Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Hangi Deodorantları Kullanıyorsunuz?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Hangi Deodorantları Kullanıyorsunuz?

Selamlar, deodorant konusunda forumdakiler neler yapıyor bu konuda bi başlık göremedim açayım dedim. Havalar ısınmaya başladı ve toplu taşıma kullananlar (özellikle istanbulda), deodorant kullanmanın ve günlük hijyenin ne kadar önemli olduğunun farkındadır. Maalesef insanlarımız bu konulara önem vermiyor. Konuya dönecek olursak deodorant konusunda hala tamam işte bu dediğim bir ürünle karşılaşamadım. Leke bırakmayanları kullanmaya çalışıyorum fakat acayip leke yapıyor ve mümkün değil yıkansada çıkmıyor. Kaç adet tshirtü çöpe attığımı bilirim. En sonunda deodorant kullanmayı kesip kan taşı (şap) kullanmaya başladım. Aşırı terleme durumu olmazsa günü kurtarıyor ve iz bırakmıyor. Sizlerin de hem leke yapmayan hem de memnun olduğunuz deodorantlar nelerdir?

İyi forumlar

Leke sebebiyle kokusunu sevdiğim hiç bir deodorantı kullanamayan biri olarak kış aylarında Nivea'nın gazsız deodorantlarını keşfettim leke yapmıyor. Yaz ayları için Driclor kullanıyorum. Leke probleminden tamamen kurtuldum diyebilirim.
    estefanyen

Yorum

• Veritas
      Veritas Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Niveanın hangi deodorantını kullanıyorsunuz? Driclor kumaşta leke bırakmıyor mu?

• ali
      ali Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Veritas nivea gazsız deodorant diye internette arama yapın zaten 2 tane var sanırım. Driclor ise deodoranttan biraz daha farklı bir ürün; günlük kullanılmıyor. İlk uygulamada gece yatmadan kullanıyor sabah suyla duruluyorsunuz. Bir dahaki kullanım 2 gün sonra aynı şekilde ertesi gün duruluyorsunuz. 3. kullanım ise 7.gün kullanım şekli aynı. Daha sonra haftada bir kere kullanıyorsunuz. Yoğun terleme sorunu olanlar için terlemeyi azaltan bir ürün. Driclor kullandığınızda istediğiniz günlük olarak deodorantı kullanabilirsiniz. Terleme önemli ölçüde azaldığı için deodorantlar leke yapmıyor giysilerde.

nivea white and black.
    Sadece garçons.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Feelblue
      Bu ürün leke yapmama iddiasında ama yine de leke yapıyor.
      Ben Sebamed ürünlerini kullanıyorum. Hem içeriği daha temiz (alüminyum içermiyor) hem de gözlemlerime göre daha az leke bırakıyor.
      Katılıyorum nive white and black ben de uzun süre kullandım fakat leke sorunu devam etti.

Yorum

ali hocama katılıyorum. Bende Deodorantlar dan çok çektim leke konusunda. En son Driclor u keşfettim. Terlemeyi azaltıyor ve hiç koku yok. Yaz kış Driclor kullanıyorum

Yorum

• Veritas
          Veritas Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Driclor u denemekte yarar o zaman daha öncesinde denememiştim. İz bırakmıyor değil mi?

• Kosovic
          Kosovic Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Hocam Driclor ilaç kategorisinde. Akşam süreceğiniz bölgeyi temizleyip kuruluyorsunuz. Sabah yıkıyorsunuz. Ancak sabah yıkama işini yapmıyorum bir sıkıntı olmuyor. Bazen Islak mendille siliyorum sabah. Kokusuz bir şey zaten. İlk zamanlar kaşıntı yapabilir sonra bünye alışıyor kaşıntı daha olmuyor.

ben dior homme stick kullanıyorum çok da memnnum

Yorum

• Veritas
          Veritas Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          dior homme stick biraz masraflı olur kanaatindeyim

Kiehls cross terrain stick iyidir.
        Bir de almanyadayken kesfettigim anti-svet isimli bir sprey var, cok etkili ve ucuz

Yorum

• Veritas
          Veritas Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Kiehls ben de araştırmıştım zamanında fakat denemedim. Leke bırakıyor mu kıyafetlerde?

• Leto
          Leto Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Valla mum stik hocam, hepsi birakir. En iyisi atletle kullanmak bunlari

Ben yves rocherden yesil cayli bir deodorant var yeşil onu kullaniyorum, memnunum. 15 lira gibi birseydi galiba. İzde birakmiyor kiyafetlerde.

Yorum

• Veritas
          Veritas Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          iz bırakmıyorsa mutlaka deneyeceğim teşekkürler

Hermes Deodorant.

Yorum

• Veritas
          Veritas Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          leke konusunda problem çıkarıyor mu?

• serif_aydogar
          serif_aydogar Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          leke görmedim. Gazsız zaten. neredeyse parfümle aynı özelliklerde.

Yves saint Laurent L'homme stick deodorant

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Disquared wood ve genellikle Nivea İnvisible

Yorum

Click image for larger version

Name:	10032010162446.jpg
Views:	90
Size:	92.1 KB
ID:	67678 En son bunu aldım kokudan kokuya sitesinden.Daha önce gazsız,alüminyumsuz nivea deodorant kullanırdım.

Yorum

İşleniyor...
            X