Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Eski-Yeni Designerlar Spliti Hakkındaki Görüş ve Yorumlarınız Neler?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Eski-Yeni Designerlar Spliti Hakkındaki Görüş ve Yorumlarınız Neler?

Bir anket ile birlikte en çok beğendiğiniz parfümleri oylayabilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki şablon ile de yorum belirtebilirsiniz

-Fiyat/performans parfümü:
    -En beğendiğiniz parfümü:
    -Balon/abartı parfümü:
    -Sizce hayal kırıklığı parfümü:
    -Gizli hazinesi:
    -"Keşke yine spliti olsa"sı:
    16
    L'Erbolario Ambraliquida
    6.25%
    1
    L'Erbolario Dolcelisir
    25.00%
    4
    L'Erbolario Mirto
    12.50%
    2
    L'Erbolario Vetiver de la Reunion
    18.75%
    3
    Armaf Niche Oud
    12.50%
    2
    Armaf Niche White Diamond
    0%
    0
    Charriol Philippe II
    18.75%
    3
    Charriol Royal White
    6.25%
    1
    Comme des Garcons Incense Avignon
    0%
    0
    Comme des Garcons Incense Zagorsk
    6.25%
    1
    Comme des Garcons Luxe Patchouli
    25.00%
    4
    Comme des Garcons Series 1: Leaves Calamus
    6.25%
    1
    Hugo Boss Bottled Oud
    0%
    0
    Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Or Encens
    6.25%
    1
    Issey Miyake L'eau d'Issey Wood&Wood
    0%
    0
    Narciso Rodriguez For Him EDT
    12.50%
    2
    Thierry Mugler Alien Man
    12.50%
    2
    Tom Ford Ombre Leather
    25.00%
    4
    Versace Eros Flame
    0%
    0
    Yves Saint Laurent M7 Oud Absolu
    6.25%
    1

-Fiyat/performans parfümü: Ayırt edemiyorum. f/p olarak neredeyse hepsi iyiydi.
    -En beğendiğiniz parfümü: Çok fazla beğendiğim var ama kokusunu ilk kez splitte öğrendiğim için Vetiver de La Reunion diyorum.
    -Balon/abartı parfümü: Aşırı şişirilmiş bir parfüm bence yoktu.
    -Sizce hayal kırıklığı parfümü: Alien Man. Benim beklentim baya yüksekti.
    -Gizli hazinesi: İlk kez deneyenler için enteresan cevaplar çıkabilir ama benim için, ilk denediğim gün de çok şaşırtmıştı, Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Or Encens. Mansiyon olarak da L'Erbolario Ambraliquida.
    -"Keşke yine spliti olsa"sı: Valla L'Erbolario'lar diyorum kısaca.

Yorum

• furkan1001
      furkan1001 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Mustafa hocam merhaba, bir mahsuru yoksa l'erbolario dolcelisir nereden temin ettiğinizi sorabilir miyim? Şişeli almayı düşünüyorum da.

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam satıcı Trendyoldaydı ama bi bakayım.

Katılamadım butonu eksik ..

Yorum

-Fiyat/performans parfümü: Versace Eros Flame diyorum. Fiyatına göre performansı çok iyi.

-En beğendiğiniz parfümü: CDG Zagorsk. Performansı keşke iyi olsa.

-Balon/abartı parfümü: Mugler Alien, çok daha iyi bir şey bekliyordum.

-Sizce hayal kırıklığı parfümü: Yine alien diyorum.

-Gizli hazinesi: Dolcelisir ile arasında kaldım ama Charriol Philippe II diyorum. Kourosa benzettim bu parfümü.

-"Keşke yine spliti olsa"sı: Listede olmayan Boss Bottled Oud Aromatic. denedim ve çok beğendim. ama listede olan parfüme gelecek olursak Charriol Royal White. Bu sefer hepsini alırım
      Son Düzenleme Selective44; 05-02-21, 12:57. Tarafından yapıldı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Selective44 View Post
        -Fiyat/performans parfümü: Versace Eros Flame diyorum. Fiyatına göre performansı çok iyi.

-En beğendiğiniz parfümü: CDG Zagorsk. Performansı keşke iyi olsa.

-Balon/abartı parfümü: Mugler Alien, çok daha iyi bir şey bekliyordum.

-Sizce hayal kırıklığı parfümü: Yine alien diyorum.

-Gizli hazinesi: Dolcelisir ile arasında kaldım ama Charriol Royal White diyorum. Kourosa benzettim bu parfümü.

-"Keşke yine spliti olsa"sı: Listede olmayan Boss Bottled Oud Aromatic. denedim ve çok beğendim. ama listede olan parfüme gelecek olursak Charriol Royal White. Bu sefer hepsini alırım
        Kouros a benzeyen Charriol Philippe II. Royal White yanlış olmuş sanırım

Yorum

• Selective44
          Selective44 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          aynen evet. düzelttirme için teşekkürler

• cantona8
          cantona8 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Ne demek hocam. Bunu için buralardayız

En güzel: L'Erbolario Mirto

Güzel ama şişeli almam: Tom Ford Ombre Leather

Güzel ama sadece güzel (o kadar): Charriol Royal White

Kafası karışık: Thierry Mugler Alien Man

Etkisiz eleman: Narciso Rodriguez For Him EDT.

Timsah gözyaşları: Versace Eros Flame

Kendileriyle pek vakit geçiremedim. O yüzden kesin karara varmış, en doğru yorumlarım değildir.

Kafası karışık Alien Man, benim de kafamı karıştırdı. O yüzden özellikle Alien Man'i kullanıp biraz daha vakit geçirmem, anlamam gerek gibi geliyor. Belki o parfüm hakkında görüşüm değişebilir. Şimdilik bana kalırsa; karışık, sadeleşmesi gereken bir koku.

