Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Vefat Haberi

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Vefat Haberi

Arkadaşlar, La Deesse mağazasının sevgili satış sorumlusu, çok değerli Hamide Meriç hanımefendi, maalesef geçtiğimiz hafta elim bir kaza sonucu hayatını kaybetmiştir. Kendisine Allah'tan rahmet, kederli ailesine, çalışma arkadaşlarına ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum. İşini gerçekten severek ve hakkıyla yapan harika bir insandı, gerçekten çok üzgünüm. Baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş..
    http://www.fragrantica.com/member/761777/

Genç yaştaki insanların beklenmedik ölüm haberleri çok üzücü. Allah rahmet eylesin

Yorum

Gercekten cok uzuldum, Tauer markasinin satislarina dahil oldugu zamanlarda kendisi cok yardimci olmustu. Yakinlarinin basi sagolsun.

Yorum

Çok üzgünüm Allah rahmet eylesin ve yakınlarına sabır versin kendisiyle mailleşmiştik çok yardımcı olmuştu bana da ...

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Hay Allah çok üzüldüm. Bir kaç kere mailleşmiştim, butun sorularıma isteklerıme yardımcı olmuştu...Allah rahmet eylesın..Sevenlerıne başsağlığı diliyorum..

Yorum

Evet ölümün kime nasıl ve ne zaman geleceğini maalesef hiçbirimiz bilemiyoruz, Hamide Hanımın ailesine ve yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyorum

Yorum

Offf!!! Çok üzüldüm Kendisiyle tanışmıştık ve bana üşenmeden, sabırla, ellerinde sample olmayan bir sürü parfüm için şişeden fıslatarak küçük dekantlar hazırlamıştı. Pek rastlanmayan türden bir satış sorumlusuydu. Huzur içinde uyusun...

Yorum

Bende iki kere görüşmüştüm kendisiyle hakkaten çok saygılı ve iyi bir insandı. Üşenmeden ilgileniyordu dakikalarca. Nur içinde yatsın inşallah.

Yorum

Sok oldum daha bir kac hafta once yardimci olmustu. Enteresan bir yasam dongusu icerisindeyiz. Ailesine sabirlar diliyorum.

Yorum

Çok üzücü..Allah rahmet eylesin.Ailesine ve sevenlerine sabır versin.

Yorum

Tanışmamıştık ama üzüldüm gerçekten..Huzur içinde uyusun

Yorum

Allah rahmet eylesin geride kalanlara sabırlar ihsan eylesin

Yorum

Allah rahmet eylesin. Sevenlerinin başı sağolsun. İnşallah şimdi daha iyi bir yerdedir

Yorum

2 ay önce gitmiştim mağazaya çok ilgilendi üşenmeden banada sample boş şişelere koku doldurdu çok mütevazı konuşması ilgilenmesi,
                            ona etat libre markası yeni geldiğinde ve beni aradığında gelip deneyin bende cvp askerdeyim hamide gelemem telefon görüşmesini hatırlattım ve gülmüştü ,mekanın cennet olsun ,Hamide huzur içinde yat parfümlere ilgimiz hobimiz senin gibi dünya tatlısı insanı tanımamıza vesile olmuş meğer meğer aile olmuşuz seni çok özlicez senin için la desse mağazası hep var olsun inşallah.(((
                            her geldiğimde mağazaya seni hatırlıcam.

Yorum

Tanışmasak da mail yoluyla yardımcı olmuştu bana. Üzüldüm gerçekten

Yorum

İşleniyor...
                              X