Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Seçmece Split # ARŞİV

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• LM Scandinavian Crime şişeli yazarmısınız lütfen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Masque Milano montecristo 2 ml lütfen

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Sultan vetiver için talepler yoksa, bütün şişe bana yazabilirsiniz

Yorum

• MUSTAFA hocam salome 3 ml bana yazıp kapatabilirsiniz , uygunsa

Yorum

• # Talepler işlendi. #

Yorum

• nu_be'ler niş kalitesinde çıktı. Bu fiyata alabilmek çok enteresan oldu. O yüzden Sulphur'ü de ben sahipleneyim. Umarım dolar. Kötü çıkmayacak hissi çok kuvvetli içimde nedense. Kutuları hayatımda gördüğüm en enteresan kutulardan.

Yorum

• split ne zaman bitiyor Mustafa Hocam

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
                  nu_be'ler niş kalitesinde çıktı. Bu fiyata alabilmek çok enteresan oldu. O yüzden Sulphur'ü de ben sahipleneyim. Umarım dolar. Kötü çıkmayacak hissi çok kuvvetli içimde nedense. Kutuları hayatımda gördüğüm en enteresan kutulardan.
                  Mustafa dolmasa da lithium ve helium u alicam ben.. o yuzden benim siseleri acip deneyebilirsin... yorumlarini yaz ki ne kacirmislar arkadaslar da bilsin... ( 50 ml altina dusurme isteyene sonra 2 katına satarim ben 😜)
                  Not.. parantez ici sakadir.. 3 kat olacak..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: NightManager View Post
                    split ne zaman bitiyor Mustafa Hocam
                    Bu Pazar günü son hocam. Zaten 1 hafta uzatmıştık.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Sparfume View Post
                      Mustafa dolmasa da lithium ve helium u alicam ben.. o yuzden benim siseleri acip deneyebilirsin... yorumlarini yaz ki ne kacirmislar arkadaslar da bilsin... ( 50 ml altina dusurme isteyene sonra 2 katına satarim ben 😜)
                      Not.. parantez ici sakadir.. 3 kat olacak..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                      Senin şişe acemiliğime geldi. Ortadan ikiye kestim Lütfen affet. Meğerse altlarında çok zor açılan bir tapa varmış. Tornavida yardımıyla açtım diğerini.

Yorum

Senin şişe acemiliğime geldi. Ortadan ikiye kestim Lütfen affet. Meğerse altlarında çok zor açılan bir tapa varmış. Tornavida yardımıyla açtım diğerini.
                        Olayın özeti...

Click image for larger version

Name:	Fotoram.io.jpg
Views:	291
Size:	270.8 KB
ID:	196093

Yorum

• Myrkur
                          Myrkur Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Helium'lardan birisini ben almıştım. Kutuyla yarım saat cebelleştim. Ve sonuç olarak üzerinde çarpı olan resimdeki yöntemi seçtim 🤣🤣 Parfümün kapağına da ufak bir çizik atmış oldum. Üstte de tıpa gibi bir şey vardı ama oradan açılmıyor. Alt tarafa bakmak aklıma gelmemişti.

• nu_be Mercury için ELdO Secretions Magnifiques benzetmesi biraz zorlama olmuş gibi. Hayvansallık ve metalik yosun ile bariz farklı bir parfüm oluyor ELdO. Ben bu parfümün neresini beğenmediler de "dislike" ı bastılar anlayamadım. Bir kez daha belli oluyor ki Fragrantica normlarına bakarak sadece ve sadece genel beğeniye uygun kokularda benzeşiyoruz. Aradan bir dünya kıymetli parfüm, sırf oradaki puanı düşük kalmış diye göz ardı ediliyor.

Yorum

nu_be Mercury için ELdO Secretions Magnifiques benzetmesi biraz zorlama olmuş gibi. Hayvansallık ve metalik yosun ile bariz farklı bir parfüm oluyor ELdO. Ben bu parfümün neresini beğenmediler de "dislike" ı bastılar anlayamadım. Bir kez daha belli oluyor ki Fragrantica normlarına bakarak sadece ve sadece genel beğeniye uygun kokularda benzeşiyoruz. Aradan bir dünya kıymetli parfüm, sırf oradaki puanı düşük kalmış diye göz ardı ediliyor.
                          İlaveten Helium, gerçekten Ambre Narguile ile baya benzeşiyor. Dolcelisir ile de benzer ama kalitesi Hermes hatta PdM Oajan ayarında.

Yorum

İlaveten Helium, gerçekten Ambre Narguile ile baya benzeşiyor. Dolcelisir ile de benzer ama kalitesi Hermes hatta PdM Oajan ayarında.
                            Liyhium u da denedim son olarak. "Bu fiyata" resmen altın bulmuşuz arkadaşlar. İkna edici olmak için söylemiyorum. Sıfır yapaylık denediğim üç parfümde de. Lithium da ferah baharatlar ve ince kuru bir gül ile süslenmiş. İç gıdıklayıcı bir safran ile de ince bir yumuşaklık katılmış. Bu parfüm Noir de Noir tarzında biraz. Avrupai bir gül-safran parfümü.

Sulphur'u de ben alayım madem. Bakalım en güzellerinden biri de bana denk gelmiş olur mu?

Yorum

• nu_be Sulphur’den 15 ml alayım hocam.

Yorum

İşleniyor...
                              X