Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Tez Zamanda Split'i Yapılması Gereken Kokular

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Dolar normal seyrindeyken Rogue getirebilen birisi olsa güzel olurdu.

Yorum

• orangeverte
      orangeverte Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Katılıyorum Özellikle Mousse Illumınee , Tabac Vert ve Derviche ne güzel olurdu

• Andrea Maack ve Tom Daxon markaları ilgimi çekiyor

Yorum

• Tom Daxon Salvia Sclarea daha önce Ağustos splitinde gelmişti. Yine Mustafa hocam in splitiydi. Çok ilgi görmemişti o zaman.

Yorum

• Myrkur
        Myrkur Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Evet ben de ilk defa orada denemiştim. Çok başarılı bir iş bence. Ondan sonra markanın diğer parfümlerini inceledim Fragrantica'da. Denemeye değer çalışmaları var gibi.

• cantona8
        cantona8 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Illa sunu sunu deneyin mi diyeyim Sevmiyorum pazarlama gibi oluyor. Etkilemek de istemiyorum haliyle. Ama kotu parfumu veya denemedigim bi parfumu de eklemiyorum yurt disi splitlerde. Sonradan geri donup bulmasi zor oluyor bazi parcalari.

• Bi parfüm dikkatimi çekiyor; O hira Stephane Humbert Lucas 777

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
        KARALARIN_CEMAL Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        SHL 777 ler genel olarak arabic tarz kokular hocam, kalıcılık sorunları da bariz bir şekilde belli. Ama kimine göre değişkenlik gösteriyor tende kalma durumu. 6 Sene önce 50 ml şişelerde 250 TL ile 500 TL arasında satılıyordu. Şu an 4000 TL lerde şaka gibi:-)) Bu parayı hak eden bir parfüm değiller bundan emin olun. Ama denemek isteyenler deneyebilir tabi ki de, amaç merakımızı gidermek
        Son Düzenleme KARALARIN_CEMAL; 07-12-20, 10:58. Tarafından yapıldı.

• UmutAras
        UmutAras Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Swann ben markanın bir çok parfümünü denedim o hira da dahil güzel ama çok abartılacak tarafı olmayan baştan sona hafif tatlı amber parfümü bazı markalar areej de dahil 5-10 bin yıllık amber kullandık diyorlar parfümlerde ama ben bir etkisini farklılığını bulamadım tavsiyem markadan Mortal Skin,Lufu,Oud,Wish Come To True ve Taklamakan denemeniz fırsatınız olursa , kokuların geneli Ortadoğu temasında kaliteli kokular ama 3-4 bin lira edecek parfümler değiller maalesef ki merak ettiğiniz o Hira markanın en pahalı parfümü o paralarla ne amberler alınır diyeyim sadece

• Swann
        Swann Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        @ KARALARIN_CEMAL tesekkurler UmutAras tesekkurler ; genel bi kanı edindim böylece

• Yok hocam erkek olan siyah şişe ama dedgnz gibi yüksek fiyatlı hele şu zamanda daha da pahal

Yorum

• cantona8
        cantona8 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Cok nadir olsa da Avrupa da uygun fiyata bulabilmiştim 2 kez. Yine bulursak deneriz.

• Beaufort markası olabilir

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: maserati2303 View Post
        Beaufort markası olabilir
        Aklımda

Yorum

• Yada Les EAUX Primordiales

Yorum

• RPL Parfüm den daha önce deneyip çok beğendiğim XVII Patchouli Secret ile denemediğim fakat Pierre Bourdon elinden çıkma iyi olduğunu düşündüğüm XV Oud Voyage

Yorum

• Oriza L. Legrand
              • Horizon
              • Reve d'Ossian
              • Foin Fraichement Coupe
              • Gentry Jockey Club

Les Nereides
              • Patchouli Antique
              • Fleur Poudree de Musc

Yorum

• Pierre Guillaume-Animal Mondain

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: pomak View Post
                  RPL Parfüm den daha önce deneyip çok beğendiğim XVII Patchouli Secret ile denemediğim fakat Pierre Bourdon elinden çıkma iyi olduğunu düşündüğüm XV Oud Voyage
                  Hatta daha da artırıp direkt Pierre Bourdon spliti bile olabilir. Özellikle 2015'te kurduğu kendi markası "Pierre Bourdon" parfümlerini deneyebiliriz. "Route des Epices" ve "Le Grand Tour" denemeye değer duruyor. Bensimon için tasarladığı kolonyaları da fena durmuyor. Özellikle Bensimon 1993 kolonyası kağıt üzerinde hayvan gibi iyi gözüküyor:

Click image for larger version  Name:	bourdon kolonya.jpg Views:	0 Size:	65.2 KB ID:	187773

Bundan sonra da Maurice Roucel spliti olabilir, 30 ml'i 525 Euro olan
                  Jardin Nocturne parfümünü deneyebiliriz. Bize gelişi 600 Euro'yu bulsa, 30'a bölersek ml'i 20 Euro'dan... Euro olmuş zaten 10 TL...1 ml'i 200 TL! Olur -ki bu durumda bir misk geyiğini evde beslemek daha uyguna geliyor. Sadece sesli düşünüyorum arkadaşlar...
                  Son Düzenleme Aryan; 21-03-21, 10:31. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Francesca Bianchi , Xerjoff karması olsa süper olur sanki .

Yorum

• Para kalmadi... az zaman gecsin yaw...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• yakın zamanda split var mı acaba

Yorum

İşleniyor...
                        X