Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Tiziana terenzi kirke araniyor 2016-2018 arasi üretim

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tiziana terenzi kirke araniyor 2016-2018 arasi üretim

2016 ile 2018 üretim aranmaktadir ml si önemli değil olupta elden çikarmak isteyen olursa özelden ulaşirsa sevinirim

Abi bunların batch kodu nerede yazıyor ben göremedim.

Yorum

batch kodu yazmaz enginim üretim tarihine bakıcaksın 2016 2017 vs gibi 2019 ve 2020 tt kirke ve vir çoğu reformule oldu o yüzden bende eski üretim aramaktayım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Umut korkut View Post
        batch kodu yazmaz enginim üretim tarihine bakıcaksın 2016 2017 vs gibi 2019 ve 2020 tt kirke ve vir çoğu reformule oldu o yüzden bende eski üretim aramaktayım
        Aynen abi eşimde bir şişe var. 2 fıs ile evde nefes alınmıyor. Sana yollayacaktım vermedi

Yorum

• Umut korkut
          Umut korkut Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          çok teşekkür ederim enginim saol varol yenge seviyorsda olay zaten kapanmıştır ben bulddum zaten 2016 bakalım naspse alıcam saol varol

Merak ettim batch kodu yerine tarih neresinde yazıyor. Benim elimdeki kutuda batch kodu var
        estefanyen

Yorum

• ali
          ali Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          G223910

• UmutAras
          UmutAras Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Abi Casanovada ön plakta üretildiği tarih yazıyor ya Umut abi Kirkede de önde yazdığını sanmış galiba Kirkede yazmaz sadece batch kodundan üretim yılı anlaşılır

tamam ali hocam sizde 2019 üretim umut kardeşim casanova sadece yazdıgını biliyorum teşekkür ederim ama batch kodu derken tarih yazar mesela xerjofflarda da öyle 0819 yazar o 2019 üretim oldugunu gösteriyor yıldan anlayabiliriz aslında bende o yüzden öyle yazdım

Yorum

• UmutAras
          UmutAras Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Valla abi o dediğinin terenzide olduğunu bilmiyordum güzel ayrıntı oldu

• ali
          ali Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Aynen ben de bilmiyordum. Teşekkür ederiz bilgi için. Bir de eski performanslı olan şişelerin kapağın oturduğu kısım düz metaldi. Yenilerde süsleme var.

ben teşekkür ederim ali hocam yeni şişelerde koku kalıcıgını cok azalttılar reformule oldu bond amber gibi bende o yüzden eski üretim arıyordum buldum çok şükür bi değerli arkadaştan bana sadece kapak bulmak kaldı kapagı kaybolmus sizlerinde aklında olsun herhangi tiziana terenzi kapagı da olur onun 1 tane seyahat kapağı var o da olur maksat koku uçmasın

Yorum

• Marmaris büfe
          Marmaris büfe Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Abi benim batch Mg023922
          Hangi üretim biliyor musun.? Birde kapak olayını hallederiz yüksek ml alıp ileride elinden çıkarmak gibi niyetin var sa kutuyuda yollayabilirim.

enginim bence 2019 ama sen çok fazla kokuyor dşyorsun yeniler reformule oldu ya o yüzden ne zaman aldın kimden almıstın kardeşm vallla çok sevinirim evet aldım 80 ml olarak bi arkdasım bakıcak onda vardı kirke bitmişti eper atmadıysam veriririm dedi eğer onda yoksa seni rahatsız ederim sakıncası yoksa tabikide ayrıca çok teşekkkür ederim güzel insan

Yorum

İşleniyor...
        X