Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Seçmece Split v.2 # KAPANDI-ARŞİV

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Acqua di Parma Colonia Assoluta şişesine yedek talip olabilirim.

Yorum

• essenza atelier cologne silver musk tamamlayabiliriz hocam china white iptal belki almak isteyen olur

Yorum

• Coolife Le Quatrieme iptal edelim rica etsem, teşekkürler.

Yorum

• Hocam Bvlgari Man Extreme ve Amouage Beloved talep almamış onları iptal edelim mümkünse.Beluga ve Ny Intense arasında seçim yapmam gerekiyor, NY Intense bana 195 ml olarak kalacak çünkü New York Intense'i alayım,Beluga'yı iptal edelim mümkünse.Son ana kadar bekledim ama maalesef şişelerimin çoğu dekant talebi almadı, hepsini kapatmaya gücüm yetmez.Teşekkür ediyorum.

Yorum

• # Talepleriniz eklenmiştir. Son gün itibariyle sadece ekleme taleplerini alabileceğim. İlginize teşekkür ederim. Umarım bundan sonrası da sorunsuz bir şekilde hallolur ve hızlıca elinize ulaştırırım parfümlerinizi. İyi geceler. #

Yorum

• Old School Bench 10ml

yazılabilir.

Yorum

• Etat Libre d'Orange Secretions Magnifiques 3 ml

Yorum

• İyi pazarlar,
                  dekant olanlar dolu mu anlayamadim. Eger ekleme devam ise ve dolmadiysa.

Serge Lutens Chergui 10 ml

ekleyebiliriz.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Dgkndrmn View Post
                    İyi pazarlar,
                    dekant olanlar dolu mu anlayamadim. Eger ekleme devam ise ve dolmadiysa.

Serge Lutens Chergui 10 ml

ekleyebiliriz.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                    Selamlar.

Dekant olarak verileceklerde talep acik. Ben biraz acele ettim kapattim talep gelmez diye

Ekliyorum.

Yorum

• Yves Saint Laurent Opium EDP-5 ml
                      Micallef Emir-5ml
                      Afnan Supremacy Silver-15 ml
                      Ekleyebiliriz mümkünse, Teşekkürler.

Yorum

• 5 ml Chambre Noire ekleyebiliyor muyuz

Yorum

• # Arkadaşlar talepleri ekliyorum. Split yarın sabaha kadar açıktır. İlave etmek istediklerinizi yazabilirsiniz. Yarın sabah ödeme tablosunu yayınlayacağım. Herkese sağlıklı haftalar dilerim. #

Yorum

• $ Ödeme listesini çıkardım. En duygusal kısım geldi çattı... $

Yorum

• # Bu arada söylemeyi unutmuşum. Güncel adres bilgilerinizi gönderiniz mutlaka #

Yorum

• # Bir haber daha... Maalesef uzun zamandır boş şişe almadığım için fiyatları bilmiyordum. Küçük ebatlar 5₺, büyük ebat metal kapak şişeler ise 6.5₺ olmuş. Ben halihazırda el emeği olarak 1er ₺ ekleme yapıyordum her doldurulan,etiketlenen ve poşetlenen dekant ve şişeli pafümler için. Yeni durumda fiyatları güncellemek gerekmiştir. 15ml ve altı parfümler için 6₺, üzeri ve şişeli parfümler için 7.5₺ ekleme yapılacaktır. Bu arada dekantlama işlemini küçük kuzenimle yapacağım ve dekant şişelerinin emek ücretini ona vereceğim. Ona da okul harçlığı olacak Hiçbir kuruşu ziyan etmemeye gayret ediyorum... #

Yorum

• itsmebruce
                                  itsmebruce Yorumladı
                                  Yorumu düzenleme
                                  hocam küçük kuzeninizi gözlerinden öpüyoruz, el emeğinin değerini öğretmek için çok mantıklı düşünmüşsünüz... emekleriniz için teşekkür ederiz...

• cantona8
                                  cantona8 Yorumladı
                                  Yorumu düzenleme
                                  Ne demek.. Katılımınız için de ben teşekkür ederim...
                              İşleniyor...
                              X