Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En Son Hangi Filmi İzlediniz ?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Venom
    Şuana kadar izlediğim en iyi bilim-kurgu filmi

Yorum

• İçimdeki Yangın. Güzel film,hoş film ama biraz eksik sanki. Çarpıcılık konusunda kafaya oynar orası ayrı. Etkilenmemek çok zor.

Yorum

• Peppermint - İntikam meleği... gerilim ve aksiyon içeriyor.

Yorum

• Adalet 2
          İlki daha güzeldi.

Yorum

• Venom. Ama bu Venom degil, baska bir aksiyon filmi. Bu haliyle Marvel ismiyle yanyana gelmemeli bile
            Yani Marvel'in kurmaya calistigi evren ortadayken Sony'nin efendi gibi makul ucrete lisansi geri vermemesi, ustune ustluk boyle sacma filmler cekmesi cok ilginc.

Orumcek Adam'siz Venom, Venom degildir, ortakyasar hemen hemen tum numaralarini Peter Parker'la gecirdigi sure boyunca ogrenmistir. Zaten aslinda Venom'u yaratan, Eddie'nin Peter Parker'a olan nefreti, ortakyasarin da kendisini terk ettigi icin Orumcek Adam'a olan nefretinin birlesimidir. Filmde Eddie'nin ortakyasarla konusmalari, ben de loserim vs. utandim.

Ustune ustluk Eddie Brock denen sahis gunluk hayatinda da serefsizin, pisligin tekidir, nerde oyle kotu sirketlerin pesine dusen namuslu gazeteci vs

25 yillik orumcek adam okuru, hayrani, cevirmeni

Yorum

• The Founder
              McDonalds'ın kuruluşunu merak eden varsa izlesin. Çok güzel bir hikayesi var.

Yorum

• serif_aydogar
                serif_aydogar Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                izlemeyi planladığım filmler arasıda.

• Searching (Kayıp aranıyor) ve Unfriended: Dark Web. Rastgele beklemediğim tarza sürükleyici ama uyarırım konu biraz yavaş ilerliyor.

Yorum

• Predator

Yorum

• Şampiyon

Yorum

• Bird Box

Yorum

• Escape Plan 2

Yorum

• serif_aydogar
                        serif_aydogar Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Nasıldı?
                        Hafta sonu izlesem mi diye düşündüm ama sonradan vaz geçtim.

• hlttmz
                        hlttmz Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Bir önceki kadar iyi değil bence ama Sylvester Stallone için izlenir.. Genel kitle de beğenmemiş Imdb puanı 3,8/10

• serif_aydogar
                        serif_aydogar Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        doğru tercih olmuş o zaman

• Predator
                      Bu ne kötü bir oyunculuk,ne kötü bir dublaj
                      Galiba rolünü tek iyi oynayan yaratıktı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Aquaman. Efektler iyi, sürükleyici. Ancak başyapıt değil.

Yorum

• 2012 yılında vizyona girmiş İspanyol yapımı The Body (El cuerpo)

Öldüğü günün gecesinde morgda kaybolan bi' kadın cesedinin hikayesi.

Nasıl atlamışım bu şahane filmi kızıyorum kendime. Bi' sürü Hollywood yapımını senaryosuyla, kurgusuyla tokatlar geçer. Gerilim, gizem, bulmaca severler mutlaka izleyin, kaçırmayın...
                        - Stop the car...
                        - What ?!
                        - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Medea
                          Medea Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Ortalarda bir noktada gidişat biraz belli ediyor kendini ama yine de filmin tadını kaçırmıyor.

• Geçen hafta sonu sinemada Glass'a gitmiştim. Sıkan bir film değil ama muazzam da diyemem. IMDB puanından ise birazcık daha fazlasını hak ediyor. Ama en muazzam tarafı James McAvoy'un oyunculuğu. Şapka çıkartılacak cinsten, her karakteri resmen yaşayarak oynamış.

Yorum

İşleniyor...
                        X