Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Eski-Yeni Designerlar Spliti #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• "c) Talep edilen şişeli parfümlerde; ml fiyatı gözetmeksizin şişeli talepleriniz için diğer parfümlerden toplamda 15ml, 2 şişe için toplamda 20ml, 3 şişe için 25ml, 4 şişe ve yukarısı için toplamda 30ml den az olmayacak dekant talep ya da taleplerinizin olması gerekmektedir. Dekant taleplerinizi ayrı ayrı da belirtebilirsiniz, toplu şeklide bir parfümden de. Dekant kuralı katılımı split geneline yaymak içindir."

Dolayısıyla;

Nikita_E toplamda 15ml dekant,
    Selective44 ilave olarak 20ml dekant almanız gerekmektedir.

İstediğiniz tüm parfümlerden ekleme yapabilirsiniz. Dekant kuralına uyan üyelere haksızlık etmeyelim lütfen. Geri dönüşünüzü bekliyorum.

Yorum

• Nikita_E
      Nikita_E Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Or Encens 5
      Charriol Royal White 5
      Thierry Mugler Alien Man 5

Olur mu?

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Tabiki

• Gidenleri görmemiştim hocam.

pek bişey kalmamış zaten

Eros flame 10

Charriol royal 5

Ailen man 5
    şeklinde kapatalım.

Yorum

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Evet hocam haklısınız. Çok fazla sadeleştirme oldu. Hatta Oud Aromatic de gitti. Onu şişeli yazmıştınız ama geri dönüş olmayınca almayacaksınızdır dedim.

• Evet küçük ama değerli kokular gitmiş. Ben zaten oldu edasıyla diğer başlıklara daldım meğerse bayağı bir eksilen olmuş. . Kalan sağlar biZimdir

Yorum

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bu splitte pek değerli şeyler vardı ama hiçbir şey kalmadı Denemeye çok hevesli olduğum kokular vardı..

• Selective44
      Selective44 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Evet malesef. Gönül isterdi ki hepsini deneyelim ama işte bazı markalara ön yargılıyız malesef. Mesela Hugo da bunun kurbanı oldu. Oud serisinin yorumlarına baktım gerçekten iyi kokulara benziyorlar. Bir de kötü tarafı sanırım oud aromatic pek bulunmuyor stoklarda

• Mümkünse Charriol'lardan 10'ar ml ekleyebiliriz. Teşekkürler.

Yorum

• Benim eros flame 5 ml düşürüp yerine Charriol Philippe II 5 ml ekleyebilir miyiz

Yorum

• Benim istediğim kokulardan sadece cn homme kalmış.onuda iptal edelim kısmet değişmiş

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: fsater View Post
          Benim istediğim kokulardan sadece cn homme kalmış.onuda iptal edelim kısmet değişmiş
          Son gun talep iptal etmek yasak hocam. Kurallara eklenmemis ama bunu son 1 2 senedir uyguluyoruz. Hakli sebeple iptal ediyorsunuz asla sorun yok bunda. Spliti sıkıntıya sokacak bir durum da soz konusu olmadigindan yani. Aksi bir durumda bu talebi yerine getiremeyecektim. Ama bilginiz olsun diye yaziyorum aciklamali olarak. Baska splitlerde gorusmek uzere

Yorum

• Selective44
            Selective44 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Charrioldan feragat için teşekkürler hocam. Notaları çok ilgimi çekti umarım olur diyerek yazdım

• cantona8
            cantona8 Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Mumkun oldugunca butun parfumleri sonuna kadar bolusturmek niyetindeyim her zaman. Splitler denemek icin

• $ Split kapanmıştır. Ödeme listesi yayında. $

Yorum

• Eft yapıldı, elinize sağlık.

Yorum

• Eft emri verildi. Ellerine sağlık hocam.

Yorum

• eft tamamdır, elinize sağlık

Yorum

• Odeme tamam 👍

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Ödeme tamamdır hocam. Emekleriniz için teşekkürler 🙏🏻

Yorum

• EFT Tamam

Yorum

• eft yapılmıştır, emeğiniz ve bu güzel split için teşekkürler...

Yorum

İşleniyor...
                        X