Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En Son Hangi Filmi İzlediniz ?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• The Wolf of Wall Street... yanlış anlaşılmasın 4.kez izledim muhteşem...

Yorum

• uncle-benjen
      uncle-benjen Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ben ise, üzerinize alınmayın lütfen ama, o saçmalığa 20 dakika katlanabilmiştim..

İnsanoğlu birbirinden çok farklı hakkaten..

• itsmebruce
      itsmebruce Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      hiç üzerime alınmam hocam muhtemelen 5.kez de izlerim

• uncle-benjen
      uncle-benjen Yorumladı
      Yorumu düzenleme

• Orjinal yazı sahibi: itsmebruce View Post
    The Wolf of Wall Street... yanlış anlaşılmasın 4.kez izledim muhteşem...
    Epik bir yaşam öyküsünü çok güzel işlemiş Martin amca gerçekten.
    Son Düzenleme fragranceholic; 04-03-21, 22:04. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Netflix’de izleme süresi bugün son olan Truman Show’u izledim.. Öncelikle ben tam bir filmkoliğim; peki neden daha evvel bu kadar meşhur olan bu filmi seyretmedim! Sürekli kaçıp durdum garip bir biçimde... Filmi izleyince nedenini anlar gibi oldum, filmi izleyenler beni anlayacaklardır yani umarım...

Yorum

• uncle-benjen
        uncle-benjen Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Yorumunuzu anlamadığım için beğeni tıkladım.. Ne de olsa film de, konumuzda anlaşılmamak..

• Swann
        Swann Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Beni bi siz anladınız siz de yanlış değil hiç anlamamışsınız Teşekkür ederim hocam..

• uncle-benjen
        uncle-benjen Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Aha aha..

• True Grit

Güzel filmdi. Western teması ile intikam temasını iyi birleştirmiş.

Yorum

• The Trial of the Chicago 7

Yaşanmış olayları vurucu şekilde anlatan bir film. Günümüzde de oldukça benzer olaylar yaşadığımız için olayları içinden görüp anlamamız için gayet iyi bir film...

Yorum

• 12 Angry Men

Çok etkileyici bir film gerçekten. Zaten tüm zamanların en iyi filmlerindendir...

Yorum

• Gummo (1997)

Harmony Korine’in nihilist şiiri. Daha ilk filminde s
            inemanın sınırlarında yeni bir dil keşfettiği için dikkate değer. Bence, filmografisinde de en başarılı film!

Click image for larger version  Name:	gummo-banyo.jpg Views:	0 Size:	490.6 KB ID:	200042
            Son Düzenleme Aryan; 07-05-21, 21:02. Tarafından yapıldı.

Yorum

• PPBurn
              PPBurn Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Bir metal sever için dünyanın en iyi soundtrack albümüne sahip filmi olabilir. Beni Soderbergh’ ün Schizopolis filmi ile aynı oranda rahatsız eden bir film aynı zamanda. Ex Drummer ile yarışır.

• Aryan
              Aryan Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Evet PPBurn, film yorumlarına göz atarken en fazla dikkatimi çeken noktalardan biriydi. Metal müziğe çok yakın olmadığım için ben bu konuda hakkını teslim edemesem de yorumlara göre gerçekten metal severleri mest eden bir soundtrack albümüne sahipmiş. Eh, zaten bu filme Bach mı uyardı... Benim de filmde Roy Orbison'ın Crying şarkısı ile vintage pop kullanımı dikkatimi çekmişti.

• PPBurn
              PPBurn Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Aryan , ahah kesinlikle öyle hocam. Filmin direkt açılışı sayılabilecek şu sekans var ya hani, yokuştan aşağıya bisikletlerle indikleri, oradan Matt Pike’ ın düşük akortlu gitarlarıyla Cisneros’ un bass gitarı gibi tınlayan vokallerine kendimi teslim ediyorum. Bathory ler, geçişlerde kullanılan Varg’ ın dark ambient melodileri de cabası. Crying de dediğiniz gibi, kesinlikle nefis bir kapanış parçasıydı. Trainspotting için Perfect Day ne ise Gummo için de Crying o.

• Nostaljik yabanci filmleri izliyorum su aralar... Herhangi bir beklenti icinde olmadan, hos vakit gecirmelik, tamamen eski zaman filmleri... Singles(1992) romantik bir film; cok severek izledim ve tavsiye ederim...

Yorum

• Swann
              Swann Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              hamis; iPhone kullanicilarina app tv’den izlemelerini oneririm, goruntu kalitesi, altyazi vs vs acisindan

• Şu ara Trier’e dadandım! https://homerostanfatoya.blogspot.com/?m=0

Yorum

• The Good Liar

Yorum

• Click image for larger version

Name:	ACAE0C89-F9A1-4309-AAF5-7AF98C2201F1.png
Views:	90
Size:	286.9 KB
ID:	206843 Yeniyil ruhuna uygun bi’film...

Yorum

• Belki 5.defa izleyisim
                  Umudunu Kaybetme

Yorum

• Netflix de Don’t look up ı izledim. İlk başta sıkılacağımı düşündüm ama beni oldukça etkiledi..

Yorum

İşleniyor...
                    X