Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Seçmece Split # ARŞİV

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

# Taleplerinizi belirtin arkadaşlar ben kısa bir süreliğine sayfayı güncelleyemeyeceğim. PC başından ayrılıyorum. Şişeli taleplerinizi vs yazın. Ben çakışan talepleriniz olursa sıralamaya koyacağım onları ana sayfa üzerinden. #

Yorum

Suleko Albho Talisman Set 2 ml

Yorum

Coolife le quatrieme sise
        ekler misiniz

Yorum

Şimdilik Kilian sth extreme 3ml
          Guerlain ideal cool 5ml

Yorum

Taleplerim arasından Suleko - Vy Roza'yı da çıkarabilirmişiz. Renier - Cacique ve L'Attesa 2 ml, Gallivant - Bukhara 3 ml rica edeyim. Yine güzel liste olmuş, kafalar karışık.

Yorum

Baba Yaga ve Albho 2 ml

Yorum

Anka Kuş Parfüm Jezebel 5 ml rica ediyorum.

Yorum

Killian STH ex. 2ml
                  anka kus jezebel 3ml
                  epic marine 5ml
                  lutfen

Yorum

Rochas Moustache Vintage - 10 ml lütfen.

Yorum

10 ar ml rica ediyorum
                      Swiss Arabian Shagraf
                      ​​​​​​Tom Ford Black Orchid Parfum

Yorum

Anka Kuş Parfüm Jezebel 3 ml
                        Son Düzenleme volcanolover; 11-02-21, 21:11. Tarafından yapıldı.

Yorum

Merhaba hocam. Jovoy Psychedelique 25 ml rica edebilir miyim.

Yorum

Creed spice and wood siseli lutfen...
                            Son Düzenleme itsmebruce; 11-02-21, 21:09. Tarafından yapıldı.

Yorum

Ben Anka'ların bazılarını denedim... Absinthe-Minded ve Jezebel'de güzel iş çıkmış. Indie çalışmışlar gerçekten. Mansiyon Santa Ana ve Ismail Efendi. Jardin de Topkapi ile Bleakley feminene daha yakın bana göre. Between'i deneyemedim...

Suleko'lardan ise Baba Yaga'yı daha önce deneme fırsatım olmuştu. Kendisi Zarokian hanımın bence TOP3 işinden bir tanesi. Çok net bir tarz ve kaliteyi yansıtmışlar. Hiç beklemiyordum. Son yıllarda ülkeye giriş yapan en değerli parfümlerden biri bence. Ben Baba Yaga'dan 2 adet ayırttım. Yani splitte en fazla 2 adet yer alabilecek. Muhip Beye bu konuda şahsi teşekkürlerimi iletiyorum forum aracılığı ile.

Enteresan şekilde Mancera ve Montale grubunda daha önce pek duymadığım ve rastlamadığım parfümler çıktı. Özellikle Vetiver Selsuel'den bir parça ümitliyim. Ama mağazadaki arkadaştan aldığım yoruma göre en çok tutulanların bunlar imiş. Gerisini eklemedik.

Yurt dışındaki fiyatına göre daha iyi fiyat etiketine sahip Tomas Kosmala'larda da yine en çok tutulanları ekledim.

Ayrıca insanların Montale Red Vetiver sevgisini anlayabiliyorum. Ama Hermes Intense Vetiver'i mutlaka deneyin derim. Terre d'Hermes EDP ye daha yakın bir tarzda, daha bol vetiverli ve performanslı, bence Red Vetiver'den çok daha başarılı bir parfüm.

Dekant verilecek olan parfümlerden de fazla talep gelen olur ise şayet 5 10 ml daha ilaveler edebiliriz. Esneklik var çoğunluğunda.

Kilian'ları da denemek isteyenlere öneririm. Fiyat olarak daha uygun bulamadım ama yine de merak edenlerin denemesini tavsiye ederim. Çünkü birçoğunu bulmak artık maalesef zor.

Aklıma geldikçe yine yazacağım.

Yorum

Sultan Vetiver siseli rica edeyim mustafa

Yorum

İşleniyor...
                                X