Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Sinan Engin Parfümü

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Sinan Engin Parfümü

Merhabalar, Sinan Engin Parfümü arıyorum. Eğer kullanmışsanız sadece şişesi de olur. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Yorum

Sinan Engin diye parfüm mü varmış?

Yorum

Bu arada çok önemli bir hatırlatma yapalım Sinan Engin'in instagram hesabı sinanengin

Yorum

Gerçekten benim için çok önemli arkadaşlar Elinde olan varsa lütfen iletişime geçsin benimle sadece şişesi de yeterli dediğim gibi.

Yorum

Sinan Engin duymadiydim ama Hakan Akkaya parfumu var.. baya da guzel... Alex2 klonu... 😊 sadece bir not...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Mesaji her gordugumde guluyorum...🤣

Yorum

Hocam gerçekten şakasına demiyorum benim için çok önemli cidden boş şişesi dahi elinde olan varsa yazarsa çok memnun olurum.

Yorum

Estafurullah size degil... cornelius arkadaşımızın koydugu fotoya... siz tabiki aradiginiz parfumu yazacaksiniz... umarim bulursunuz

Yorum

https://abakim.com/urunler/sinan-engin-parfumu/ buradan sipariş verin bence zaten 99TL en kötü ne olabilir ki bu kadar önemliyse

Yorum

• arifsafa
                      arifsafa Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Teşekkür ederim çoğu siteye bakmıştım fakat bu gözümden kaçmış

Merak ettim okudum.. Sanirim Aventusa benziyor... trend kokulardan esinlenilmis diyor... ilginc gelen sadece misk ve hus gibi urun ozlerinin diger parfumlerde dogal kullanilmiyor olmasi vs vs demis ve bunlari kullanarak ( sentetik degil) 99 tl fiyat koymus .. bisey demiyorum...

Yorum

• arifsafa
                      arifsafa Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Evet hocam Aventus kopyası deniyor fakat kokunun benim için önemi yok zaten arkadaş arasında bir sohbetten dolayı benim için önemli

Bulundu mu ? Merak ettim...

Yorum

Arkadaşlar kusura bakmayın tekrar yazıyorum. Belirtilen siteden alışverişi yaptım fakat halen işleniyor durumunda, site ile iletişime geçebileceğim yer de yok iyi ki kapıda ödeme seçeneğini seçmişim. Arayışım devam etmekte önceden belirttiğim üzere parfüm olmasa bile kutusu, şişesi de yeterlidir benim için. Herkese iyi akşamlar dilerim.

Yorum

Ne gereksiz şeylerle uğraşıyorsunuz yahu :-)

Yorum

İşleniyor...
                        X