Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Yurtdışında Yaşamaya Karar Verseniz Hangi Ülkede Yaşamak İstersiniz

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Kanada, Vancouver, her milletten insan ve bunun getirdiği hoşgörülü bir ortam, iklimide kanadaya göre gayet iyi, ankara gibi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cornelius
      İskandinavya ülkeleri makul geliyor. Bonus olarak İrlanda.
      Tam dusundgumu soyledın

Yorum

Hayatta oldygumuz muddetce anamın babamın yakınında yasamaknolur tercıhım

Yorum

1. Nerede yaşadığın değil nasıl yaşadığın önemli. 2.Bir yer kötüyse ve kötü olan yerden herkes iyi yere göç ederse o yer de eninde sonunda kötü olur. 3. yine de soruya yanıt olarak: İsrail veya Japonya derdim...tercihim Japonya'dan yana olurdu..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dewnew View Post
            Kökenim Balkanlar,Makedonya ve Mısır'a dayansa da, İtalya ve Fransa hayallerimi süslese de, iflâh olmaz bir vatan aşığı olduğum için ben başka hiçbir ülkede yaşayamam..
            ben de sebnem ablamin aksine; ingilterede, abd'de, isvicrede, norvecte, isvecte, almanyada, hollandada, singapurda, yeni zelandada, kanadada, italyada filan yasamak isterdim... yani ortadoğu ülkeleri dışında bir çok ülkede yaşamayı seve seve kabul ederdim..

Yorum

Polonya, Litvanya gibi bir ülke düşünüyorum, şahsen ama üst avrupa'da herhangi bir ülke olabilir.. Bekar olup mobil olmak istiyorum, biraz geç evlenmek istiyorum ama bu sefer de geç çocuk yapmak handikap.. bilemiyorum altan..

Yorum

İngiltere ve Almanya dışında yaşamak istemem

Yorum

Kophenhag (Danimarka), Stockholm (İsveç), Liverpool (İngiltere)

Yorum

İşleniyor...
                  X