Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Satılıklar

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Benim binbir zahmetle yapmış olduğum bir splitten elde edilen bir parfüm yine gelip benim forumumda alay edercesine üstüne kar koyuluyorsa bunun hesabımı tabiki satana soracağım. Benim bu spliti yapıcam diye bir taraflarımdan ter akarken benim emeğimin üzerinden para kazanacak olan kişiden çatır çatır hesabını sorarım.

Yorum

Cidden mi Umut'ta sanırım senin yancın o ateşi harlıyor sen ısınmayamı geliyorsun. Bin bir ter dediğin nedir acaba. Senin bu yaptığın splitin aynısını kokuyorum.da da yaptı arkadaşım. Bi tarafıda terli falan değildi. Senin decant listendeki parfümlerin temin edeni kim acaba. Hepsi beymen veya harveydenmide onların fiyatları üzerinden satış yapıyorsun. Tek bir parfümden dolayı sabahtan beri herkes adalet abidesi kesildi anlamadım madem ürünlerin splitini bunca ucuz fiyatlara yapabiliyorsun o halde elindekieride ucuza alabiliyorsun demektir. peki neden fiyatların beymen tarzı. kimsenin sesi senin formun diye çıkmayabilir ama bu görülmeyen birşey değil. Biliyorum formun kurucusunu eleştirmek üyeliğimi silecek ama umrumda değil. bunca yanlı ve guruplaşmanın olduğu bir yerde olmasamda bişey kaybetmem.

Yorum

• Cihan mert
        Cihan mert Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Oluum sen hakaretide iltifat algılıyorsun lan ne çeşit bi şizofrensin anlamadım cidden Allah şifa versin.

• Umut Kurtoğlu
        Umut Kurtoğlu Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Füzenin fırlatılmasına son 5 dakika. Allah'ım ne olur Neverland'e düşsün. Amin

• Umut Kurtoğlu
        Umut Kurtoğlu Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Daha var mı tatlım hakaretin?

Orjinal yazı sahibi: Cihan mert
      Cidden mi Umut'ta sanırım senin yancın o ateşi harlıyor sen ısınmayamı geliyorsun. Bin bir ter dediğin nedir acaba. Senin bu yaptığın splitin aynısını kokuyorum.da da yaptı arkadaşım. Bi tarafıda terli falan değildi. Senin decant listendeki parfümlerin temin edeni kim acaba. Hepsi beymen veya harveydenmide onların fiyatları üzerinden satış yapıyorsun. Tek bir parfümden dolayı sabahtan beri herkes adalet abidesi kesildi anlamadım madem ürünlerin splitini bunca ucuz fiyatlara yapabiliyorsun o halde elindekieride ucuza alabiliyorsun demektir. peki neden fiyatların beymen tarzı. kimsenin sesi senin formun diye çıkmayabilir ama bu görülmeyen birşey değil. Biliyorum formun kurucusunu eleştirmek üyeliğimi silecek ama umrumda değil. bunca yanlı ve guruplaşmanın olduğu bir yerde olmasamda bişey kaybetmem.
      Sucluluk psikolojisi bu olsa gerek. En hassas oldugumuz noktada Ml si 7.5 tl den alinan parfum, 13 tl den satisa sunuluyor, kaynagi sorulunca da israrla cevap verilmiyor ve hala daha once defalarca gundeme getirilip cozume kavusan konulardan bahsederek guya konu saptirilmaya calisiliyor. Garip...

Yorum

İşleniyor...
      X