Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Oud Ispahan(dekant) - Eski formulasyon

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Oud Ispahan(dekant) - Eski formulasyon

Merhabalar Arkadaşlar. Oud Ispahan eski formulasyonu dekant olarak arıyorum. Düşük ml şişede olur. Teşekkürler

Eskisini çok kullandım...yenisini bilmiyorum; yenisinin performansı ve koku profili çok mu düşük?

Yorum

• omerikb
      omerikb Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ben de denemedim hocam henüz. Yabancı kanallar oud ispahan konusu açıldığında sürekli ne kadar değiştiğinden ve artık eskisi kadar güzel olmadığından bahsediyor. Eski formülasyondaki hayvansı oud etkisi sulandırılmış ve geriye bir şey kalmamış. En azından yorumlarına güvendiğim bazı youtuberların fikri bu yönde. Smelling Great Fragrance Reviews gibi kanalların.

Bir de yeni formülasyonu bulmak zaten kolay olduğu için eskisini ilan verdim.

• protectedsugar
      protectedsugar Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Şu Sebastiyan'ı çok izliyordum; ama artık abonelikten bile çıktım. Nedeni şu: Haklı olarak Bentley'in birkaç parfümünü çok övmüştü Sebastiyan..ondan sonra bir link verdi, buradan satın alabilirsiniz dedi, ABD'de çok bulunmaz dedi, ben de merak ettim, baktım, fiyatlar öyle böyle değil dolar bazında bile dört katı, dedim ki vay demek ki sadece bizde yok bu fırsatçılık, O günden itibaren kalbimdeki Sebasti(y)a dair imanım küfre dönüştü :-)
İşleniyor...
X