Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Evcil hayvan besleyenler

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Sevgili Leia mız.Henüz çok küçük.Bir avuç.Veteriner 500 gr dedi ama daha bile az gibi geliyor bana.Sürekli kucağımızda,koynumuzda.Her an birlikteyiz.Çok sıcakkanlı bir kedi.Pamuğum, her zaman kalbimde.Ağlamadığım tek bir gün bile yok ama Leia,evimizdeki yas havasını hafifletti,bize mutluluk getirdi❤️

Yorum

• Libra
      Libra Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Çok teşekkürler😊Çok şeker gerçekten.Hepimize kendini çok sevdirdi.

• Lagerfeld
      Lagerfeld Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Tasmasını yerim onun. Tipe bak!!
      Pamuk yattıkça ona ömür olsun sevgili Libra.

• Libra
      Libra Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Çok teşekkür ederim sevgili Lagerfeld🙏🏻

Dün itibariyle evimizin iki küçük üyesi daha oldu. Her ikiside japon balığı. Bir hayli ton tonlar kendileri.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Click image for larger version

Name:	2.jpeg
Views:	394
Size:	650.9 KB
ID:	137094Click image for larger version

Name:	1.jpeg
Views:	333
Size:	1.31 MB
ID:	137095Click image for larger version

Name:	velikans.jpeg
Views:	372
Size:	107.8 KB
ID:	137096

Kedim ve Dev tavşanlarım

Yorum

Minnoşları ikiledik.Yazlıkta sokakta baktığımız kediyi de sahiplendik.İlk başta sıkıntı yaşadık ama zamanla alıştılar birbirlerine.Leia&Bella💕

Yorum

Arkadaş oldular 😊

Yorum

Evcil denebilir mi emin değilim ama ben de böyle seviyorum

Yorum

Yorum

PATİ büyümeye başladı ve hergeçen gün zorlanmaya başladık.

Yorum

Evlatlar....!

Yorum

Son 1 senedir astım tedavisi görüyorum ve bugün yapılan alerji testimde,kedi,köpek ve kuşa alerjim çıktı.En şiddetlisi de kedi.Zaten doktorum sürekli kedilerini ver diyordu.Aşırı üzücü bir durum.Çok çok mecbur kalmadıkça hiç öyle bir niyetim yok.Düşünemiyorum bile.Bir süredir yatak odasına almıyordum.Hepa filtreli süpürgeyle sık sık evi süpürerek idare edeceğim.İlaçlarım şu anda işe yarıyor.Gerekirse ileride aşı tedavisi yapılacakmış.Ama işe yarayacağının garantisi yok.Moralim aşırı bozuk

Yorum

• Rayiha
                      Rayiha Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Geçmiş olsun. Çok zor bir durum. Kedilerinize sizin gibi bakabilecek, gözünüzün arkada kalmayacağı birileri var mı? Onları sağlığınızdan vazgeçmeyi göze alabilecek kadar seviyorsunuz ama sağlığınızdan endişelenen, size ihtiyacı olan sevenleriniz de vardır muhakkak. İnşallah kimseyi mutsuz etmeyecek bir çözüm bulunur. Sağlıklar diliyorum 🌷🌷🌷

• Marmaris büfe
                      Marmaris büfe Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Öncelikle çok geçmiş olsun. Bir hayvanseverin başına gelecek en kötü olayla karşılaşmışsınız. Böyle tercihler bizim hayatımızda çok zordur. Sağlığınız herşeyden daha önemli. Onu sizin gibi sahiplenecek düzenli bir şekilde görüp bilgi alabileceğiniz bir aileye teslim etmeniz en doğru olanıdır. Tekrardan çok geçmiş olsun.

• Libra
                      Libra Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      İyi dilekleriniz için çok çok teşekkür ederim🙏🏻Az önce tekrar doktorumla konuştum.Kumlarını kesinlikle ben temizlemeyeceğim,yatak odasına almayacağım,hepa filtreli süpürgeyle sık sık evi süpürüp havalandıracağım.Mümkün olduğunca kucağıma almayacağım vs vs.Sık sık da dr kontrolü.Şimdilik böyle anlaştık.İnşallah hiç vermek zorunda kalmam🙏🏻😔

Aşı günümüz çok huysuzuz. 🐾🐾🐾

Yorum

Karantinayı uyuyarak geçiriyoruz

Yorum

Yorum

Bu keratalar da benim oğlanlar

Yorum

Zamanında japon balıklarımız vardı 2 tane tupturuncu renkli=alaca, karışık renkli olanı= kauçuktu. Nur içinde yat kızım. Bu da canım; Şanslı. Az uyumadık koltukta yatakta. Yorganın içine sokardım ses de çıkarmazdı hiç, uyurduk, annem bulamazdı 😀 cheetos süt mısır yer, Starbucksda chai latte içerdi 😋 mayonez yalatırdım. Kapuska favorisiydi.

Yorum

İşleniyor...
                            X