Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Geleneksel %50 İndirimli Nishane Spliti 2019 (Ödeme Aşaması)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Altuğ Hocam 5 ml Hacivat eklenmiş ama ani talebim 20 ml' düşecekti gözden kaçmış sanırım.
    Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      hallettim şimdi

• mmtmtlu1903
      mmtmtlu1903 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      matrai tamamdır altuğ abi eline sağlık

• Mümkünse 3'er ml Unutamam, Ani ve Nefs alabilir miyim?

Yorum

• Altuğ hocam 20ml şişeli zenne talebimi 5 ml e düşürüp muskane ve florane talebimi 10’arşar ml e yükseltebilirmiyiz rica etsem hocam bi sorun olmaz umarım hocam uygundur umarım

Yorum

• Altuğ bey merhabalar;
        Mümkünse Colognise için şişeli 40ml talep ediyorum.

Yorum

• Hocam gözden kaçmış olabilir, vaine 3ml talebim vardı
          bir de Ambra Calabria şişeli rica ederim, çok teşekkür ederim.

Yorum

• 5 ml hacivat mümkün olabilir mi? Teşekkürler.

Yorum

• Altuğ hocam benim Nishane Unutamam 30 ML ML Fiyatı 14.25 TL 10 Şişe) 30 ml şişeli talebimi 20 ml şişeli olarak günceller misin sana zahmet?

Yorum

• Altuğ Bey bem hacivat 15ml yazılmış,50ml şişeli alma imkanım var mı ?

Yorum

• Nishane Safran Colognise 5 ml ekleyebilir misiniz

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• 5'er ml wulong, colognoise ve boszporusz yazılmış bana Aytuğ Hocam. Sanırım yanlışlık oldu. İlk taleplerime ilave olarak mümkünse sadece 5 ml hacivat talep etmiştim. Sanırım nickler karıştı.

Yorum

• Şişeli Unutamam talebimi 20 ml olarak güncelleyip, ek olarak 20 ml de Hacivat rica ediyorum

Yorum

• Arkadaşlar tüm talepler eklendi. Bu akşama kadar talep alıp daha sonra talep toplama işlemini kapatacağım. Limit üstü gelen parfümler için fazla alan arkadaşların taleplerinden kırpacağım. Şişeli olarak taleplerin geldiği fakat talep kısmında boşlukların kaldığı parfümlerin kalan kısımlarını şişeli olarak talep eden arkadaşlara pay edilecektir.

Yorum

• "25 ml hacivat" ve "25 ml wulong cha" alabilir miyim bende?

Yorum

• hocamözür dileyerek mümkünse benim 15ml hacivat ve şişeli muskane taleplerimi iptal edebilir miyiz? 30 ml şişeli ani hakkımı da devralmak isteyen arkadaş olursa devredebilirsiniz aksi durumda ani bende kalabilir.

Yorum

• Aniye ben talibim hocam uygunsa

Yorum

İşleniyor...
                              X