Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En Son Hangi Filmi İzlediniz ?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• bende geçen rituel i izledim netflix te...
    isveç ormanlarında ki bir grup arkadaşın bir şey tarafından öldürülmelerini anlatıyor sonunu bari izleyelim dedik sonu yoktu...
    izlemeyin denk gelirseniz...
    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• serif_aydogar
      serif_aydogar Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      ormanda geyik gibi bişey var o mu.

• Herod
      Herod Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      he ya boşa vakit işte

• serif_aydogar
      serif_aydogar Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      başlayınca bırakmakta istemiyor insan. Saçma sapan bitti.

• Upgrade
    Yaratıcı ve özgün konusu ile güzel bir film.
    Tavsiye ederim.

Yorum

• Netflix Original filmi olan Velvet Buzzsaw'ı izledim. Konusu ve atmosferi olarak bana oldukça özgün gelen film ne yazıktır ki işleniş olarak sınıfta kalmış. Belki film bütçesinden dolayı böyledir bilmiyorum ama bir Hollywood yapımı olsaydı çok daha akıcı olurdu gibime geliyor. Bu haliyle kötü mü değil ama biraz sıkıcı kalıyor.

Yorum

• Organize İşler 2

Yorum

• Love, Simon

Ergenlik çağındaki eşcinsel bi' gencin içinde bulunduğu durumu yavaş yavaş kabullenmeye gidişini anlatan, hem güldüren, hem hüzünlendiren sıcacık, sevgi dolu bi' film olmuş. Çok çok beğendim. Simon karakterini canlandıran Nick Robinson harika bi' iş çıkarmış.

İyi örülmüş kurgusu, oyunculukları ve verdiği mesajlarıyla geçtiğimiz yılın en güzel dram/komedi filmlerinden biri olduğunu düşünüyorum. Ayrıca bi' virgül neleri değiştirirmiş...
        - Stop the car...
        - What ?!
        - Stop the fuckin' car!

Yorum

• In Time

Artık dünyadaki para birimi zaman olmuş ve insanlar her şeyi zamanlarıyla alıyorlar. Zamanları bitince de zaten otomatik olarak ölüyorlar. Fazla spoiler vermeyeyim, izlemenizi tavsiye ederim. Gerilim sahneleri olsun acıklı sahneler olsun gayet güzel bir film olmuş.

Özellikle de filmdeki başrolün annesiyle filmin başında yaşadığı olay beni çok etkiledi.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	26.7 KB
ID:	112860

Yorum

• serif_aydogar
              serif_aydogar Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              nasıl?
              Gitmeye değer mi?

• B.taylan
              B.taylan Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Bomba gibi film şerif hocam bence git😊

• serif_aydogar
              serif_aydogar Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Geçen hafta sonu düşündüm. Son anda vazgeçtim.

• Bugün sinemada Alita isimli filme gittim. Imax olarak izlediğim film aksiyon olarak oldukça başırılı bir çalışma olmuş, izlerken gram sıkılmadım. Film kadrosunda son yıllarda Tarantino filmlerinde görmeye alıştığımız ve kişisel olarak çok sevdiğim Christoph Waltz yer alıyor. Filmin kurgusunda bazı hata demeyeyim ama aksaklıklar söz konusu fakat genel anlamda oldukça başarılı bir çalışma. Filmin sonu da ikincisi gelecek gibi bitti. Geçen sene yine sinemada izlediğim Ready Player One filminden sonra izlediklerim arasında en güzel bilim-kurgu aksiyon filmiydi diyebilirim. Özellikle Imax olarak izlemenizi tavsiye ederim.

Yorum

• Organize İşler - Sazan Sarmalı

Kıvanç haricinde beğenmedim

Yorum

• Arınma Gecesi 4 (6.5)

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Captain Marvel.
                  Marvel filmi işte bol aksiyonlu güzel bi haftasonu filmi oldu.
                  Film sonunda görünce öğrendim müziklerini türk bir kız yapmış.

Yorum

• Anayurt Oteli,Yusuf ile Kenan,Kırık Bir Aşk Hikayesi,Burning,Tumbbad,İndiana Jones Raiders of the Lost Ark son zamanlarda izlediğim,beğendiğim filmler. Bu arada Burning filmindeki ‘Ben’ karakteri için yapılmış Burning Ben diye bir parfüm var. Strangers Parfumerie. Markanın kurucusu,Pryn’ın da kurucusu olan Prin Lomros galiba.

Yorum

• Polar - bir suikastçının kendisiyle yüzleşmesini anlatan çok sürükleyici bir film; kesin ikinci bölümü de çıkar.

Yorum

• Lagerfeld
                        Lagerfeld Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Mads Mikkelsen hastası olarak...
                        Fragmanında bile heyecanlanmıştım Polar'ın. Mutlaka izleyeceğim.

• Hush - Mike Flanagan

Bolca gerilmek isterseniz, izleyin derim

Yorum

• Spirited Away. Japoncası aklımda olmayan Türkçesi Ruhların Kaçısı olan çok çok değişik bir anime. Animeye biraz mesafeliydim ama izledikten sonra anime diziye bile başladım. Çok iyi. Bir diğer film ise Green Book. Bu filmi de çok başarılı buldum. Başroldeki abi Viggo Mortensen baya iyi oynamış.

Yorum

İşleniyor...
                        X