Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Forum Splitinden Alınan Parfümler İçin Önemli Satış Kuralı Güncellemesi

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Forum Splitinden Alınan Parfümler İçin Önemli Satış Kuralı Güncellemesi

Forumda bundan sonraki yapılacak olan splitlerden alınacak olan parfümlerin herhangi bir mesaj sayısı barajı ve üye yaşına bakılmaksızın yine forumda açacağımız ayrı bir başlık altındaki bölümden satış ilanı açmak serbest olacaktır.

Burada ki amaç splitlere katılımın daha aktif olması ve splitten parfüm alacak olan kişilerin beğenmeme gibi bir durumda parfümü kolay elden çıkartabilmesinin önünü açmaktır. Bu sayede zaten sınırlı olan hobi bütçemizi zorlamayacak hem hobimizin devamını hemde bütçemizi rahatlacak bir yöntem olacağını varsayıyorum.

Kurallar:

08-02-2022 Tarihinden sonra yapılacak splitler için geçerli bir kuraldır. Geriye dönük splitler için bu kural geçerli değildir.

Split tamamlanıp dağıtımı yapıldıktan sonra makimum 1 ay sonrasına kadar satış başlığı açılmalıdır. Dağıtım üzerinden 1 ayı geçtikten sonra satış başlığı açılamaz. Açılan satış başlığının aktiflik süresi konulan parfümler satıldığında son bulur.

Yalnızca ParfumHobisi forumu üzerinden yapılan splitlerden aldığınız parfümlerin satışı yapılabilir. Farklı parfümler olması durumunda satıcının satış hakkı iptal edilir.

Splite girmiş olduğu nick ile satış başlığı açılabilir. Parfümler 3. kişilere geçtikten sonra bu parfümlerin 2. ye satılması söz konusu olamaz.

Satışlar yeni açacağımız Split Parfümleri satışı başlığı altından yapılacaktır.

Satışlarda herhangi bir kar, kazanç vs gözetilmemelidir. Bu tür bir olayla karşılaşırsak o kişinin satış hakkı süresiz iptal edilir.
    Son Düzenleme matrai; 08-02-22, 15:44. Tarafından yapıldı.

Yorum

Çok güzel düşünmüşsünüz Üstadım.

Yorum

Güzel bir fikir Altuğ hocam, sirkülasyon hızlanır.

Yorum

Splitten alınan parfümler için kuralları kabataslak olarak yazdım. Gerektiğinde eklemeler devam edecektir.

Yorum

Bence de güzel düşünülmüş. İnşallah suistimal edilmez .

Yorum

İyi bir gelişme...

Yorum

İşleniyor...
              X