Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Film Fragmanları

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Cem Yılmaz ; Kara komik filmler
    https://www.youtube.com/watch?v=tAStgXMi0Bk

Yorum

Hayatımda en sevdiğim dizi olan Breaking Bad'in filmi geliyor yaklaşık 1.5 ay sonra. Şimdiden heyecanlıyım

Yorum

Michael Bay yine patlatmış etrafı... Toplaşıp eve kopmalık.

- Stop the car...
        - What ?!
        - Stop the fuckin' car!

Yorum

Nihayet

Yorum

• Lagerfeld
            Lagerfeld Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Oscar sahipleri çok belli bu yıl.
            Joker yıka yıka geliyor, Scorsese döktürmüş... Yine sabahlayacağız anlaşılan.

• xPixa
            xPixa Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Valla ben de uzun yıllar sonra ilk defa önümüzdeki kış izleyeceğim gibi duruyor

Yorum

Film değil ama paylaşmadan edemedim. Çıldırıyorum resmen şu anda Bir an önce gelse de izlesem diyorum. Bakalım serideki her yeni çıkan oyun gibi her sezon üzerine bir şeyler koyup inanılmaz boyutta ses getirecek mi?

Yorum

En sevdiğim filmlerden: 8½ (Otto e mezzo) directed by Federico Fellini.

Son Düzenleme Aryan; 13-02-20, 16:46. Tarafından yapıldı.

Yorum

Darren Aronofsky'nin ilk filmi olan, bayağı düşük bütçe ve kısıtlı imkanlarla çektiği, son derece karanlık, deneysel ve saykodelik bir film: Pi.

60 bin dolar gibi düşük bütçeyle yapılmasına karşın ABD'de 3 milyon dolardan fazla hasılat elde ederek Aronofsky'e 1998 Sundance Film Festivalinde En İyi Yönetmen ödülünü kazandırıyor. Film hakkında (her film gibi) "sıkıcı" yorumlarına rastlamak mümkün olsa da ben özellikle sinematografi açısından son derece ilgi çekici buluyorum. Bu filmdeki Aronofsky'nin imzası diyebileceğimiz "hip hop montage" tekniği filme biçimci bir özellik kazandırırken, izleyenlere ise tam bir sinematik düşünce deneyimi yaşatıyor.

Filmin içeriği hakkında çook şey yazılabilir. O yüzden filmin bu yönüne hiç girmiyorum. Sadece Gilles Deleuze'un bir sözünü paylaşarak, filmin kült müziği eşliğinde izleyebileceğiniz kısacık bir fragmanını bırakıyorum:

"Canavarları yaratan mantığın uyuması değil, uykusuz, her daim tetikte olan rasyonalizmdir. "

Yorum

Ben seni unutmak icin sevmedim...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                  X