Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

En Son Hangi Filmi İzlediniz ?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bulantı. Beğendim diyebilirim.

Yorum

• Bir nefes yeter
      Sanki Yedi yaşamdan esinlenilmiş gibi geldi.

Yorum

• deadpool 2,
        Filimde oynadığının farkında olan süper manyak kahraman
        ilkinde çok gülmüştüm, gene çok güldüm. Özellikle ikinci yarısı kırdı geçirdi.
        Ancak çok fazla gönderme var yetişemiyorsunuz bir çok espriyi de kaçırmış olabilirim.
        eğlencelik

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: marooned View Post
          deadpool 2,
          Filimde oynadığının farkında olan süper manyak kahraman
          ilkinde çok gülmüştüm, gene çok güldüm. Özellikle ikinci yarısı kırdı geçirdi.
          Ancak çok fazla gönderme var yetişemiyorsunuz bir çok espriyi de kaçırmış olabilirim.
          eğlencelik
          Cem Yılmaz gösterilerinde olduğu gibi. Bir kaç kere seyretmek gerekecek o zaman.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	918.4 KB
ID:	75751Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	851.6 KB
ID:	75752 Tomb raider

Yorum

• Kargo
              İlginç bir zombi filmi olmuş.

Yorum

• Adrift, bir çiftin denizdeki hikayesini anlatıyor. Benzeri çok olan filmlerden bir diğeri. Diğerleri gibi gerçek bir hikaye, akıcılığı başarılı idi, imdb puanı 6.8, yerinde bir paun. Sinemada değil ama zaman öldürmek için evde izlenebilir. Son dönemlerde maliyeti çok düşük filmler listesine de girer, artık eskisi gibi filmlere büyük bütçeler harcanmıyor nedense.

Yorum

• Black Panther

Yorum

• Ahlat Agaci.
                    Bazi bolumlerde kahkaha attigim icin replikleri kacirdim. Diyaloglar uzun ama cok basariliydi. Film 188 dakika olmasina ragmen bence bogucu degildi fakat akisi yavasti ki ben 3 saat degil 3 gun olsa yine izlerdim. Sonunun bir yere baglanmasina gerek olmasa da daha iyi olabilir miydi diye dusundum. Kartpostal gibi goruntuler harika sarsici diyaloglarla birlesince filmi izlerken zaman zaman beyin olarak yoruldugumu hissettim. Turkiye’nin siradan bir yerindeki siradan bir insanin hikayesi ancak bu kadar guzel anlatilabilirdi. Sinemamiz icin buyuk bir referans.

Yorum

• marooned
                      marooned Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Beklentim yüksekti, iyice tavan yaptı şimdi.

• caliban
                      caliban Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Ben de çok beğenmiştim. Hatta tekrar gitmeyi düşünüyorum çünkü üstüne düşündükçe daha fazla detay yakalıyorum. Kış Uykusu ve Bir Zamanlar Anadolu’nun kamera arkası videoları var youtubeda. Denk gelirseniz bir bakın derim. Nasıl detaycı bir adam Nuri Bilge Ceylan.

• Red Sparrow, imdb 6.6 düşük görünüyor ama sürükleyici bir film diyebilirim.
                    12 strong, tamamlayamadım, bu tarz filmler çok olmasından dolayı sıkıcı geldi. zaman öldürmek için izlenebilir.
                    Son Düzenleme alfie; 08-06-18, 21:16. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Yol Ayrımı, ilk yarım saat çok heyecanlı başladığı gibi sonlara doğru bambaşka bir hal alıyor. Benzeri çok olan bir senaryo bana göre ama yine de farklılaşmaya gidilebilirdi. İzlenmese de olabilir diyebileceğim bir film.
                      Son Düzenleme alfie; 14-06-18, 20:12. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Yönetmen mi iyi oyuncular mı harika?

Dünya mı düz bilemedim..

Her tekrar izlemek

Eski bir dost karşılaşması heyecanında...

Yorum

• O kadar denk gelmedi ki düne kadar...
                          Çok beğendim eğer bir film çekseydim bu filmi çekerdim...
                          O çok sevdiğim Paris i izlerken büyülenmemek elde değil

İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Dün çocuklarla birlikte Ant-Man and the Wasp izledik. Eğlenceli bir fiilm olmuş.

Yorum

• Arif V 216' yı izleyip gülmek neşelenmek istedik öyle büyük beklenti içinde olmadan izleyince de iyi geldi keyifli birkaç saat geçirmemizi sağladı . İftarlık gazoz filmini de aynı modda izlemek gerekiyor sanırım.

Yorum

İşleniyor...
                              X