Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Yükselen Fiyatlara İnat Dekant Parfum

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Sadece forumda değil parfüm konusunda da yeniyim. Forumdaki kişilerin kalitesi, yapılan yorumlardan kendini o okadar belli ediyor ki, yapılan yorumlara güvenerek kaygısız bir şekilde siparişimi verdim ve bugünde teslim aldım. Gerek forumda yeni olan gerekse konuya forum dışından gelenler olursa çekinmeden sipariş verebilirler.
    Son Düzenleme cemm; 03-07-18, 19:54. Tarafından yapıldı.

Yorum

• forumda yeniyim ilk defa dekant alacağım yaz için düşündüklerim Chanel Bleu EDT,Bentley Azure,Afnan Supremacy Silver. bunu kesin denemelisin dediğiniz koku var mı altuğ bey ?

Yorum

• matrai
        matrai Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Merhabalar Whatsapp veya forum özel mesajından irtibata geçerseniz daha kolay yardımcı olabilirim

• Orjinal yazı sahibi: ultraslan
      forumda yeniyim ilk defa dekant alacağım yaz için düşündüklerim Chanel Bleu EDT,Bentley Azure,Afnan Supremacy Silver. bunu kesin denemelisin dediğiniz koku var mı altuğ bey ?
      Altuğ Hocam koku üstadi benim içibde bende nacizane fikrimi belirttim.
      Aslinda bir cok parfumu 4mevsim kullanilabilir tabiki Yazın için cok agir yogun kokular haric tabi birde zevk meselesi yani yazin kullanilan parfumu kisinda kullanirsin bence chanel blue,dior sauvage versace dylan blue. Paco rabanne invictus,one million lucky.Kenzo leopar ve pour home olabilir 😊

LG-H542 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• hocam creed viw 5ml ve git 5ml alabilir miyim?

Yorum

• hocam orada mısınız? bir başka forumda aradığım kokuları buldum cevap verebilirseniz önceliğim sizden almak veremezseniz diğer forumdaki arkadaştan alacağım

Yorum

• matrai
            matrai Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Merhaba pc başında değilim şimdi bildirimden gördüm adres bilgilerinizi mesaj olarak atarsanız bugün yollarım

• Altuğ hocam kargo bugün geldi. Teşekkür ederim bir başka decant alışverişinde görüşmek üzere

Yorum

• Liste güncellendi

Yorum

• Gidenler çıkartıldı. Mancera Hindu Kush ve Red Tobacco eklendi

Yorum

• 4 tane aldım 1 tanede hediye geldi teşekkür ediyorum güvenle alışveriş yapabilirsiniz çok ilgili biri.

Yorum

• Altuğ hocam merhabalar Chanel Allure Homme Sport 5 ml - Dolce Gabbana The One EDP 5 ml - Bentley Azure 5 ml alabilir miyim?

Yorum

• matrai
                    matrai Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Selamlar hocam whatsappım olacak sende ordan yazarmısın rica etsem

• tamam hocam

Yorum

• Dün vermiş olduğum siparişimi bugün teslim aldım. Çok teşekkür ederim.

Yorum

• Altuğ Hocam mail gönderdim

Yorum

• Hocam merhabalar ben naçizane kilian sth Terenzi casanova xerjoff alexandra ıı ve coromandel dekant istiyorum mümkünmü dür

Yorum

• Uzun bir süre sonra gidenleri çıkarttım gelenleri ekledim şu anki liste güncel

Yorum

İşleniyor...
                          X