yü kullanan varsa özet geçebilir mi biraz. Uzun süredir peşindeyim, yoruldum.
                  yorumlara baktım da tereyağlı mısır gibi kokuyormuş içeriği süt buğday hindistancevizi amber osmanthus kayısı vs...bu hafta içi beymen e gidip deneyesim var
                  İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Herod
                    Herod Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    hay hay ne demek daha önce carner barselona xı rima vardı o da tereyağlı bisküvi kokuyordu aynı tarz muhtemelen
                    yalnız herşeyi boşverip aşağıda ki kokuları deneyin

https://www.fragrantica.com/perfume/...e-31-3678.html
                    gülü bile bana sevdirdi...

https://www.fragrantica.com/perfume/...-29-31872.html
                    incir ve tütün nasıl farklı anlatamam...

• Lagerfeld
                    Lagerfeld Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Rose 31 'in namını çok duyarım yıllardır. Eski forumda da çok bahsedilirdi zamanında. Kimyon pek haz etmediğim bi' nota fakat dozajı iyi tutturulmuşsa ki şayet Amouage Epic (Woman) gibi, efsane şeyler çıkıyor ortaya. Fırsat bulduğum da yanaştırırım burnumu

The Noir ise incir sevdiğim için hızla giriş yaptı test listesine. Bi' de tütün ekmişler utanmadan...( kalp var burada) Teşekkürler Herod

• Herod
                    Herod Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Rica ederim ikisi de aşık olunası kokular farklılar
                İşleniyor...
                X