Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Sizin beğendiğiniz ve kullandığınız parfümü partneriniz beğenmez ise ne yaparsınız ?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Eşime parfümlerini ben beğenip alıyorum zaten, sen seç, beni uğraştırma diyor.. Beğenmediğim olursa hızla bitiriyor ve birdaha almıyorum.. Mesele Armani Diamonds woman eşime hiç yakışmadı, o da 15günde bitirdi, keza lancome tresor berbat durdu eşimde, annesine verdirdim..

Geçenlerde birkaç avon aldım, hiçbirini beğenmedim ve çöpe attım.. Çok takıntılıyımdır..

Yorum

Orta yolu bulmaya çalışıyoruz. Bazen onun gönlü olsun diye onun sevdiği kokuları sıkıyorum bazen de kendi beğendiklerimi kendim için sıkıyorum. Yazın çok sıkıntı çekmiyoruz zaten kulladığım belli başlı parfümler var ama kışın özellike DHP gibi yoğun kokular kullandığım zaman ufak çaplı problem yaşadığımız oluyor

Yorum

Ben de genelde orta yolu buluyorum. Onun yanında sıkmamaya özen gösteriyorum. Başta sevmeyip sonradan güzel bulduğu parfümler de olduğu için zamanla sever diyip ara ara şansımı denediğim de oluyor

Yorum

eşim genelde beğenmez parfümlerimi.yanımda eşim yokken kullanırım böyle bir durumda

Yorum

Çoğu kisinin yaptığı gibi yapıyorum..Tam tersi olursa benim begenmedigimi karşı taraf kullanıyorsa çok fazla değil 3 gune nefret ettirebikiyirum karşı tarafa..bencilim bu konuda..birde şöyle bisey var neyini beğenmiyorsun diyorum..yav bi itici baharatlı odunsu felan gibi yüzeysel laflardan sonra bak diyorum icindeki kakuleyi hissediyirmusun alttan vuran vetiveri adeta kucuk bi buse seklinde deri aldın mi..burdan girince karşı tarafta biseyler aramaya basliyor biyerden yakalıyor parfum

Yorum

İşleniyor...
            X