Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Ramazan Akşamları Muhabettleri

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ramazan Akşamları Muhabettleri

Hazır Ramazan ayındayız ve akşam vakitleri bolca boş zamanımız oluyor bu süre zarfında her akşam farklı bir konu belirleyerek bu konu üzerinde sohbet edebiliriz. Her akşam 1 kişi sohbet konusunu belirler ve o konunun altında muhabbet ortamı oluşturabiliriz. Siyaset spor ve din gibi tartışmalara mahal verecek konuları açmak ve tartışmak olmasın. Genel hayattan bahsedelim. Böyle bir şeye ne dersiniz forum ahalisi?

Her akşam belli bir saatte örneğin 22:30 da bir konu açılır ve o konu üzerinde muhabbet ederiz örnek konular. 90 larda çocuk olmak. Uzaylılar gerçekten varmıdır. Küresel iklim nereye gidiyor vs gibi herkesi kapsayacak geniş konular yazabilir her akşama 1 konu

Yorum

Çok güzel bir düşünce tebrik ediyorum.
      Sadece garçons.

Yorum

Hadi muhabbet edin bende okuyayım

Yorum

Uzaylılar vardır 😀😀

Yorum

Yarın akşamdan itibaren başlıyoruz o zaman sadece okumak Yok ama online olan herkes katılacak

Yorum

Hadi muhabbete başlayalım o zaman
              bu mesajı alıntılayarak cevap verelim böylelikle diğer günlerdeki konular ve verilen cevaplar birbirine karışmamış olur.
              sorum şu:

Elinizde bir şans olsa ve 1 günlüğüne geçmiş bir tarihe gitseniz bu hangi yaşınız olurdu?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
                bu mesajı alıntılayarak cevap verelim böylelikle diğer günlerdeki konular ve verilen cevaplar birbirine karışmamış olur.
                sorum şu:

Elinizde bir şans olsa ve 1 günlüğüne geçmiş bir tarihe gitseniz bu hangi yaşınız olurdu?
                Öleceğim günün önceki günü .Dolayısıyla yaşı bilmiyorum..Çevremle helalleşmek için bi şans olurdu belki bu.Kul hakkı ile gitmek epey tehlikeli

Yorum

sorum şu:

Benim kesinlikle ilkokul zamanındaki günlerimden biri olurdu. Dert tasa yok. Ekmek elden su gölden. Aklımdaki
                  tek düşünce o gün misket oyunundaki kaybettiğim misketlerim

Yorum

Benim kesinlikle ilkokul zamanındaki günlerimden biri olurdu. Dert tasa yok. Ekmek elden su gölden. Aklımdaki
                    tek düşünce o gün misket oyunundaki kaybettiğim misketlerim
                    İlk aklıma gelen çocukluk yıllarımdı lakin 1 gün gibi kısa zaman olunca ziyaret cevabım farklı oldu..Keşke hep çocuk kalsaydım demeyecek yoktur sanırım..42 yıl ne zaman geçti bilemedim
                    Son Düzenleme balaban75; 29-05-17, 01:03. Tarafından yapıldı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: balaban75 View Post

İlk aklıma gelen çocukluk yıllarımdı lakin 1 gün gibi kısa zaman olunca ziyaret cevabım farklı oldu..Keşke hep çocuk kalsaydım demeyecek yoktur sanırım..42 yıl ne zaman geçti bilemedim
                      Ah ah ben de o gazoz kapaklarını kaybettiğim gün büyüdüm

Yorum

sorum şu:

Armani code aldığım güne dönmek isterdim ve şimdi ki aklımla bu işe bulaşmazdım burda olmazdım...
                        Sadece garçons.

Yorum

İşleniyor...
                        X