Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Geleneksel %50 İndirimli Nishane Spliti 2019 (Ödeme Aşaması)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Açılan Ani şişeliyi bana yazabilirsiniz. Ani 50 ml şişeli olacak şekilde..
    estefanyen

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
      60ml Ani bütçemi çok aşıyor. Ben isteyene devredebilirim bu hakkımı. 5ml denemek kafi bu aşamada artık...
      Hatta ben butun taleplerimi mumkunse eger 3er ml ye sabitleyeyim. Deneyip sonra karar vermek istiyorum. Nedense Nishaneye bi mesafeliyim son iki kreasyonundan sonra. Simdiden tesekkurler emek ve sabir icin

Yorum

• Benim de 30 ml yazılmış olan talebim 25’e çekilmiş hocam.

Yorum

• Hocam 10ml safran colognise yazmamıştım ben yanlışlıkla yazılmış herhalde silebilir misiniz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cornelius View Post
            Ani şişeli hakkımı devralmak isteyen varsa buyursun, ben 10 ml dekant alıp çekileyim
            Benim 10ml dekantım ile sizin şişeli hakkınızı yer değiştirebiliriz.

Yorum

• cornelius
              cornelius Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Onaylanıyorsa benim için tamamdır

• Hem ani hem suede et safran bu durumda beni zorlayacak hakkımı ani’den yana kullanıp suede et safran’ın iptalini rica edeyim

Yorum

• Hocam b-612 37 ml fazla olacak bu talebimi iptal edelim.

Yorum

• Hacivat olduğunu belirtmemişim kusra bakmayın hocam.

Yorum

• 60 ml Ani şu an için bütçemi aşıyor isteyen olursa devredebilirim
                  Son Düzenleme UmutAras; 31-05-19, 04:14. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Son değişen miktarlar ve oluşan durumdan sonra taleplerimin aşağıdaki gibi güncellenmesini rica ediyorum,

- Unutamam 15 ml şişeli talebimi devralmak isteyen var ise devredilmesi,
                    - 15 er ml olan Muskane ve Florane taleplerimi 5 ml olarak değiştirilmesi,
                    - 5 er ml olan Karagöz, Zenne ve Afrika Olifant taleplerimin iptal edilmesi.
                    Son Düzenleme ufuk.mercan; 31-05-19, 08:39. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Unutamam siseli talebi ben alabilirim hocam

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• İsteyen olursa sultan vetiver şişeli hakkımı devir edebilirim.

Yorum

• Altuğ bey bir görüşümü paylaşmak istiyorum izniniz olursa.şişe sayılarını sabit tutup şişe sahiplerinin ml miktarını arttırmak yerine şişe sayısını azaltmamız mümkün mü?
                          Çünkü takip ettiğim kadarıyla ml miktarı fazla geldiği için şişe talipleri devretmek istiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• matrai
                            matrai Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Aynen öyle yapacağım

• Orjinal yazı sahibi: silentpassenger View Post

Benim 10ml dekantım ile sizin şişeli hakkınızı yer değiştirebiliriz.
                          Altuğ hocam zahmet olmazsa yapabilir miyiz.

Yorum

• Devretmek isteyen olursa şişeli 50-100 ml arası Ani alabilirim.

Yorum

İşleniyor...
                            X