Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Seninmasan (Tvoystol) Projem Hakkında

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Seninmasan (Tvoystol) Projem Hakkında

Click image for larger version  Name:	tvoystol-4-3.jpg Views:	1 Size:	351.2 KB ID:	90645

Merhaba arkadaşlar,

" Ön Yüz Geliştirici ve Kullanıcı Arayüzü Geliştiricisi olarak başladığım kariyerime, bir proje fikri ile ara verdim, çalıştığım şirketten ayrıldım ve ortağımla beraber bir şirket kurdum. Şirketimin adı "Tvoystol", Rusya St.Petersburg merkezli ve türkçesi seninmasan anlamına geliyor.

Uzun süredir yazılımcım ve ortağımla birlikte ana ürün dediğimiz MVP'yi oluşturduk ve testlerini yapıyoruz. Ekim ayında da kullanıma açıyorum. Projenin amacı ise hızlı ve basit restoran rezervasyon sistemi ile birlikte, groupon tarzı indirimlerin yayınlandığı ve biletix konser, workshop, karaoke geceleri gibi etkinliklerin listelendiği çoklu dil erişimine sahip komplike ama anlaşılır bir sistem. Ara yüzünü trend olan skyscanner, amazon, n11, yemeksepeti, airbnb gibi bir çok sitenin kullanışlı yönlerini alıp tasarlamaya çalıştım.

Alttaki linkten test etmek isteyenler yapıp, olumlu olumsuz her türlü eleştirilerini yapabilirler.

https://tvoystol.com/

Restorantların rezervasyonları ve istatistikleri görebildiği, gelişmiş kontrol paneli vs. gibi özellikleri var."

Instagram adresimiz bu, likelarınızı, takiplerinizi bekliyorum.

https://www.instagram.com/tvoystol/

Üşenmeyip destekleyen parfümsever forumdaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum.

Sevgiler,

denondj
    Son Düzenleme denondj; 24-07-19, 15:49. Tarafından yapıldı.

Hayırlı uğurlu olsun,umarım başarırsınız.Bizde neden uluslararası nitelikte uygulamalar yok diye hep hayıflanmışımdır.Umarım projeniz bu anlamda değer kazanır,yolunuz açık olsun

Yorum

• denondj
      denondj Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Teşekkür ederim, uluslararası olabilecek nitelikte hazırladık, opentable, resy, tock, yelp, fork gibi dünya devlerinden eksiğimiz yok, fazlamız var. Ama tabi tek faktör uygulama değil, dijital ve normal pazarlama, operasyonlar gibi bir çok kalemde de başarılı olmak gerekiyor. Henüz çok toy ve öğrenen bir startup firmayız. Gelecek inşallah güzel şeyler gösterir

Tebrikler üstad. Umarım hedefinize ulaşırsınız.

Yorum

hayırlı olsun takipteyim
      İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Çok güzel bir fikir ve uygulama. Hayırlı olsun hocam

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Teşekkür ederim güzel dilekleriniz, takip ve likelarınız için.. Hepsi parfüm olarak sizlere geri döner inşallah

Yorum

İşleniyor...
          X