Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Sizin beğendiğiniz ve kullandığınız parfümü partneriniz beğenmez ise ne yaparsınız ?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Sizin beğendiğiniz ve kullandığınız parfümü partneriniz beğenmez ise ne yaparsınız ?

Çok beğenerek kullandığım parfümümü partneriniz beğenmez ise kullanmaya devam eder misiniz ?
    Yada onsuz zamanlarınızda mı kullanırsınız ? Aynı benim yaptığım gibi

Parfümü kendim için kullandığımdan dolayı bu durum beni çok fazla etkilemez. Sadece saygıdan ötürü onun yanında kullanmam.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Arzues View Post
      ...
      Yada onsuz zamanlarınızda mı kullanırsınız ? Aynı benim yaptığım gibi
      aynen böyle yapıyorum

estefanyen

Yorum

Çoğu zaman balkonda ya da eşimin olmadığı odada parfüm sıkarım. Yani çoğunu beğenmiyor zaten. Tarz olarak biraz ayrı düştüğümüz için ve bana da karışmadığı için ne o şikayet eder ne ben parfümden vazgeçerim.

Yorum

Eşim parfümlerimin çoğunu beğenmiyor zaten😊Bu durum beni üzüyor ama kullanmama engel değil😉

Yorum

İşe giderken sıkarım. Onun yanında pek sıkmam sevmediklerini

Yorum

Eşimle ayrıştığımız deri ve hayvansal içerikli kokular. Onları da yanında iken kullanmamaya çalışıyorum.

Yorum

Bekarlığın iyi tarafı da ne kullanıp kullanmamanız gerektiğini söyleyecek birinin olmaması. Bazen Beğenip beğenmediğini söyleyecek kimse olmayınca da garip olabiliyor . Sanırım öyle bir durumda olsam eşimi de iyi bir Areej ci yapmak için elimden geleni yapardım.

Yorum

Bekarlıgınn gözünü seveyim ama partnerim begenmezse burnunu ihlal edemem ki o olmadıgk zaman bi sagdan tıs bi soldan tıs saten insanların cogunda sıradanlık severlilik oldugundan çogu niş kokulara zıt düşüyorlar

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

Şu zamana kadar kız arkadaşlarımla zevklerimiz bir şekilde uyuştu, belki de ben kullandığım için onlar parfümleri sevdi, onu bilemiyorum. Ama bir gün kız arkadaşım bir parfümü sevmese onunla görüşeceğim zamanlarda kullanmamaya dikkat ederim. Eğer çok sevdiğim bir parfümse de başka bir yöntem olarak tekrar tekrar kullanarak sevdirmeye çalışabilirim gerçi, kısfmet.

Yorum

parfümü herkes gibi ben de kendim için sıkıyorum. güzel kokmak önemli. eğer beğenmezse de yanında kullanmam

Yorum

Açıkçası önemli olan benim zevkim. Allahtan bu güne kadar beğenmediği bir parfüm olmadı.

Yorum

...kullanmam..

Yorum

Benim için asıl sorun ileride; "bu parfümleri bir daha görmek istemiyorum ne yapıyorsan yap" vb. demesi olur..

Yorum

Kullanmaya devam ederim.
                              Her şeyimle olduğum gibi kabul edilirsem koşulsuz sevgiyi hissederim. Buna inanırım ben.
                              - Stop the car...
                              - What ?!
                              - Stop the fuckin' car!

Yorum

İşleniyor...
                              X