Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Geçmiş olsun

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Geçmiş olsun

Sevgili Promesta'nın babası rahatsızlanmış. Acil şifalar diliyorum. Bir an önce sağlığına kavuşması dileğiyle.

Sevgili Debussy'nin kız arkadaşı ciddi bir rahatsızlık geçiriyor. Can u gönülden sağlık ve şifa diliyorum. İnşAllah bir an önce sağlığına kavuşur. Onca sıkıntısına rağmen forum için desteğini esirgemeyen Ozan Bey'e çok teşekkürler.

Yorum

Sevgili dewnew forum açıldığında bir göründü kayboldu. O da rahatsız. Bir an önce iyileşip aramıza dönmesini, nefis paylaşımlarına devam etmesini diliyorum.

Yorum

• matrai
        matrai Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Onun rahatsızlığını bilmiyorum. En son izne ayrılıp Bursaya gitmişti ailesinin yanına. Eğer rahatsızlığı varsa ona da geçmiş olsun

• Guest's Avatar
        Misafir Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Haberdar ettiğiniz için teşekkür ederim zeynep hanım

Her 2 tarafada Acil şifalar diliyorum. Bir an önce sağlıklarına kavuşurlar İnşAllah. Kuruluş aşamasında hiç bir desteğini esirgemeyen ve bu kadar sıkıntısına rağmen yinede elinden geleni ardına koymayan Ozan (Debussy) a da ayrıca teşekkür ediyoruz

Yorum

Çok geçmiş olsun Ozan kardeşime'de sevgili Promesta'nın babasınıda....Allah acil şifalar versin

Yorum

Rabbim hepsine acil şifalar versin maddi manevi yanlarındayız.
          Sadece garçons.

Yorum

Çok geçmiş olsun. Herkese acil şifalar diliyorum. Yüce rabbim tez vakitte sağlıklarına kavuşturur inşallah.

Yorum

Tüm hastalara acil şifalar yakınlarına da kolaylıklar diliyorum

Yorum

Allah yar ve yardımcıları olsun.

Yorum

Hay allah neler oluyor boyle 😔 Ihtiyaci olan herkese yurekten acil sifalar diliyorum. Umarim en kisa surede sagliklarina kavusurlar.

Yorum

Allah şifa versin inşallah hasta yatağında yatan herkese

Yorum

Hasta olan herkese acil şifalar diliyorum.Çok geçmiş olsun...

Yorum

Çok geçmiş olsun Rabbim hepsine şifa versin...
                        http://www.fragrantica.com/member/1049144/

Yorum

Metin ve Ozan hocam geçmiş olsun Allah acil şifalar versin yakınlarınıza.

Yorum

Zeynep hanım iyi ki haber verdiniz. Ozan hocam kız arkadaşınıza acil şifalar, size kolaylıklar diliyorum, umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur ve moraller düzelir. Metin bey babanızın da bir an önce sağlığına gücüne kavuşması dileğimle...

Yorum

İşleniyor...
                            X