Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Seçmece Split # ARŞİV

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Anka Kuş Betwixt and Between
    The Different Company Oud Shamash

3'er ml de bunlardan ekleyelim Mustafacım.

Yorum

• Essenza'ya talep olmadı maalesef. Şişenin tamamını alamayacağım için lütfen iptal edelim Mustafa Hocam. Belki şişeli olarak düşünen başka bir arkadaşımız olur

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Yorum

• Mancera Vetiver Sensuel 5ML
        Atkinsons The Excelsior Bouquet 10 ML olan talebimi 15 ml yapabilirsiniz.

Teşekkürler

Yorum

• Guerlain L'Homme Ideal Cool 10 ml rica edebilir miyim.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Selective44 View Post
            Masqueler Pazartesi gelecekmiş. Eklenirse eğer.
            Masque için Muhip bey ile bir görüşmemiz olmuştu. Fiyatlar netleşince ekleyelim demişti kendisi. Zaten split süresini biraz da o sebeple uzattık. Muhtemelen bugün ya da yarın dönüş alırım ve onları da ekleyeceğim. Herkese iyi hafta sonları
            Son Düzenleme cantona8; 21-02-21, 15:26. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Selective44
              Selective44 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Bende bundan korkuyordum 🤣 kendime hakim olmalıyım. Bunu başarabilirim yolda times square ve mandala hiç mi hiç ilgimi çekmiyor.

• Anka kuş Betwixt ve Rose Bandit şişeli taleplerimi iptal edermisiniz lütfen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Papillion Angelique, Papillon Tobacco Rose, Givenchy Encens Divin, PdM Lippizan taleplerim iptal lütfen. 5 ML Guerlain l'homme ideal cool ekleyelim.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post

Masque için Muhip bey ile bir görüşmemiz olmuştu. Fiyatlar netleşince ekleyelim demişti kendisi. Zaten split süresini biraz da o sebeple uzattık. Muhtemelen bugün ya da yarın dönüş alırım ve onları da ekleyeceğim. Herkese iyi hafta sonları
                Arkadaşlar Nokta Kozmetik'in ellerine sağlık diyerekten Masque Milano markasını bölüştürmeye dahil ediyorum.

Hoşgeldin Masque Milano

Yorum

• Russian Tea şişeli

Yorum

• Tango şişeli

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post

Arkadaşlar Nokta Kozmetik'in ellerine sağlık diyerekten Masque Milano markasını bölüştürmeye dahil ediyorum.

Hoşgeldin Masque Milano
                      Sokağa çıkma yasağı olmasaydı günün orta saatinde ekleme yapmazdım kesinlikle

Ayrıca bazı parfümlerde 35ml ve 100 ml seçeneklerini bilerek ekledim. Her şekilde fiyatlar malum zaten... 100'lük şişeleri dolduramaz isek 35'liklere kaydırabiliriz talepleri.

Yorum

• Russian tea içinde 2.şişeye talip olabilirim hocam

Yorum

• Montecristo, Tango ve Romanza'dan 2 şer ml rica ediyorum.

Yorum

• 3 ml Tango ekleyelim hocam. Daha önce denediğim ve sevdiğim bir parfümdü. Kadınlara da çok yakışacağını düşünüyorum.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Mrtpcu View Post
                              Russian tea içinde 2.şişeye talip olabilirim hocam
                              Bir heyecanla yazdım ama şimdilik dursun hocam bu, daha niyetli arkadaşlar varsa engel olmayayım. 🙏

Yorum

• cantona8
                                cantona8 Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Ah iste... Ne heveslerimiz fiyatlar yuzunden kursagimizda kaliyor Daha guzel gunler bizim olsun.
                            İşleniyor...
                            X