Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Paris Seyahati

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Paris Seyahati

Arkadaşlar bir aksilik olmazsa mayıs sonu gibi Paris'e gitmek istiyorum. Ets Turu tavsiye edermisiniz. Deneyimi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Ben sonuna kadar tavsiye ederim..
    ETS ile yurtdışında Barcelona'ya gitmiştim 10 sene kadar önce ve cok memnun kaldım.
    Annem de gecen sene Budapeşte/Viyana/Prag turuna katıldı yine ETS ile, o da aynı şekilde cok memnun kalmıştı.

Yorum

Teşekkür ederim Aysu Hanım.

Yorum

Ben Pronto Tur ile gitmiştim, onu önermiyorum.

Yorum

• efe
          efe Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Memnun kalmadınız mı?

• Frozenwings
          Frozenwings Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Pek kalmadım, ulaşımı sağlaması dışında şehir merkezlerinde kendim gezdim.

• NeroBianco
          NeroBianco Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Ben pronto tur ile Fas'a gittim. Prontodan memnun kaldım ama Fas'tan kalmadım. Dünyada gördüğüm en pis memleket diyebilirim. Üstelim LDDM de satılmıyodu

Ben de tavsiye ederim.
        2015 ETS te Beniluks tura gittim. Pariste 3 gün kaldık. Program güzel ve o kadar yoğun ki parfüm aklıma gelmedi.😅😅😅
        ETSnin rehberleri de çok iyi.

Yorum

• efe
          efe Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Genelde diğer turlarda hoteller şehir dışında. ETS nin turunda Louvre müzesinin hemen arka sokağında. Rehberlerde iyi ise fazla düşünmeme gerek yok. Jovoy oldukça yakın olacak umarım benim imkanım olur parfümler için.

• SilverStar
          SilverStar Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Otelleri değiştirme durumları olabiliyordu hatırladığım. Jovoy ise Louvre a yakın,dolaşa dolaşa gidebilirsin. Aklıma geldi,Louvre ın altında alışveriş merkezi var. Gezzmeye değer. Çay merakınız varsa mariage freresin mağazası,Hardalcı maillenin yeri falanda var orada.

Tur olarak bilemiyorum ama,biraz yabancı diliniz varsa biraz da vakit ayırırsanız bence kendiniz programlayıp kendiniz dolaşın. Geçen sene 12 günlük seyehatimi kendim planlayıp gittim. İstediğiniz gibi dolaşabiliyorsunuz kimseye bağlı kalmadan.Uçak,otel en kolayı. Metroyuda 1 gün içinde çözersiniz ki o da problem değil bence çok. Sadece önceden biraz araştırıp program yapmak gerekiyor.

Yalnız mı gideceksiniz?Eşinizle arkadaşınızla gidecekseniz bence düşünün kendi programınızı yapıp gitmeyi. Yok yalnız gidecekseniz turla gittiğinizde biraz arkadaş ortamı olur.

İsterseniz mail atın birkaç fikir verebilirim.Ama gözünüzü korkutmasın tursuz gitmek. Alışınca yüzüne bakmazsınız turların

Yorum

• efe
          efe Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Yalnız gitmeyi düşünüyorum. Mail atacağım, şimdiden teşekkür ediyorum.
      İşleniyor...
      X