Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Hangi dizileri izleyemiyoruz?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Başlık direk Dark dizisini tarif ediyor benim için müthiş başlayan ilk sezondan sonra ikinci sezon bazı sinyalleri vermişti ki üçüncü sezon şaşırtmadı ve keyifle izlediğim dizi eeh artık diyerek bıraktırdı kendini.

Yorum

Mr. Robot, sanırım ilk sezon ve ana konunun güzelliğinden sonra ikinci sezonun sonuna doğru bırakmıştım...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: erim

O kadar izlemişsiniz hocam belki biraz daha zorlasaydınız biterdi son sezon da
        Bİterdi tabi hocam ama keyif almadan, zorlama olacaktı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: erim

2. sezon bırakma sebebiniz neydi hocam?
          Hocam tam olarak hatırlamamakla birlikte ilk sezondaki ve ana senaryodaki sistem eleştirisi konusunu kaybettiğini ve çok yavaş ilerlediğini düşünmüştüm sanırım...

Yorum

LE CHALET - 2017..

Zone Blanche gibi 2017 yapımı, gerilim-korku türü ve Fransa çıkışlı dizi, Fransız Alplerinde bir dağ köyünde geçiyor..

Köyü sosyo- ekonomik olarak yeniden canlandırma girişiminde bulunan kişilerin, 20 yıl önceki suç ve korkuya zaman zaman "flashback" yapması ortamı lalettayin geriyor..

Herkesin birşeyler sakladığı, ahalinin cümle herşeyden nefret ettiği ikircikli ortamda, gerilim ve korku, ortak payda oluyor..

Dünyanın sıkkın, insanoğlunun bezgin, ve " akil " Türkiye'nin ruhen bitik olduğu bir zamanda, daha fazla gerilime yer açılamıyor..

Bavullar hızla toplanırken, diziye çarçabuk veda ediliyor..

Bize de sadece " au revoir " demek düşüyor..
            Son Düzenleme uncle-benjen; 08-03-21, 20:14. Tarafından yapıldı.

Yorum

Parenthood
              Tüm kusurlarıyla sevdiğimiz; öküzlüğe doymadığı zamanlarda dahi 'yapmıştır bir hata, insanlık hali, çok da dert değil' diye diye kayırdığımız, bağrımıza bastığımız Nathaniel Samuel Fisher Jr. a hayat veren bedenin, bu dizide bu kadar sıkıcı bir aile babasına ait olmasını içime sindiremiyorum, olmuyor.
              Güzel başlık bu arada...

Yorum

Populer olan .. dunyanin izlediği dizileri izlemedim..niye bilmiyorum..
                Walking dead
                Lost
                Gibi... belki takilmaktan tırsıyorum... 🤷‍♀️

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                X