Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

abartıldığını düşündüğünüz parfümler..

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• abartıldığını düşündüğünüz parfümler..

gereğinden çok övüldüğünü, kullanıldığını, satıldığını, düşündüğünüz.. yani overrated parfümler hangileri sizce?

mesela chergui için böyle düşünüyorum ben.
    seviyorum; fakat abartıldığı kadar muazzam bulmuyorum

Yorum

• Guest's Avatar
      Misafir Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Gökhanım Guardians of Chergui olarak üyeliğine son vercez bak şimdi yapma etme parçalama beni

• cecilia
      cecilia Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      chergui yi ben de hiç beğenemedim,çok zorladım kendimi beğeneyim diye hatta ama ıhh ıhh olmuyor...

Aventus. Başkası diyeceğine ben diyeyim.

Yorum

• guardian
      guardian Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      hahaaha senden beklediğim yanıt. gecikmemene çok sevindim

Yani aslında profesyonel bi yorum olmıcak :-) biraz kişisel begenide devreye giriyo ama bence ;
    Aventus ,Dior Home Intense , Nautıca voyage ve valentıno uomo'nun abartıldıgnı düşünüyorum .

Yorum

• guardian
      guardian Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      tabi ki her yorum o kisinin kisisel zevkleriyle alakalı ve forumun güzel yani da bu zaten..

Bakalım LİDGEY i ilk kim söyleyecek.
    فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

Bende Aventus'un abartıldığını düşünenlerdenim. Ama parfüm yinede kişisel zevk işi o yüzden ne desem bireysel fikrim sadece.

Yorum

Benim sevdiğim parfümler dışında hepsi çok abartılıyor.
        Sadece garçons.

Yorum

tobacco vanille 😔

Yorum

• Guest's Avatar
            Misafir Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            +1 görmek istediğim yorum

DHI ve TV Kişisel fikrim tAbi

Yorum

Tobacco vanille +1

Yorum

Aventus- 1888

Yorum

• cecilia
                cecilia Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                1888 +1

Resmen Aventus başlığı olmuş

Yorum

• camorr
                camorr Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Ben önünü almaya çalıştım ama gene olmadı.

• cantona8
                cantona8 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                şimdi gördüm yazdığını ben direkt yazdım başlığı görür görmez çünkü..

1-) Chergui - Abartılıyor ancak abartanların çok küçük bir bölümü haricindekiler Chergui'yi neden abarttıklarını bilmiyorlar çünkü kokuyu anlayamıyorlar.
              2-) Aventus - Abartılıyor çünkü afrodizyak varmış. Bunu kullanıp çapkınlık yapayım dediğim kadınların %98'i tarafından reddedildim. %1'i iplemedi kalan %1 ile bir şeyler olacaktı ama o da Fetöcü çıktı haber alamıyorum.
              3-) Tobacco Vanille - Abartılıyor ancak koku güzelliği bakımından değil performansı için.
              4-) Jubilation - Abartılıyor ancak eskisi kadar da konuşulduğunu söyleyemem.

Yorum

• camorr
                camorr Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Anlayamazsınız

• Umut Kurtoğlu
                Umut Kurtoğlu Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Beklediğimden az liste yalnız

Cevapların çoğu Aventus ama benim kişisel fikrim o tüm övgüleri hak ediyor...Abartıldığını düşündüğüm arkadaş ise tobacco vanille...Ha kötümü asla değil ama o kadar

Yorum

Bilmiyorum kişisel fikrim bu tabikide daha öncede dile getirmiştim , Cherguiyi al Roja şişesine koy Roja diye sat sırıtmaz herkes kullanamaz abartılıyor diyende dayak yer gibime geliyor neyse
                Aventusa gelince güzel bach 3 liradan split yapılsa yenir yutulur şimdi birbirimizi kandırmayalım hatta ben içerim mesela Çevremde bir aventus cemiyeti var benden koklayan aşık oluyor o ayrı boyutu işin ...

aslında abartıldığını düşündüğüm birçok koku var ilk aklıma gelenlerden birkaçtanesi Chanel Allure homme edition Balance, Bleu , DHC(güncel sürüm) ve Tom ford Privede mavi şişelerin hepsi bana göre abartılıyor yani 10 larca defa denedim özellikle Mandarino di amalfi 1000 lira etiketi hala göremedim denediğim her seferde, TV de başı çeker unutmadan yazayım

Yorum

• Umut Kurtoğlu
                  Umut Kurtoğlu Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Mandarino amalfiyi 1000 değil de çok rahat 400-500 tl seviyelerinde alabilirsin denk getirdiğin indirimlerle. Ve piyasadaki en sağlam mandarin kokusu olabilir bence.. Yani Beymen fiyatlarına bakıp düşünürsek bence %90 niş o fiyatı haketmiyor Tizianalar da dahil

• Guest's Avatar
                  Misafir Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Bekliyorum batuhan hocam bir 20 ml kadar splite girdim kokuyorum.net'de ama o bana maksimum 1 ay hadi bilemedin 2 ay anca gider

• Guest's Avatar
                  Misafir Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Ben 100 lüğü var diye biliyordum indirimli olarak 100 lüğüne 1000 demiştim şu an öğrendimki facia 50 liği hadi alalım desek 500 lira olsa indirim vesayre ml başı 10 lira , beymen fiyatlarını baz almadım zaten bana göre de haketmiyor verebileceğim maksimum limiti yazmıştım zaten , Bir ara yolum düşerse Kazana gidersem sana birkaç kolonya göndereyim hediyem olsun eminim o 30 -40 liralık kolonyalar bu fikrini değiştiricektir (Burdaki kastım kalıcılığı silajı yada senin yada benim ne hissettiğim değil çevreye ne verdiği kokunun ) ama 500-550-600 de TT ler sonuna kadar hak ediyor bence ...
              İşleniyor...
              X