Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Seçmece Split v.2 # KAPANDI-ARŞİV

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Serge Lutens Cracheuse de Flammes 2 ml

Yorum

• Jovoy 21 Conduit St - 5 ml
      Nasomatto Silver Musk - 5 ml
      Orto Parisi Megamare - 5 ml

Yorum

• 5 ml Guerlain Heritage EDP
        10 ml Hermes Terre d'Hermes Eau Tres Fraiche
        10 ml Jovoy 21 Conduit St
        5 ml Ex Nihilo Vetiver Moloko
        5 ml Bvlgari Au The Vert Eau Parfume (Dekant)
        10 ml Cartier Declaration L’eau (2014)

rica edeceğim

Yorum

• 15 ml Heritage rica ediyorum bende

Yorum

• Ex nihilo vetiver moloko 5ml,Ex Nihilo Bois dhiver 5 ml, Micallef Emir 5 ml

Yorum

• # Talepler işlendi. #

Yorum

• Serge Lutens Feminite du Bois 5 ml lütfen. baktıkça bişeyler daha alasım geliyor

Yorum

• Bu döviz hareketleriyle şimdi bu parfümleri aldık aldık, yoksa mağazada bileğimize sıktırmakla yetiniriz

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: TME View Post
                    Bu döviz hareketleriyle şimdi bu parfümleri aldık aldık, yoksa mağazada bileğimize sıktırmakla yetiniriz
                    Olfactive Studio, Ex Nihilo, LM, Min NY gibi markalar için artık tren kalkıyor zaten. En basitinden Olfactive Std 170$ etiketle satılıyor. Splitte ise sadece 650₺. Keza diğerleri de... Bu fiyata yakın zamanda kutusuz testerları bile kalmayacak. Bugün ortalama bir designer parfümün fiyatı 700 800 liradan başlıyor. Dior, Hermes, Chanel vs niş parfüm fiyatına satılıyor. Niş parfümler ise bu fiyata hala alınabiliyor forum üyelerimiz sayesinde. Bence bu son spliti iyi değerlendirin. Ben kendi payıma alabildiklerimi alıp aranızdan ayrılıyorum çünkü
                    Son Düzenleme cantona8; 17-11-21, 17:40. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: TME View Post
                      Bu döviz hareketleriyle şimdi bu parfümleri aldık aldık, yoksa mağazada bileğimize sıktırmakla yetiniriz
                      Belki sıktırmayı da yaptırmazlar artık

Yorum

• Nautica Voyage - 10 ml
                        Ormonde Jayne Zizan - 5 ml
                        Prada L'Homme - 10 ml
                        Serge Lutens Feminite du Bois - 10 ml
                        TDC Oud For Love - 3 ml
                        Christian Dior Eau Noire (Dekant) - 5 ml
                        Ormonde Jayne Nawab of Oudh (Dekant) - 5 ml

Mustafa hocam, şunları ekleyebilir misiniz? Teşekkürler

Yorum

• Olfactive studio close up sise yazar misiniz

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post

Olfactive Studio, Ex Nihilo, LM, Min NY gibi markalar için artık tren kalkıyor zaten. En basitinden Olfactive Std 170$ etiketle satılıyor. Splitte ise sadece 650₺. Keza diğerleri de... Bu fiyata yakın zamanda kutusuz testerları bile kalmayacak. Bugün ortalama bir designer parfümün fiyatı 700 800 liradan başlıyor. Dior, Hermes, Chanel vs niş parfüm fiyatına satılıyor. Niş parfümler ise bu fiyata hala alınabiliyor forum üyelerimiz sayesinde. Bence bu son spliti iyi değerlendirin. Ben kendi payıma alabildiklerimi alıp aranızdan ayrılıyorum çünkü
                            Click image for larger version  Name:	Star_Trek.jpg Views:	0 Size:	70.4 KB ID:	205584

Kaptan : Mr. Spock Splitteki durum nedir ? Mürettebat mutlu gözüküyor.
                            Mr. Spock : Haberler iyi değil kaptan. Mustafa bey son spliti olduğu yönünde foruma ültimatom verdi.
                            Dr. Mccoy : Bu olamaz haber kaynağınızı güvenilir bulmuyorum, doğrulayınız.
                            Kaptan : Buna gerek yok doktor. Zaten son splitler başımızın belada olduğu konusunda öngörülerimi belirlemişti.
                            Dr Mccoy : Ama kaptan...
                            Kaptan : Mr. Spock tüm gücümüzle saldıralım, hemen sahibinden.com'a ilan açınız:" Kaptandan satılık uzay gemisi. Acil!"
                            Mr Spock : Emredersiniz kaptan.
                            Kaptan : Üzülmeyiniz Dr. Mccoy. Splitlerin efendisi bir gün tekrar aramıza dönecektir.

Yorum

• cantona8
                              cantona8 Yorumladı
                              Yorumu düzenleme

• Acemiburun
                              Acemiburun Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              5. Günün şafağında her zaman onu bekleyeceğiz

• Grand soir 10 ml
                            Ormonde Jayne Nawab of OUdh 10 ml
                            Tom ford Beau de Jour 5 m
                            Zizan 5 ml
                            Masculin Pluriel 5 ml tesekkürler

Yorum

• Usta öncelikle ecstasy 5ml ve blue titanium 5ml taleplerimin iptalini rica ediyorum.
                              Akabinde ex nihilolardan 5'er ml, chambre noire 10ml rica ediyorum.

Yorum

İşleniyor...
                              X