Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Karaların Cemal'den Satılık Dekantlar

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• KARALARIN_CEMAL
    replied
    GUERLAİN L'İnstant Eau Extreme Pour Homme (Vintage - 2007 - 7K01 Batch Kodu) 3 ml
    BOND NO 9 Duabi Garnet 2.5 ml

eklenmiştir.

Yorum Yap:

• KARALARIN_CEMAL
    replied
    Güncel

Yorum Yap:

• cctaymaz
    commented on 's reply
    Farkındayım Ragıp hocam. Teklifin gayet uygundu zaten bu yüzden gözümü karartmıştım

• KARALARIN_CEMAL
    commented on 's reply
    cctaymaz Çağatay hocam daha iyisi varsa kaçırma (çok ciddiyim). Covid19 Corona Virüsü bittikten sonra ya da en geç 2-3 ay sonra bu fiyatları hiç kimse rüyasında dahi göremeyecek, bu günleri herkes mum ile arayacak (Sadece benim listedeki parfümler için değil piyasadaki tüm parfümler için geçerli bu söylediğim) . Bugünün tarihini de yazıyorum 08/05/2020

• cctaymaz
    commented on 's reply
    O kişi bendim Engin hocam. Az kalsın gözümü karartıyordum

• KARALARIN_CEMAL
    replied
    - SOSPİRO Muse 3 ml
    - SALVATORE FERRAGAMO Signature 4 ml

satılmıştır. Hediye dekantlar seçeneği iptal edilmiş olup, normal satış olarak başlık günceldir.

Yorum Yap:

• KARALARIN_CEMAL
    commented on 's reply
    Doğru diyorsun hocam, listede kötü parfüm yok, bir çoğu kalite zaten. Nasip diyelim artık...

• Marmaris büfe
    commented on 's reply
    Çok duracağını sanmıyorum. Biri gözü karartıp sar hocam hepsini diyebilir. Ben bunu kullanmam diyeceğim hiç bir koku yok listede.

• KARALARIN_CEMAL
    commented on 's reply
    Öyle Engin hocam teşekkür ederim. Ama bir çok kişi kurudu gibi bir şey, malum korana dan dolayı bir belirsizlik, İndirimli satış mağazaları, splitler derken, herkes kendi ölçüsünde hareket etmeye gayret ediyordur. Onun için herkes her istediğini istediği zaman alamayabilir. Sunmuş olduğum dekantların tutarı daha fazla neredeyse ama bir şey söylemek yanlış olur. İmkanı olan ve seçenekteki parfümleri beğenen alacaktır. Sadece hediye için de kullanmayacağı parfümü kimse almaz kanaatimce.

• KARALARIN_CEMAL
    commented on 's reply
    Aynen öyle gibi bir şey oldu hocam, hiç hesaplamadım hediyeleri :-)) Herhalde Hediyeler daha fazla tutacak :-)

• matrai
    commented on 's reply
    Hediyeleri alana Dekant paketi bedava olmuş

• Marmaris büfe
    replied
    Ragıp hocam, hediyeler listedeki dekantlardan bile güzel .

Yorum Yap:

• KARALARIN_CEMAL
    replied
    SOSPİRO Muse 3 ml
    SALVATORE FERRAGAMO Signature 4 ml listeye ekledim. Tek Kalan dekantların tamamını alana arkadaşımıza 8 adet baba dekant hediye edilecektir.

ORMONDE JAYNE Montabaco İntensivo 1 ml
    ORMONDE JAYNE Nawab Oudh 1 ml
    XERJOFF Don 1.5 ml
    Clive Christian Fruity Floral 1.5 ml
    Clive Christian Amber Oriental 1.5 ml
    Clive Christian Wood Floral 1.5 ml
    Clive Christian Gourmande Orieantal 1.5 ml
    Xerjoff Alexandria II 1.5 ml

Yorum Yap:

• KARALARIN_CEMAL
    commented on 's reply
    Rica ederim hocam, güzel günlerde kullanın :-) Sizlere de hayırlı günler dilerim

• Feba2008
    replied
    Ragıp hocam kargom elime ulasti. Hepside birbirinden güzel. Ayrıca yanına eklediğiniz hediye için de çok teşekkür ederim. Hayırlı günler dilerim

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap:

İşleniyor...
X