Ombre Leather ve Royal White, çok sevemeyeceğim parfümler değil. Narciso Him ve Eros Flame de çok seveceğim parfümler gibi durmuyorlar. Bu dördünün yerlerinin çok değişeceğini düşünmüyorum.

Ve tabii Mirto. Çok klas bir parfüm, onun yeri sağlam. Tenis kulübünde veya bir bahar günü gezmelerinde kullanılacak tarzda bir koku.
        Son Düzenleme Aryan; 05-02-21, 14:03. Tarafından yapıldı.

Yorum

Ben bu splitte aldığım parfümlerden bir tek Narciso Rodriguez For him'i sevmedim. Değişik, kirli bir parfüm pek benlik değil. Onun harici hepsi çok güzeldi. L'erbolario'lara bayıldım. Dolcelisir ve Vetiver de la reunion denemiştim, ikisini de şişeli almayı düşünüyorum. Alien Man da benim çok hoşuma gitti. CdG Luxe Patchouli benim için biraz fazla "saf" bir patchouli. Güzel ama ben kullanmam. Armaf Niche Oud da çok hoşuma gitti. Serge Lutens Ambre Sultan tarzında, fiyatına göre çok kaliteli bir parfüm bence.
          Son Düzenleme Myrkur; 05-02-21, 19:28. Tarafından yapıldı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Myrkur View Post
            Ben bu splitte aldığım parfümlerden bir tek Narciso Rodriguez Musc for him'i sevmedim. Değişik, kirli bir parfüm pek benlik değil. Onun harici disk hepsi çok güzeldi. L'erbolario'lara bayıldım. Dolcelisir ve Vetiver de la reunion denemiştim, ikisini de şişeli almayı düşünüyorum. Alien Man da benim çok hoşuma gitti. CdG Luxe Patchouli benim için biraz fazla "saf" bir patchouli. Güzel ama ben kullanmam. Armaf Niche Oud da çok hoşuma gitti. Serge Lutens Ambre Sultan tarzında, fiyatına göre çok kaliteli bir parfüm bence.
            Splitteki klasik versiyonuydu hocam Narciso'nun.

Yorum

• Myrkur
              Myrkur Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Doğru, yazarken yanlış yazmışım, ama musc'u da sevmiyorum zaten🤣

• cantona8
              cantona8 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Ben Musc i da Edp yi de cok severim ya. Bulursan görürsen haber et hocam.

• Myrkur
              Myrkur Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Tamamdır, tabii ki 👍👍

Hayal kırıklığı: Luxe Patchouli... sevenlerinden özür diliyorum ama rahatsız edici bir yoğunlukta (çemen gibi düşünüyorum) bir koku... asla kullanamam...
            Fiyat/Performans: Ombre Leather... ben bu kadar geç tanışmış olmaktan pişmanım... çok başarılı bir koku...

Yorum

-Fiyat/performans parfümü: Dolcelisir..100 ml lik şişenin fiyatı düşünülecek olursa, tartışmasız şahane ürün oluyor.Kalıcılık arzu ettiğim gibi değil ama bu sorun da değil, sıkıp sıkıp dururuz.

-En beğendiğiniz parfümü: Dolcelisir.. Yavaş yavaş baharatlı kategorideki kompozisyonlardan korkmaya başlamıştım son zamanlarda denediklerim fazla yoğun gelmişti bana.Dolcelisir sayesinde her şey dengeli de olabilir diyebildim.

-Sizce hayal kırıklığı: parfümü:L'Eau d'Issey pour Homme Wood & Wood İtinayla kaçınırım parfümlere cinsiyet atamaktan ama üzgünüm bu çok vasat altı bir erkek! parfümü.Denediğim diğer birçok Issey Miyake ürünü gibi bana hiçbir şey vaadetmiyor. Nedense hoş bir kombinasyon olabilir gibi gelmişti ama çok sıradan..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post

Ben Musc i da Edp yi de cok severim ya. Bulursan görürsen haber et hocam.
                Narciso Rodriguez'in Musk koleksiyonundaki for Him EDP. "niş parfümler gibi kokan tasarımcı parfümler" listelerinde hep gözüme çarpan bir parfüm olmuştu.

Zamanında benim arayıp da bulamadığım bir parfümdü. Sanırım üretimi sonlandırılmış olmalı ki artık Türkiye'de bulunmuyor. O yüzden ben de bu parfüme denk gelirsem kendisiyle ciddi düşünebilirim. Yalnız bu seri flankerlarıyla birlikte çok karıştırılan bir seri. Umarım aynı parfümden bahsediyoruzdur cantona8.

Benim bahsettiğim şu kahverengi şişe:

Click image for larger version  Name:	narciso musk.jpg Views:	0 Size:	27.5 KB ID:	194957

Yorum

• cantona8
                  cantona8 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Aynen oyle. Edp si bu. Bir de Musc Collection isimlisi vardi. Ikisi de cok güzeldi. Ama genel olarak designerlarda bir toparlama var. Yeni cikacaklardan da umutluyum ya.

-Fiyat/performans parfümü: Dolcelisir
                -En beğendiğiniz parfümü: Dolcelisir
                -Balon/abartı parfümü: bence yoktu..
                -Sizce hayal kırıklığı parfümü: Avignon'un diplerinde rahatsız edici bir efekt var
                -Gizli hazinesi: Luxe Patchouli, bende patchouli kavramını yerleştiren parfüm. Defalarca koklamaktan kendimi alamadım..
                -"Keşke yine spliti olsa"sı: L'erbolario parfümleri..

Yorum

İşleniyor...
                X