Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Tekin acar iflas etme eşiğinde

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tekin acar iflas etme eşiğinde

Tekin Acar: ‘Birçok mağazayı kapattım’ Tekin Acar Cosmetics Yönetim Kurulu Başkan Tekin Acar kurdaki sert yükseliş ve bazı yasal düzenlemelerin etkisiyle iş yapmayan çok sayıda mağazayı kapattıklarını ve mağaza kapanışlarına devam edeceklerini belirtti. Acar, birçok yeni AVM ile yaptıkları kontratları da iptal ettiğini açıkladı. Tekin Acar Cosmetics'ın sadece 3 büyük kentte 47 şubesi bulunuyor.

Banada şimdi mesaj geldi.
    işleri daha çok düşerse bayi kapatmaya devam ediceklermiş.
    parfüm severlerin ahını aldığı için oldu bunlar.
    Sadece garçons.

Yorum

tekin acara iş başvurusu yapmıştım.
      hiç iyi olmadı bu haber

Yorum

• Paranoid Android
        Paranoid Android Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Sephora yı çok seviyorum ama lokasyonları çok terso

• guardian
        guardian Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        sephora zaten bi tane var heralde izmirde. onun da içi tiklim tiklim personel ile dolu. bence almazlar beni

• Hattab.
        Hattab. Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        İstanbulda olsanız yardımcı olurdum.

Makedon'un oyunları bunlar.

Yorum

Click image for larger version

Name:	l_3a901324.jpg
Views:	55
Size:	42.8 KB
ID:	5002

Name:	mqdefault.jpg
Views:	48
Size:	26.3 KB
ID:	5003

Name:	rip_zpsec10ede9.gif
Views:	42
Size:	201 Bytes
ID:	5004

Yorum

• Paranoid Android
          Paranoid Android Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Banu yu gençken çok beğenirdim ideal sarışın kadın tipim.
          Esmer de ise Serpil Çakmaklı nın gençliği.
          Bu 2 liye dikkat filmi benim için 2 sini biraraya getirdiği için özeldir

Name:	
Views:	0
Size:	52.1 KB
ID:	5016

Yorum

Name:	you_wish_you_knew_what_was_on_the_other_side_of_camera.gif
Views:	54
Size:	1.99 MB
ID:	5019

Yorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hattab. View Post
              Banada şimdi mesaj geldi.
              işleri daha çok düşerse bayi kapatmaya devam ediceklermiş.
              parfüm severlerin ahını aldığı için oldu bunlar.
              keşke dediğiniz gibi olsaydı,parfüm severlerin ahını aldığı için kapansaydı,malesef çok değişiklikler göreceğiz önümüzdeki günlerde.

Yorum

• Hattab.
                Hattab. Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Konuyu biraz daha açar mısınız? Ne gibi değişiklikler?

• isseyblue
                isseyblue Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                hocam piyasa tekin acar gibi iflas eşiğinde firmalarla dolu bildiğim kadarıyla ohalde oldugumuz için de iflas veremiyorlar

• Hattab.
                Hattab. Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Hocam nerdeyse her sektörde bir tanıdığım var sürekli işlerin çok düşük olduğundan yakınıyorlar. Kendi işimde de gözlemliyorum piyasanın en kötü olduğu sene sanırım.

Bu olayda en cok uzuldugum kisim maalesef issiz kalan/kalacak insanlarin olmasi.

Yorum

Uzun zamandır iflas ettiğine dair söylentilerini duyuyordum. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Bekleyelim görelim.

Yorum

Allah işsiz bırakmasın kimseyi ama bugüne kadar kayda deger bi indirim kampanyalarını görmedim hiç . E dolayısıyla satış kısıtlı olabilir . Tabi sebebini anlamak zor. Gerçi kokudankokuya gibi bi siyede o fiyatlara satılan vintage ürünler dururken site aslan gibi dururken tekin acarın kaoanmasuna şaşırmam.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kadir.tbk View Post
                    Allah işsiz bırakmasın kimseyi ama bugüne kadar kayda deger bi indirim kampanyalarını görmedim hiç . E dolayısıyla satış kısıtlı olabilir . Tabi sebebini anlamak zor. Gerçi kokudankokuya gibi bi siyede o fiyatlara satılan vintage ürünler dururken site aslan gibi dururken tekin acarın kaoanmasuna şaşırmam.
                    Satış var fakat bu doviz artışlarından sonra daha da düşecektir. En büyük problem masraflarda yatıyor, yüksek avm kiralarında sadece masraflara çalışılınca çark dönmüyor tabiki. Kendisine yeni bir marka yapıp internet satışları ile dengelemeye çalışsalar daha başarılı olabilirler. Kriz sonuçlarını da çalışanlarına yansıtmazlar böylelikle.

Yorum

ben bu konuyu daha önceki forum da da yorumlamıştım , çalıştığım iş alanı gereği , perakende işini çok rahat gözlemleyebiliyorum , bir süre sonra parfüm satışı büyük oranda e-ticarete kayacak , eğer 30 metrekarelik AVM dışı bir mağazada parfüm satmıyorsanız , bu iş artık karlı ve verimli değil , AVM deyseniz sadece mağaza kiranızı çıkarabilmek için günde 30 şişe satmanız lazım ortalamada , ben eminim bir çok mağaza şu anda bunu bile yapamıyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Fergus View Post
                        ben bu konuyu daha önceki forum da da yorumlamıştım , çalıştığım iş alanı gereği , perakende işini çok rahat gözlemleyebiliyorum , bir süre sonra parfüm satışı büyük oranda e-ticarete kayacak , eğer 30 metrekarelik AVM dışı bir mağazada parfüm satmıyorsanız , bu iş artık karlı ve verimli değil , AVM deyseniz sadece mağaza kiranızı çıkarabilmek için günde 30 şişe satmanız lazım ortalamada , ben eminim bir çok mağaza şu anda bunu bile yapamıyor.
                        Büyük şehirler dışında 30 şişe satılacağını sanmıyorum. Bu sene bayağı bir mağazası kapanacak gibi Tekin Acar'ın.

Yorum

İşleniyor...
                        X