Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

abartıldığını düşündüğünüz parfümler..

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Orjinal yazı sahibi: camorr View Post
    Aventus. Başkası diyeceğine ben diyeyim.
    Bunu ben söyleyecektim Camorr :-))
    Ayrıca forumda kadınlar olarak karar aldık, Aventus ve batchlerinin tartışıldıgı konuları kaldırtacagız :-))

Yorum

Benim için de TDC De Bachmakov

Yorum

Niş kokuların tamamına yakını,istisnalar hariç.Gereğinden fazlaca abartıldığını düşünüyorum.

Yorum

• Umut Kurtoğlu
          Umut Kurtoğlu Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Çok iddialı olmuş bu Erdem hocam

• Erdem
          Erdem Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Ama öyle değil mi Umut hocam,herkes bir tutturdu nişte niş,gına geldi artık.

• Umut Kurtoğlu
          Umut Kurtoğlu Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Aynen her geçen gün yeni niş markalar çıkıyor. Durduramıyoruz. Fakat işte benim çoğu hayatımdaki favorilerim de nişlerden oluşuyor açıkçası.. Bilemedim

3-5 parfüm hariç diğer tüm parfümler çöp.Adam anlatıyor parfümün böyle girişi var söyle çıkışı var, meraklanıyorsun alıyorsun sonra biri geliyor bu ne böyle hacı yağımı kullanıyorsun dedem de sıkardı. Buyur burdan yak. Yorumculara lafım yok parfümü anlattıkları gibi çıkıyor sıkıntı yok ama anlatılanla elde edilen koku bir olmuyor mesela yazmış parfümü ilk sıktığımda kendimi nargile salonunda buldum sanki,oo süper diyorsun bayılırım nargile kokusuna hemen bulmam lazım diyorsun,buluyorsun sıkıyorsun bildiğin evde normal sigara tüttürmüşsün rutubetle birleşmiş 2 gün sonra evin içinde çıkan kokuyla parfüm aynı koku,adam nargileyi bağcılardamı içmiş aceba diyorsun.Birde koleksiyoner arkadaşların burunlarının deformasyona uğradıklarını düşünüyorum bu sebeple bu işte 2-3 yıldır var olan kişilerin görüşleri daha önemli gibi geliyor bana.

Yorum

• giqq
          giqq Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          çok haklısın aslında ama hemen hemen hepimiz sokağın nabzına göre yaşıyoruz mesela en son denediğim derby di bildiğin sabun kokuyor parfümün içine girince çok lüks bir kıvama sokuyor seni ama dediğim gibi sokak bunu algılarken direk sabun diyip geçiyor.Hangimiz aa parfümün çok güzelmiş ismi ne diye sorulduğunda dört köşe olmuyoruz ki.Ben nasamato black afgano yu bile sıktıkça detaylarını aldıkca az da olsa sıkabilirim dediğimi biliyorum ama dışarda taşlarlar adamı ne kokuyo bu böyle diyerek

• Frozenwings
          Frozenwings Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          İşte o zaman bende parfümü kendim için mi sıkıyorum, yoksa başkası için mi ikilemi devreye giriyor. Sabah dekantları incelerken günün anlam ve önemine uygunluğunu ben de çok düşünmüşümdür.

• Umut Kurtoğlu
          Umut Kurtoğlu Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Bu konuda; çoğumuzun kullandığı kokuları toplum tarafından sevilmek için kullandığına inanmıyorum. Eğer öyle olsaydı bugün işyerinde kullandığım kokuyu beğenmeyip ''Armani diamonds sıksana Umut! Bu ne biçim koku''diyen arkadaşı dinleyip koşarak Diamonds almış olurdum. ( Bu forum için konuşuyorum, toplum genelini kastetmiyorum)

Ambre sultan ve aventus abartiliyor kanaatimce...Creed Royal Oud aventustan cok daha iyi bence..
        Son Düzenleme Byodorr; 30-01-17, 13:34. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Umut Kurtoğlu
          Umut Kurtoğlu Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Royal Oud'un daha iyi olduğu konusunda katılıyorum

dior homme ve tobacco vanillin hak ettiğinden fazla değer gördüğünü düşünüyorum. Kötü demek yanlış olur ama bana hiç hitap etmediler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Umut Kurtoğlu
          Umut Kurtoğlu Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Sert tütünseverlere belki öyle gelebilir fakat tatlı ve kaliteli tütün kokusu almanız için piyasada sadece birkaç örnek var bence. Tv de onların başında geliyor. Herod-Atkinsons-Tabac rouge-Pure Havane-Naxos-Franck Boclet Tobacco gibi

