Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Yeni-Yine-Yeniden Normalleşme? Spliti # (ARŞİV)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• 10 ml Santal Majuscule rica ediyorum, teşekkürler.

Yorum

• # Talepler kaydedildi #

Yorum

• Linari Mare Pacifico 5 ml
        teşekkürler

Yorum

• Parfum d'Empire Fougere Bengale 3 ml

Yorum

• Teo Cabanel Barkhane 5 ml
            Teşekkürler

Yorum

• # İstek üzerine Russian Tea eklendi. #

Yorum

• Wazamba 3ml

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Santal Majuscule 5 ml alayım Mustafa Hocam. Bu fiyata gıda, bereket gerçekten. Santal Majuscule ü özetlersek; Kahvaltı sofrasında bıçak ile gül reçeline davranıyorsunuz, aynı bıçak ile az önce çikolata sürdünüz ama tam sıyıramamışsınız. Bu yüzden gül reçeli çok daha baskın, ama homojen olmayan bir gül reçeli - ekmek parçası öğüteceksiniz. Birkaç tur önce sürdüğünüz çilek reçeli de bıçaktan akıp parmağınıza oturmuş, peçeteyle silmenize rağmen tamamen çıkartamadığınız için ekmeğin kenarını azıcık lekelemiş. Serge işi meyanla kızarmış ekmek tabanı. Tüm bunların dışında bakarsak, bence tam bir Casanova kokusu, oldukça romantik buluyorum. Yaz akşamlarına da ideal.

Yorum

• Ralph Lauren blue edp şişeli lütfen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Francesca Bianchi Dark Side 10 ml şişeli lütfen

Yorum

• Parfum d'Empire Fougere Bengale 3ml
                        Hermessence Brin de Reglisse 5ml

Rica edeyim

Yorum

• Parfüm d empire aziyde talebim iptal. Yeterince kimyon temalı parfümüm var ))

Yorum

• Parfum D'empire Aziyade 3ml lütfen. Yeterince kimyon temalı parfümüm yok

Yorum

• Freerange
                              Freerange Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Tam arayıp da bulamadığım şey. Tatlı olmasa daha iyiymiş ama bunu denemem lazım. İptal etmeseydiniz fark edemeyecektim

• Asaid
                              Asaid Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              kimyon kullanımı hoşuma gidip not aldıklarım şunlar, bir incelersiniz işinize yarayabilir: Rosuerrier, Lost in Heaven, Le Participe Passe, Chene, Oeilleres, Les Jeux Sont Faints. Bunlar haricinde ölmez otu hissedilir olan parfümler de kimyon hissi veriyor bana bunlardan bazıları: Bello Rabelo, Like This, Luxe Patchouli.

Rosuerrier ve Chene bence en rahat kullanıma sahip olanlar. genelde kimyon veya ölmez otunu ön planda kullanmaya kalkışan parfümler yoğun ve koyu oluyor doğal olarak. Zor nota.

• cantona8
                              cantona8 Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Bence kimyon temalı demek biraz yanıltıcı olur. Sıcak baharatlar üzerine oturtulmuş tatlı bir erik ile süslenmiş bir parfüm. Bendeki L'Enfant Terrible a çok benziyor. Bu tarz sıcak parfümler bana arabik çölleri esinlendiriyor.

• Serge Lutens Santal Majuscule’den 5 ml ekleyebilir misin hocam ?

Yorum

• Merhaba
                              santal majuscule 5ml bende alabilir miyim

Yorum

İşleniyor...
                              X