Dior Homme Intense.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: giqq View Post
          3-5 parfüm hariç diğer tüm parfümler çöp.Adam anlatıyor parfümün böyle girişi var söyle çıkışı var, meraklanıyorsun alıyorsun sonra biri geliyor bu ne böyle hacı yağımı kullanıyorsun dedem de sıkardı. Buyur burdan yak. Yorumculara lafım yok parfümü anlattıkları gibi çıkıyor sıkıntı yok ama anlatılanla elde edilen koku bir olmuyor mesela yazmış parfümü ilk sıktığımda kendimi nargile salonunda buldum sanki,oo süper diyorsun bayılırım nargile kokusuna hemen bulmam lazım diyorsun,buluyorsun sıkıyorsun bildiğin evde normal sigara tüttürmüşsün rutubetle birleşmiş 2 gün sonra evin içinde çıkan kokuyla parfüm aynı koku,adam nargileyi bağcılardamı içmiş aceba diyorsun.Birde koleksiyoner arkadaşların burunlarının deformasyona uğradıklarını düşünüyorum bu sebeple bu işte 2-3 yıldır var olan kişilerin görüşleri daha önemli gibi geliyor bana.
          Parfüm kullandığınızda çevrenizdekilerin yorumları sizin için daha önemliyse, genel beğeniye uygun, risk almayan parfümleri araştırıp denemeniz daha isabetli olabilir.

Yorum

• giqq
            giqq Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            haklısın hocam, forumdaki herkes eminimki kendi için sıkıyor, tabii ki bende kendim için sıkıyorum fakat çok kötü bir kokuyu sıkıp çevreyede zarar vermenin alemi yok diye düşünüyorum,kalabalık ortamlarda çalışıyoruz bu sebeple söylediğiniz gibi genel beğeniye uygun olması benim için önemli.

Kouros

Yorum

• cecilia
            cecilia Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            kouros a bayılıyorum ben))off burnumda tüttü

aventus, nautica, tobacco vanille

Yorum

Opulent shaik ler ve Amouage lerin bir çoğu (istisnalar hariç) kilian keza aynı şekilde
            Son Düzenleme KARALARIN_CEMAL; 07-10-17, 10:40. Tarafından yapıldı.

Yorum

Dior Homme ve tv yazmaya gelmiştim baktım ki daha önce yazmışım ) Bir parfüme kötü demek yanlış bence ama beni hiç cezbetmediler. Son denediklerimden fan your flames övülmesine rağmen çok düz geldi bana. Laudano nero da sevmeye çalışmama rağmen sevdiremedi kendini. African leather parfümün sonunu bekleme anlamında ders verdi bana. Başlangıç
              ve orta kısımları çok iyiyken sonları çok basit ve şekerli geldi. Başlığın tam tersi olarak da 3-4 gün önce denediğim tom ford london hiç konuşulmamasına rağmen baya iyi gibiydi

Yorum

Aventus...Hem kendi zevkime göre çok hoşuma giden ve hem de etrafımdan erkek kadın fark etmeksizin bugüne kadar en olumlu yorumları aldığım parfüm...Ben Aventus'un kesinlikle abartılmadığını, özellikle büyük şişeleri ile de tam bir split kahramanı olduğunu düşünüyorum...Split fiyatları göz önünde tutulursa Aventus'dan daha hesaplı güvenli bir liman bulmak bana pek kolay bir işmiş gibi gelmiyor... O yüzden lütfen Aventus'a saldırmayalım

Black Orchid...Kesinlikle fazla abartıldığını düşündüğüm parfümlerin en başında geliyor...Ve G.I.T...Kesinlikle çok abartılıyor....

Ayrıca denediklerim arasında içinde Amber Notası bulunan parfümleri pek sevemedim ...Hepsinin abartıldığını düşünüyorum

Yorum

• cecilia
                  cecilia Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  G:I:T i ben de hiç sevemedim

Creed markasının tamamı şimdilik öyle geliyor

Yorum

Chergui

Yorum

• cecilia
                    cecilia Yorumladı
                    Yorumu düzenleme